0 oy
859 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar kayinvalidem 2 gündür bizde kalıyor kaynbabam köye gitti kaynvalidem ben doğum yaparım diye gitmedi bizde kalıyor bana ayağını uzat otur diyor hiç rahat edemezdim sonra alıştım o otryor ben bacağına yattım uzandım saçlarımı taradı ördü kapalıyım normalde sabah kızıma anne yanı beşik aldı oyuncak aldı daha doğmadan Jersey alındı sabah dışarı çıkarken benden eşarp istedi verdim bağladı bu benim olsun ben sana yenisini alayım dedi var mı. Benim gibi memnun olan canim annem ıyiki var 

29 Cevaplar

0 oy
(7,402 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap

Gelinini dizine yatirip saclarini ormeyen kaynanada ne biliyimmmm❤☺:D

tarafından
Öyle oluyormus hemserim canım anammm
(7,402 puan) tarafından
Alllah bozmasin hemşerim benim kaynanada iydir Allah icin. Sacimi da bir kere ormustu hatırladım simdi :D
(2,252 puan) tarafından
Nerde o bazarda var mii
-Reklam-
+1 oy
(27,337 puan) tarafından

Helal olsun degerini bil sessiz sessiz şükret kimseciklere deme :D nazar deger

Allah daim etsin 

tarafından
Amin canım sgaoalsin sizinle paylaşmak istedim mutlulugumu
(27,337 puan) tarafından
Iyi yapmissin ne guzel
+1 oy
(3,529 puan) tarafından
Bizim de kayınvalideler böyle oldu da biz mi el üstünde tutmadık ...

Kıymetini bil canım Allah daha iyi etsin.
tarafından
Amin canım Rabbım herkese böyle versin kaunvlde
0 oy
tarafından
Masallah ❤️❤️ bu hayatta iylikte demekki devam ediyor
tarafından
Tabiku canım
0 oy
(2,633 puan) tarafından
böyle kaynanaya can kurban yaa maşallah subhanallah ne kadar iyi. Insallah hep böyle olursunuz 
tarafından
Saol canım kaynana değil anneem
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Allah agiz tadinizi bozmasin
tarafından
Amin kuzum sagolsun
0 oy
tarafından
Ayy ne güzel ya maşallah subhanallah Allah devamını getirsin. 

Benim ki de eşim kaç aydır askerde toplasan toplasan 3 kez aramıştır belki. 

Doğumuma da 1 ay kaldı ve bebeğime bi çöp bile aldığı yok " eşimin askerde olduğunu ve maddi durumunun olmadığını bildiği halde"
(594 puan) tarafından
Sen nerde kalıosun canım
tarafından
Annemde kalıyorum canım
(594 puan) tarafından
O yüzden aramıyordur bence biraz onda kalmalısın bence öyle olmalı
tarafından
Ben hamileyim canım kendisi köyde kalıyo ve benim hastane işlerim oluor veya acil durumlarım oluyo köyde kalırsam acil bir durumda araba bile bulamam. Bunun o da farkında ama eşim askere gitmeden önce de aynıydı sebep annemde kalmam olamaz yani
(594 puan) tarafından
Hmm ozaman dogrudur canım. Benimkide öle aslında torununu sveer eder hafta da 2 kere biz gideriz. Onlar gelir Lee bazen ama hic arayıp sormaz o aramıyor die bende aramam cünki konuscak birşey bulamıyorum.
0 oy
(484 puan) tarafından
Valla benim kayınvalidem de öyle.  Herşeyi yaptı. Hâlâ da yapar kızım 14 aylık.  3 ay yanında kaldım doğumdan sonra . O bana ben ona yardım ede ede geçti zaman.  Hastanede ben sancı çekerken ağladı kadın.  Bende derim allah razı olsun diye
tarafından
Aynen canım bazı insanlar çok abartıyor kaynvalide olmayi
(484 puan) tarafından
Aynen ya etmediklerini bırakmıyorlar gelinlere.  Okuyorum burda çok sinir oluyorum. Allaha şükür elti-kayın derdm de yok.
0 oy
(48,491 puan) tarafından
bu uygulama bu kaynanayi kaldiramaz çöker ☺️ alışık değil ☺️☺️

