+1 oy
837 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Bı hafta oldu ev ayıralı. Kaynanam her gün geliyo akşama katinbanam geliyo kaynim 19 yaşında onu sevmiyorum sırf ondan kurtulmak için istedim ayrı evi hep evde diye gıcık biri.

Bugün sabah geldi hâlâ burda kaynanam yemek yap vs diyo Ayrı değiliz ne diye evi ayırdık ki yatmadan yatmaya gidiyorsunuz evinize olmaz ki dedim kusura bakma torundan ayrılmak zor olacak sende anlarsın herhalde dedi.

Tamamen ayrılın diyen yok dedim bütün gün beraber mi olacağız yani dedim çok canım sıkkın eşim Yok kimse yok kaynım Cat kapı bende sinirden çenem titriyo vallahi:angry:

23 Cevaplar

0 oy
tarafından
Açma kapıyı zilin kablosunu da çek kapıya vursun vursun gitsin arayan olursa da banyodaydim dersin o halde çıkıp geri banyoya mi girecegim ne kadar ayıp dersin bahane mı yok 
tarafından
Canım arıyor bugün kuzenim geldi müsait misin dedi kaynım için aradı kaynanam gelecek oğlunu amcası dedi sabah gördü ama dedim misafirim var hm olsun gelsin dedi kapattı . Yani müsait değilim diyorum toparlan o zaman annem diyo geliyo
tarafından
Elinden geldiğince sert çıkmaya bak benimkiler aynıydı evin anahtarını ver biz gideriz sen gelirsin demeler isim var deyince biz bekleriz evde demeler misafirim var diyince yabancı miyiz demeler anlıyorum seni yani bacım sert tepki vereceksin geldiklerinde konusmayacaksin gülmeyeceksin o evin sadece oğullarına değil sana da ait olduğunu kabullendireceksin biraz zor oluyor ama oluyor yani
tarafından
İnşallah canım ya. Ben çok sert biriyim lafımı esirgemem kadın anlamıyor annem bu ne tavır diyo geçip oturuyor. Umarım dediğin gibi olur zamanla
tarafından
Tavır olduğunu anliyorsan neden usteliyorsun diye soracaksin direk kendime göre işlerim oluyor sürekli dipdibe olalım isteseydim evi de ayırmazdım diyeceksin açık açık konusabiliyorsun sende belli ki bende susamam çünkü her şeyi derim ağzım durmaz
(2,877 puan) tarafından
Ben mi yazdım acaba dedim bı an kız bende alıştırdım arayıp gelmelerine ama başta aynı senin gibi oğlumun evine gelirken izin alamam dediler suratsız kapıyı açtım şimdi ben ararım gelde çay içelim diye ahahaha :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Arada bir evden çık geldiklerinde bulamasınlar belki alışırlar
tarafından
Arar bekler inat pisler
tarafından
Allah yardımcın olsun
0 oy
tarafından
İyi demişsin
0 oy
(1,659 puan) tarafından
Eşin konusmali canım bu konuyu onlarla sen yüz göz olma kayninla falan her ev özeldir bu kadar içli dışlı olmak iyi değil 
(1,659 puan) tarafından
Ya yakınlık bir yandan iyi ben kayinvalidmlerle yakınım yeri gelince çok yardımlarını gördüm Allah razı olsun ama herkes yerini bilince güzel benimkiler bana gelirken haber verirler musaitsem gelirler otururuz öyle catkapi olmaz sizinki de ev sonuçta
tarafından
Arıyor
Sabah kaynım geldi sonra yine annesi aradi bizim oğlan gelece dedi torunu ozlemiş yani senin oğlanı özledi dedi misafirim var dedim olsun dedi kapattı. Oda geldi yüz vermiyorum aynı son gelişte çay bile vermedim ama hala Yok anlama kıt
(1,659 puan) tarafından
Hakkaten kitmis eşin yok mu yanında o göndersin kaynini
tarafından
Söyledim eşimde şimdi gelir işten o hâlâ burda ne dicek bilmiyorum belki der belkide ne diyim gelme mi diyim der susar ama demek zorunda yoksa beni kaybedecek bunaldım çünkü
(1,659 puan) tarafından
Ee yani çok sinir bozucu olmuş insan yeri gelir evinde şort atlet gezmek ister yatıp yuvarlanmak ister böyle olmaz ki bir de eşin yokken ne işi var bir de kayninin yani
0 oy
(119,237 puan) tarafından
iyide bi gun belirleyin mesela her cumartesi sabahtan aksama birlik olun boyle hergun oöog gelir insana
tarafından
Dedim daha yeni alisamadim diyo fırsat vermiyorsun alışmaya dedim ama nafile
0 oy
tarafından
Aradiklarinda musait degilim de yada disarda isim var de bi kac kere anlarlar heralde canım 
tarafından
Bilmiyorum denedim bekliyorlar gelene kadar
tarafından
Beklesinler gec gelicem beklemeyin de bu sekil devam edersen dedigin gibi hep sizde olurlar yatiya bile gelirler cok yuz vermemeye calis tepeye cikiyorlar vlla
tarafından
Suratım besss karış ona rağmen aldırış etmiyorlar yani ben olsam alınırim laftan tavırdan alinmaz sanki kendi evleri gibi üzerine almiyolar Allah'ım delircem inşallah düzelir birşey demiyorum artık
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Gerekeni de söylemişsin canim bilemedim ki. Yavaş yavaş kesilecek ayakları herhalde 
tarafından
Sanmam ama inşallah yoksa gidecem artık babamin evine gına geldi esimden soğuyorum resmen şuan evde tekim kaynim burda neymis oğlumu özlemiş halbuki sabahtan geldi gördü gitti yine burda
0 oy
(12,777 puan) tarafından
İnsan olana anlayacagi dilden demissin ama o da alismis galiba senin yapıp onların yemesine torun dan çok hizmete  alismislar gibi sende söyle esine ark vs yokmu mesela 1 2 gun git gelince arayinca de musait degilim bugun de 
0 oy
tarafından

