0 oy
479 göst.
Aile kategorisinde (442 puan) tarafından
Ailem korona oldu:(ve esim ne annemi ne babami hicbirini arayip gcmis olsun bile demiyo ara diyorum aramam diyo:(( hep arada kaliyorum

9 Cevaplar

0 oy
(442 puan) tarafından

En İyi Cevap
Aradi cok mutlu oldumm❤❤
-Reklam-
0 oy
(2,009 puan) tarafından
Benimde babam korona iki gündür evdeydi simdi annemle konuştuk grip olmus gibiyim bogazim yqniyo dio kardesimde bisey yokmuş Allah korusun bisey olmasında aramasin bosver ben hic demedim ara die icinden geliyorsa arar zaten
(442 puan) tarafından
Cok gcmis olsn cnm annmin kalbi kirilmis aramamis die
(2,009 puan) tarafından
Birşey bahane et yogun calisiyo teli bozuk üzülmesin die sanada cok geçmiş olsun canım inşallah atlatırlar
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Ama neden aramam diyor:/ onlari sevmiyor mu sende onlarin ailesini aramiyor musun aralarinda bisey mi gecti daha bir suru sebep yoksa sadece aramak mı istemiyor :/
(442 puan) tarafından
Babamla anlasmazlar sevmez Babami brn ailesiyle cok iyiyim beni kizlari gibi severler
(1,403 puan) tarafından
Ne guzel hep boyle devam eder inşallah :)
Bak babanla anlasamiyorlar işte sorun orda bence ne sen stres yap  ne ara diye esine baskı yap cunku simdi anneni arasa babanida aramak zorunda babani da aramak istemedigi icin ikisini birden aramiyor
0 oy
tarafından
Nedn aramam diyor sebebi olmli
(442 puan) tarafından
Sevmiyor onlari canim
tarafından
Sevmiyo diye bisey mi olur canim aramsn bosver  tavrini koy gecmis olsun
0 oy
(36 puan) tarafından
Ahh ahh esinle bnm ailemdr cok yakin degillerdir bnde hep arada kaliyorum cok zor
(442 puan) tarafından
Hrmde cok zor cok uzuluyorum
0 oy
(8,082 puan) tarafından
Düşmez kalkmaz bir allah eşin bunun farkında olsa keşke. Çok geçmiş olsun rabbim şifa versin inşallah 
(442 puan) tarafından
Keskeee keskeee saol gizemim ya annmgil hepsi oksuriyo kotuler anlatiyorm o kadar ara diyorum ama yok aramiyo
(8,082 puan) tarafından
Bırak aramasın canım üstüne gitme konuşma da hatasını anlar kendi kendine arar inşallah
(442 puan) tarafından
Insallah canim benim
0 oy
(16,490 puan) tarafından
Allah şifa versin canım ailene

Eşinde inşallah arar cnm
0 oy
tarafından
Sevmiyor olmasını anlarım, ama bence saygı duymak zorunda. O aramazsa sende tepkini göster. Aynı şeyi sende yap bak nasıl zoruna gidiyor. 
0 oy
tarafından
Çok ayıp hastalık sonuçta aramakla bir şey eksilmez bir de yakını yani 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 183 göst.
0 oy
29 cevap 1,062 göst.
11 Ocak 2020 Aile kategorisinde Seher demir (3,860 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 957 göst.
11 Ekim 2021 Aile kategorisinde Sahraatay3 (188 puan) tarafından soruldu