maşallah Allah daim etsin canim. benimkide hamileykende şimdide git yat dinlen uyu der ama ben uyuyamam yatamam ☺️
tarafından
Rahat edemiyorum şimdi alsitim bacağına yatıyorum gorumceme de resim çekip attım annem diye bu arada bekar gorumcem okuyir
(48,491 puan) tarafından
Allah daim etsin canim o kadinin kizida kendisi gibidir gorumcende iyidir eminimki
tarafından
Evet öyle canım
0 oy
(1,597 puan) tarafından
Allah bozmasın canım
tarafından
Amin inşallah
0 oy
tarafından
Bende hamişken cok uyku basardi yat kizim derdi uzanırdim ilk bende de cekingenlik oldu ama sonra alistm simdi ikimiz aynu odada uyuruz hic sıkıntı etmeyiz:))
tarafından
Öyle oluyormuş canım
0 oy
(903 puan) tarafından
Allah yukarıda bende çok memnunum herşeyinden hiç bişeyime karışmazlar sever sayarlar bende onları sever sayarım :) size de maşallah canım 
0 oy
tarafından
Hussss kız nazar ettircen
0 oy
(396 puan) tarafından
Böyle kaynanaya can feda bizimki anca onu alicam bunu alicam der durur hic bsy aldığı yok çocuk doğdu doğacak son günlerimiz 
(2,252 puan) tarafından
Biz de böyle cnm 3 aylik oldu bebeğim  her hafta bir şey alır ama hayali. Gerçekte bir çöp almadı
(396 puan) tarafından
Bsy beklediğimden de değil hani ama söylüyor söylüyor bsy aldığı yok bnde ona göre ayarlıyorum ne alıp almayacagimi baktım kaynanamın ipiyle kuyuya inilmez her şeyini kendim aldım
(2,252 puan) tarafından
Iyi yaptin  cnm. Dediğin gibi çok şükür her şeyini alırız çocuğumuzun ama sürekli bol keseden atınca sınır oluyor insan
(396 puan) tarafından
Ayn canım o alicam deyince bnde başka şeylere yöneliyorum ama baktım bsy olduğu yok kendim aldım
0 oy
(456 puan) tarafından
Demek ki 100 kaynanadan biri iyi olabiliyormuş:D değerini bil canım kolay kolay bulunmaz böylesi
0 oy
(1,627 puan) tarafından

Oh be şöyle postlar okuyup mutlu olalım :) benimkide iyidir banyodan sonra önüne oturup saçımı tarayıp örerdi saçlarım çok uzunken :) 

0 oy
(2,047 puan) tarafından
Kız maşallahh subhanallah barekallah 
0 oy
tarafından
Benim kayanana da bana cok sey verir verir ama basima kakar durur ay ne anlami kaldi o zaman hatta bazen der tek diye alıyorum başka olsa almam merhametli birine denk gelmişsin valla
0 oy
(5,491 puan) tarafından
O kadar içim gitti ki sen anlatırken, keşke benimki de öyle olsa, 6 aylık hamileyim 6 defa anca aramıştır
tarafından
Evimde olmasa bile günde 2 kez arar kahvaltıya çağırır
(5,491 puan) tarafından
Benim şimdi görümcemde, 2 ay sonra gelecek bakalım ne olacak. Hiçbir şeyimi beğenmiyo, hayırlısı olsun
0 oy
tarafından
He var canım ben başımı dizine koysam saçımı yolar o derece seviyor kendisi nazar değmesin 

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 972 göst.
15 Şubat 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 183 göst.
19 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Selda41 (435 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 326 göst.
29 Aralık 2023 Aile kategorisinde Nur ayse (33 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 349 göst.
29 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Seymeryem (173 puan) tarafından soruldu

378,212 soru

11,319,808 cevap

34,765 kullanıcı

...