0 oy
355 göst.
Diğer kategorisinde (202 puan) tarafından
11 aylik bebegim tvye cok ilgi duymaya başladı kizlar. Ben elimden geldiğince izletmiyorm ama cok ilgisini cekiyor buaralar. Sizin bebeklerde durumlar nasıl? 

16 Cevaplar

0 oy
(1,637 puan) tarafından
benimki 5 aylık tv acamaz oldum
(202 puan) tarafından
Ayni ben canim
-Reklam-
0 oy
tarafından

Çocuklar hep öyle , bahçe varsa bahçeye çıkar oyalansin

(202 puan) tarafından
Yok bahçemiz malesef kuzum
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Benimkide sadece 2 dk bakıyor dahada bakmıyor hep geziyor bende biraz otursun ıstıyorum ama yok 
(202 puan) tarafından
Daha iyi canim bosver tv izleyecegine gezsin :)
0 oy
(1,718 puan) tarafından
BiZim de bi ara reklamları izliyordu şuan 13 aylık inanin tv sabah 8den aksam 11e kadar açık olur oğlum dönüp bakmaz bile sadece kumandayı alir eline kapatr kanal değiştirir yani düğmelerine basar sadece o kadar yani hiç bakmıyor çizgi film bile izlemiyo
(202 puan) tarafından
Hadiya neguzel bizimki pür dikkat kesiliyor cok anliyormus gibi
0 oy
tarafından
Benim bebegim 5 aylik bakiyir hareketkerine dikkatini cekiyor sesleri 
(202 puan) tarafından
Evt canim dikkatlerini cekiyor demekki
0 oy
(372 puan) tarafından
Benimki 5 aylık bazen çok işim olduğunda açıyım diyorum en fazla 5 dakka ilgisini çekiyor ben bunu bebekliğinde asla ama asla televizyona baktırmıyodum ona bağlıyorum hatta diyorum ki 2. Bebede tvye baktırcam arada lazım oluyo ne yalan söyleyim
(202 puan) tarafından
Bende baktirmiyordum bebekliginde tatlım hatta oturma odasinda bile durmuyordum onla bi alakasi olsa benimkide bakmazdi
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Benimki daha 5 aylık şimdilik kafasını çevirip bakıyo arada bikaç dk. Ciddi kısıtlamalar yapmayı düşünmüyorum ilerde. Günde 1 er saat izletirim. Gayette eğitici şeyler öğrenir 
(202 puan) tarafından
Gelisim acisindan cok zararlı deniyor egitici olurmi bilemedim kuzum
(25,224 puan) tarafından
Hepimiz TV ile çizgi film ile büyüdük hangimizin gelişimi geri, hangimiz otizm olduk, o zamanlar böyle eğitici şeyler yoktu bile. Şimdi eğitici içerikli çizgi filmlerde var. Cocuklar bağımlı olmadanda gayet televizyonu faydalı bir araç halinde kullanabilir. Burda iş anneye babaya düşer. Ben iş yapıcam diye çocugumu TV ye karşı koyarsam, komşumla rahat oturmak için TV açıp izletirsem tabiki bir faydası olmaz. Çocukla beraber oturup yarım saat renkleri şekillenir anlatan bir film izlersem tabiki faydası olur. Sabah yarım saat akşam yarım saat eğitici içerikli şeyler izlemenin zararı değil yararı olur bu benim fikrim
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Benm kide izliyor cani istedgnde kisitlamiyorum aslnda kararsizim bu konuda baby tv izliyor sadece biraz daha iyi burasi digerlerinden 
(202 puan) tarafından
Tv hicbsekilde iyi degilmis oyle diyor uzmanlar bilemiyorum tatlim
0 oy
(1,337 puan) tarafından
Benimki nasıl olucak bilmiyorum ama şöyle bişi var ben tv izlemiyorum pek bebeğim uyurken izliyorum az bisi o uyanıkken kapatıyorum ama daha 3 aylık bakalm ilerde nolcak
(202 puan) tarafından
Bende oyleydim canim hic izlemezdm ama benmki sanki hep ona tv izletmisim gibi pur dikkat izliyor ins seninki oyle olmaz
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Benimki 4aylik dogdugundan bu yana tv acamioruz heleki bu aralar direk odaklanior 1 yasina kadar izletmemeyi dusunuorum 1 yasindan sonra gunde cok az izletecem diorum bakalim
(202 puan) tarafından
Ins uygulayabilirsin canim bende elimden geldiginde ugrasiorm ama dedigin gibi baya odaklaniyorlar
0 oy
(291 puan) tarafından
Televizyonu hiç açmayın canım. Yoksa otizm gelişebilir. 
(202 puan) tarafından
Tamam canim eniyi ve kesin çözüm bu
0 oy
(16,504 puan) tarafından
Bmmde 11.aylık

Çok bağımlı değil ilgisini çekene bakar
(202 puan) tarafından
E iyiymis cok degilse sorunyok
0 oy
(1,847 puan) tarafından
12 aylik. Kolay kolay bakmaz ilgisini çekmiyor 
(202 puan) tarafından
E iyiymis cok degilse sorunyok
0 oy
tarafından
Kız izletme benimki iki yaşında azıcık dalsin kapatirim 
(202 puan) tarafından
Izletmiyorum canım onunda dikkatli baktigini gördüğüm an kapatiyorum
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Bizimki de 3 aylık onunda ilgisini çekiyor bakıyor ama ben bakıtmıyorum

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 270 göst.
23 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Denizyildiziiyedek (111 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 430 göst.
24 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Umudun olsun 123 (60 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 414 göst.
26 Ağustos 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 582 göst.
2 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,868 soru

11,371,279 cevap

34,854 kullanıcı