0 oy
700 göst.
Diğer kategorisinde (2,439 puan) tarafından

Kızlar 4 aylık gebeyim. Hemen heMen 1 aydır ayaktayım. İlk 3 ay çok kotuydum. Yerimden kalkamiyordum. Ki bu sirada eşim herkese beni kötülerdı. İşte is mis yapmıyor evi bo***ötürüyor diye. Her neyse pek takmadm.

Bugün de yavaş yavaş kiş temizliğine başlayayım dedim. Evimiz kira 1. Katta oturuyorumm. Ev de 3.5 katli. 2 kat ev. 3. Kat yarım daire. Balkonum ince uzun. Çamaşır serdim. 4 aylık hamile hamile 3 tane yorgan taşıdım dama yoruldum başım döndü. Gerisini sen çıkart dama aksam ben alırım dedim. Yok dedi. Usteledim yok dedi. Balkona koy dedi. Balkona da battaniye ile yastıkları Atacam dedim. Bir de balkonum pek güneş almıyor. Sen onları dama at dedim atmadı. 7 tane yorgani tek başıma dama attım.. hışım çıktı. Gördü. Birsey demedi. 

Allahım herkese hayırlı es versin dedim sustu. Aldi telefonunu eline çekirdeğini önüne  pubg  oynuyo.. :(

Ki böbrek hastası oğlum var 2 yaşında onun saat başı yemegi ilacı var. Yardımcı ol diyorum olmuyo.

.

Sizce haklı miyim hakız miyim? Kendi işimi kendim mi gormeliyim 

21 Cevaplar

0 oy
(1,134 puan) tarafından
Eşin eşsekk  canim kusuruma bakma  insanda hiç mi merhamet vicdan olmaz ya seni o halinle onca işi yaptiriyo yük kaldirtiyo sana arti hasta evladın var. Eş olmuş ama insan olamamış ne çıkar 
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
31 cevap 2,858 göst.
4 Ekim 2019 Aile kategorisinde Gizem (89 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 400 göst.
5 Eylül 2020 Aile kategorisinde Demet90 (423 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 633 göst.
26 Aralık 2020 Aile kategorisinde Umber (2,252 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 263 göst.
18 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mihra (385 puan) tarafından soruldu

385,555 soru

11,528,307 cevap

35,200 kullanıcı

...