0 oy
284 göst.
Aile kategorisinde (107 puan) tarafından
yakinda 11 aylik olacak bi bebegim var emerek dalıyor. 2firt çekip dönüyor, dalamazsa tekrar donup 2 firt daha cekiyor boyle boyle daliyor. bazen de direkt bölmeden emerken uyuyakaliyor. problem su uykusu derinlesse bile kucagima alip besigine koydugumda anlayip uyaniyor. esimle yatağın 2 ucunda mum gibi sabit yatiyoruz. sabahlari dayak yemis gibi uyaniyorum:) bu durumu yasayanlar bi seyler yaptiniz mi naptiniz:)

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
Eşini yataktan at cozum bu :D
(107 puan) tarafından
ahaasjd dünden onceki gece ilk defa salonda uyudu rahat ettim. dun yine geldi tabii sigamadik yine:(
tarafından
Hiç gerek yok 18 aydır kızım benimle uyuyor. Aynı senin dediğin gibi fırt ceker bırakır. Beşiği denedim kalk al eğil sabaha kadar belim koptu aldım yanıma. Zaten nereye kadar emcek. Bırakana kadar yanımda :)
(107 puan) tarafından
bu yorumu esime okucam teşekkürler ❤️
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hshshshshahshshshshhshs 2 firt mi hahahahah :D ❤️☺️
(107 puan) tarafından
sjdj emzik almak istemedi  hic beni kullaniyor❤️
0 oy
(119,118 puan) tarafından
puuhahahaha 2 firt ne kiz allah sizi yaa ☺☺☺☺ sen ayir yatagini yoksa isin zor 11 aylik bide gece beslenmesinide kes yavas yavas
(107 puan) tarafından
ah keske ama mumkun degil uyandikca bos da olsa emerek geri daliyor:(
(7,791 puan) tarafından
Sevda benim kiz da ayni dis cikariyo bu aralar gece beslenmesini kesmek =dar agacina gitmek :D cok zor yani ölüm gibi bi şey
...
0 oy
(2,252 puan) tarafından
15 aylik biz de oyle cok kotu alisti besigi bizim yataga bitisik olmasina ragmen illa yanima sokuluyor. Aslinda odayi bile ayırmam lazim biliyorum ama hic istemiyorum ben halimden memnunum dedigin gibi sabah cok kotu uyanıyorum. Bazen kucagimda göğsüm acik uyuyakaliyoeum 1 saat falan bazen yarım besikte yarım yatakta uyuyorum ama cocugumdan da ayrılamıyorum ona iyilik yapmıyorum bunu da biliyorum ama ne yapayim  insallah bir gun yapabilirim
(107 puan) tarafından
emmeyi birakana kadar devam edicez gibi ben de ustum basim acik daliyorum soguk aliyorum o yuzden belimi sararak yatmaya basladim
0 oy
(1,186 puan) tarafından
Benimki 3yaşında benle yatıo hala:))(
(107 puan) tarafından
hadi ya :) bi noktadan sonra dönülmez aksamin ufkuna varicaz desene
(1,186 puan) tarafından
Ahahahha babası yatarsa yanımıza atıo ağlıo ben yatıcam :))
(107 puan) tarafından
keske 5 kisilik yatak alsaymisiz ddj
(1,186 puan) tarafından
Aynen sorma ya şimdi 3hamileyim bak dio o senin yanına yatmayacak o beşiğinde yatacak iki oğlum var buda kız napaç aralarını bilmiom:)
0 oy
(1,020 puan) tarafından
Şu miniğe bakın ya anne babayı mum etmiş :)) 
(107 puan) tarafından
normal de yatmiyor üçümüz H harfi ciziyoruz bazen yatakta :D
0 oy
(1,921 puan) tarafından

Bende yatmadan once besige koyyorum ondan sonra 3 gibi uyaniyor aramizda sabaha kadar bi sag bi sol emip duruyor :D

(107 puan) tarafından
o bile kafi inan:D
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Ay kendimi gordum 21 eylulde 11 aylik olcak ayni durum bizde.. 

