0 oy
962 göst.
Aile kategorisinde (289 puan) tarafından
Hadi bana fikir verin kızlar. Sizce öyle süslü abartı şeylere gerek var mı yoksa direk söylemeli miyim 

18 Cevaplar

0 oy
tarafından

Demeye fırsatım kalmadı, benim gebelik testimi kendi yaptı , bana sen hamilesin dedi :)))

(289 puan) tarafından
Sana sürpriz olmuş :)
-Reklam-
0 oy
(1,006 puan) tarafından
Eşim adet olmayinca tahmin ediyodu zaten test aldim yaptim direk soyledim hamileyim diye :))
(289 puan) tarafından
Dimi hiç ugrasmamak en iyisi galiba zaten sabırsız biriyim ben aramamak için Ke dimi zor tutuyorum :D
(1,006 puan) tarafından
Ara soyle kiz direkt ben hamileyim de :))
0 oy
(187 puan) tarafından

<3 Canim elinde küçük kalpli kutular varsa onun içine gebelik testini emzik birde patik koyup onların en üstüne de baba ben geliyorum yaz

(289 puan) tarafından
Ben bunu okurken bile gözlerimden yaşlar suzuluyor inşallah uygulayabilirim :)
(187 puan) tarafından
Ben öyle yapacaktim bebeğimi.kaybettim ama ben onu kayinbabamla kayinvalideme yapacaktim
0 oy
(44,604 puan) tarafından

Testte hamile oldugumu gorunce aradim ben hamileyim.dedim bu:Dikisindede bu sekil oldu

(2,444 puan) tarafından
ben de hemen aramıştım baba oluyosun demiştim yaa
0 oy
tarafından

Ben bı tane ayakkabı almıştım kutuda onu verecektim ama öğrenince heyecandan unuttum ağlaya ağlaya zor soylemistim :D

(289 puan) tarafından
Yaa kıyamam :) akışına mi bıraksam ben bu işi
tarafından
Yok kız supriz yap benim içimde kaldı anı olur hemde size çocuğunuza anlatırsınız :) imkan varsa supriz yapmak daha hoş olur oda çok sasirir hemde
(289 puan) tarafından
Aslında benim de hayalimde hep sürpriz yapmak vardı hatta videoya çekmek de istiyorum :) dediğin gibi içimde kalmasın ufak bir şeyler yapayım
tarafından
Aynen canım hayırlı olsun sağlıklı sıhhatli kucağınıza almak da nasio olsun
(289 puan) tarafından
Amin canım inşallah :)
0 oy
(13,203 puan) tarafından
Birlikte test yaptık o bana söyledi öyle de güzel oluyor heyecanı birlikte tadıyorsunuz. 
(289 puan) tarafından
Evet öyle de olabilir :)
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Hastaneye gideceğimi biliyordu sonucu öğrenince aradım hamile değilmişim dedim sesi bir üzgün geldi ki kıyamadım akşam yapacağım sürprizi iş yerine gidip yaptım 

Ben öğrendiğimde ultrasyon çekinememiştim ilk doktor yoktu o yüzden küçük bir patik emzik idrar testi ve sonucun olduğu kağıdı koydum kalp şeklinde bir kutuya iş yerine gittim aşağı çağırdım arabadan çıkmadım ama geldi yan koltuğu açtı baktı kutuya öyle bir sevindi ki pratiği falan sevdi

Böyle yaptım ben küçük yerdeyiz anca bu kadar yapabildim 
(289 puan) tarafından
Bende küçük yerde oturuyorum evlenmeden önce ördüğüm bebek patikleri vardı bende ona not yazıp veririm belki :)
(3,823 puan) tarafından
Aynen öyle yap canım en güzeli abartmaya gerek yok bence
(289 puan) tarafından
Aynen canım bende öyle çok abartı şeylerden hoşlanmıyorum zaten böyle yapmak mantıklı teşekkür ederim :)
0 oy
(783 puan) tarafından

Bende istiyom yaaa<3

(289 puan) tarafından
Allah isteyen herkese nasip eder inşallah :) bol bol dua edin hakkınızda hayırlısı olur umarım
(783 puan) tarafından
Amin.. ediyorum inşallah karşılığını da alirim
0 oy
(2,765 puan) tarafından
Bagirarak mahalleyi ayaga kaldirarak soyledim cunki cok heyecanliydjm
(289 puan) tarafından
Bende kendimi zor tutuyorum :D
0 oy
(2,039 puan) tarafından

Kucuk bi emzik alıp paket yaptırmıştım eşime sana bir hediyem var tahmin et bakalım dedim kutuyu evirdi çevirdi salladı parfüm saat filan dedi en son dayanamadı açtı bir kutuya bir bana baktı nasıl yani bu ne noluyor derken bir iki dakika durumu anlamaya çalışmıştı :) sonra da habire emin misin doğru mu derken sabaha kadar uyuyamamıştı heyecandan 

(289 puan) tarafından
Gerçekten sürpriz olmuş :)
0 oy
(14,005 puan) tarafından
Bence aksam yemekten sonra gözlerinin içine bakarak söyle :)
(289 puan) tarafından
Evet o da olabilir aslında :)
0 oy
(211 puan) tarafından
Biz 3yil bebek yolu gözledik. 3cu yılda hic beklemiyordum. Spor yapiyordum bir kaç gün durdurdum çok yorulur olmusdum. 2gun gecikiyordu adetim ama hala beklentim yoktu. O kadar öyle testler yapmisdimki bunun pozitif olmagi aklimdan geçmezdi. Neyse gece eşimi aradım test al diye oda dediiki napicaksin testi artık yapma kötü oluyorum dedim tamam istersen alma. Aynı gece yağmur yağdı sıcak yaz gecesi idi. Ellerimi acdim Allah'ım beni pişman etme hayirlisiysa olsun. Hayır diyilse olmasın ve yatdim. Esim geldiğinde uyuordum. Zaten çok kötüydü aramız boşanmak uzreydik. İki tane almisdi baş ucuma koydu.bende kalkmadim. Sabah lavaboyagidib testi yapdim ama çok uykuluydum birden gözüm satasdi ikinci çizgiye esimde kahvaltı yapiordu. Nasıl bağırdım çok korkmusdu ağlaya ağlaya gösterdim onada sarılıb agladik. Tabii teste guvenmedim ertesi gün kan tahlili verdik 4gozle bekledik dokdorum aradı hamilesin tebrikler dedi. Yine ağladık. Halada ağlıyorum yazarken. Şimdi yanımda hayatımın tek anlamı uyuyor. Canım Rzam♥️ uzun oldu ama paylaşmak istedim
(289 puan) tarafından
Ne güzel bir hikaye çok sevindim sağlıkla mutlulukla büyüsün inşallah :)
(211 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım. Her kese Allah hayırlı sağlıklı bebek kismet etsin.))
0 oy
tarafından
Ben soylemedim ki gebelik testini şifonyerin cekmecesinde buldu. Girdukten sonrada hastaneyi aramış simdi gelsek gebelik testi yaparmisiniz demiş onlarda yaoariz demişler gece 12 de yola koyulup hastaneye gittik kan testi verdik 2 saat hastane önünde bekledik sonucu öğrendik eve geldik sabaha kadad ne kendj uyudu ne beni uyuttu. Ona sunlarida alırım.  O doğsun soyle yaparım diye hayaller kurdu .
(289 puan) tarafından
Yaa ne güzel işte çok şanslısınız Allah sağlıkla kavuştursun :)
0 oy
(288 puan) tarafından
Kızımda patik almştm testi ve not koymuştum eve gelince verdim hediye aldığımı düşündü o ara tel elimde video çekiyordum anlamadı hiç kutuyu açtı baktı bida baktı şok oldu sevinçten ağlamıştı şimdi 2. Gebeliğin beklenmedik anda olunca ben ağlayarak telde söylemiştim ama eşim şaşırmştı oğlumdada yine çok mutlu olmuştu sende patik kutu şeklinde yapablrsin canım çok güzel oluyor:))
(289 puan) tarafından
Evet canım bende beğendim o fikri sanırım öyle yapıcam teşekkür ederim :)
0 oy
(460 puan) tarafından

Yani süslü değil ama emzik almıştım hediye paketinde onu Verdim :)

(289 puan) tarafından
Bebek haberi zaten baya şok edici sade ve güzel haber vermek en güzeli :) güzel dusunmussunuz:)
(460 puan) tarafından
Teşekkür ederim :)
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Kan verdim ertesi gün birlikte gidip sonucu öğrendik doktorun odasindan çıkınca ellerim titriyordu gözlerim yaşarmıştı hemen anladı. Eve geldik alnımdan öptü çok şükür gel gidip 2 rekatlik şükür namazı kılalım dedi :)
(289 puan) tarafından
Ne güzel Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin
(4,889 puan) tarafından
Aldım aldım 15 aylık oldu ikizlerim :))
0 oy
tarafından

Valla ilk 2 de hep yanımdaydı ayni anda öğrendik ama 3. Ikimizede surpirz oldu korundugunuz halde hamile kalmisim esime ilk soyledigimde tepkisi  valla ben bisey yapmadim oldu:D:woot:

(289 puan) tarafından
Hahha :-D Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin
tarafından
Sagol kuzum doğurdum cok sukur 6 aylik olduk bile  darisi sana olsun inslalh sag salim alirsin kucagina
(289 puan) tarafından
Amin inşallah :) sağlıkla büyüsün senin bebis d e
0 oy
(5,377 puan) tarafından

İlkinde kendim hastaneye gidip kan verdim eşime test sonucunu verdim bu ne fln dedi baya baktı anlamadı beta dedim beta kaç yazıyo bak hamileyim :D sarıldı gözleri doldu fln güldük ettik işte ama keseyi görmeye gttiğimizde kese yoktu dış gebelikmiş kürtaj oldum hatta ikimiz sarılıp ağlamştk :'( nyse 2. De eşim askere gtmişti bedelli yaptı 15 20 gün işte nyse tam hatrlamıyom :D kan  verdim bn yine hamileyim işte annem dediki nolur nolmaz söyleme bşy olursa orda üzülür nyse söylemedim ama kendimi nası tuttum bilmiom bu askerden geldi söylemesi ayıp adam tabi bni özlemiş dur dur dedim yasak ben hamileyim öyle işte :D

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 380 göst.
25 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Deniz Ege (580 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 631 göst.
0 oy
32 cevap 527 göst.
0 oy
28 cevap 202 göst.
2 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,315 puan) tarafından soruldu

377,356 soru