Asla asla besigine yatmiyo cok uyaniyo kocama sarilip uyumayi ozledim. Bide yan yatiyo kafa benden tarafta ayaklarla babasinin kafayi tekmeliyo itiyo :D 

Çözümse bugun basladim yer yatagi yapcam bakalim ol adi o yerde uyurken biz yataga kacacaz :D
(7,791 puan) tarafından
Benimki yataktan cok dustu oyle esim ise gitti mi o taraftan yuvarlandi... Aklim cikiyodu.. o yuzden yer daha iyi bana duser mi diye korkmam.
Normalde sagdan sola donse uyanirim ama son distugunde sabah 5 de uyuduk 7 de de düşmüş dis donemi ya ölüm sanki
(107 puan) tarafından
kenarlara siperlik olsun diye yastik yığdık engelliyor. evet eli kulaginda agzinda arka disler geliyor gumbur gümbür :(
(7,791 puan) tarafından
Canim bn yastik yapsam da sikintili ama Allah a sukur bi sey olmadi simdiye dek yine de onlem alma vaktim geldi kiz cok deki yatiyo ya
(107 puan) tarafından
mis gibi besikleri dururken nelerle ugrasiyoz:)
(7,791 puan) tarafından
Dimi aynen
0 oy
(812 puan) tarafından
2 yaşında henüz bişey yapamadım eşim salonda yatıyor asla yatmasına izin vermez bizimle  rahat edemiyor koca yatakta bna ssrilip yatıyor
(107 puan) tarafından
sariliyor mu ouy❤️
0 oy
tarafından
Ben beşiği attım odadan yere yatak yaptım kurtuldum canım daldığı zaman usulca kalkıyorum yanından yatağıma yatıyorum eşimde kanepede uyumaktan kurtuldu sonunda :) 
(107 puan) tarafından
guzel bi yer yatağı yapmak sart oldu yarin ilk is
tarafından
Aynen canım valla yer yatağı yaptığımdan beri çok rahatım en çok eşim sevindi bu duruma :) gece uyanınca hemen yanına iniyorum dalınca tekrar yatağıma çıkıyorum :)
(107 puan) tarafından
darısı bize yav:)
0 oy
tarafından
Odasını ayır canım yatak al orada yatarak emzir dalınca kalk yanından kolay olur senin için 
(107 puan) tarafından
uyurken bile bi anda oturuyor :D yatakta korkuluk da olsa besik gibi korumaz basar gaza gider bizimki
tarafından
")))) beter böcek
0 oy
tarafından

esimi baska odaya sutladim genis genis yattim:D 

(107 puan) tarafından
helal olsun
0 oy
(11 puan) tarafından
Ben ogluma yaşına girince baza aldim o bazayida koyduk yatagin yanina simdi sere serpe herkes istedigi yerde yatiyor iki cocuk ikide biz bide hamileyim uc cocuklada sigariz diyoz tabi küçüğe besik aldim yanıma ama emzirmesen bile alisiyor çocuk senle uyumaya ayrilmiyor koyuyordum geri geliyordu yanima bende baza aldim hem askere gidene kadar yatsin hemde bizde rahat edekk diye simdi bazada iki kardes uyuyolar bazen biri uce gircek biri 15 aylik bizde yatagimizda uyuyoruz hemde hep yanimizdalar cok rahatiz 
(107 puan) tarafından
abowwww ultra delux olmus sizinki masallah :D
(11 puan) tarafından
Aynen ben bide oglanin bazayi bir metreye iki metre aldim bellonadan geçen yil 1.200 e almıştım şimdi 1800 civari sanırım onun yatagi bizimkiden rahat :) bazen ben iki çocuğu esimi buyuk bazaya atip onda uyuyorum hamile olunca rahat olyor vallahi bence sende oyle yap buyudukce odayi ayirirsan bazasini da koyarsın ne güzel yatar uyur şimdilik bariyer al yatır yada siz yatin dediğim gibi en güzeli bu
(107 puan) tarafından
evim o kadar genis değil malesef ama guzel fikir:)

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 469 göst.
29 Eylül 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 150 göst.
30 Mart 2024 Diğer kategorisinde Eda34 (294 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 103 göst.
6 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Aysunnnn (77 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 111 göst.