Sen diyeceğini demişsin bence eşine söyle o uyarsın

tarafından
Söyledim ne dicek bilmiyorum aralarini bozuyorum sanacak onlarda kötü niyet anlicaklar halbuki evi boşa mı ayırdım sürekli beraber olacaksak ne demeye ayrıldık
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Açma kapıyı canım musait değilim acamam de başka zaman gelin de bir iki defa üst üste olunca arayıp gelmeye başlarlar 
tarafından
Zaten arıyorlar bugün kaynanam aradı müsait misin dedi amcasi oglunu özledi dedi bekar kaynım
Misafirim var dedim olsun dedi kapattı düşün yani
(3,832 puan) tarafından
O zaman direk musait değilim sonra gelin de
0 oy
tarafından
Yüzsüzler vallahi keske baya uzak yere taşınsaydinız her dakika gelemezlerdi yüz verme acma telefonlarini bahane bul dicemde bilemedim ki
0 oy
(14 puan) tarafından

'Kapıyi açmazdm ben olsam bahane aramak istersen dolu
Duştaydm
Ağda yapıyordum 
Üstüm müsait değildi  temizliğe dalmışm
Adet ağrım vardı uyumuşum 
Grip olacagm galiba uzandm 
Ama geri dönüşleri gec saatte yapardm 

0 oy
(7,791 puan) tarafından
Kitle kapini kes zilin kablosunu otur. Acma kapiyi esine de anlat durumu geldiklerinde de rahatsizim istemiyorum kimseyi de bebegim uyudu bnde uyucam de yine ararlarsa temizlik ypcm de yine ararlarsa cocuk yikicam de yine ararlarsa dus alcam de 

Yani surekli bahane uret acma kapiyi olsun derlerse olmasin kusura bakmayin kafa dinlemen gerek de isteme o ısrar ediyosa sende ısrar et.
0 oy
(1,550 puan) tarafından
Off en nefret ettiğim şey ya belki yanlız kalcam ben kendimi dinliycem ağda yapcam kaş alcam evimde sütyen giymeden gezcem belki ben ay ne bu sürekli sürekli üstündeler Allah yardımcın olsun canım ya kendi olsa kaynanasını ister miydi acaba bence sert bir dille uyar 
0 oy
tarafından
Okurken darlandım valla, herşeyi de demişsin canim insanda yüz olmayınca malesef anlamıyorlar. Açma kapıyı bırak çalsın çalsın giderler işim vardı dersin evi boşuna ayrımadın sonuçta. Her dakikada torun özlenmez torun bahanne onlar hizmet bekliyorlar belli
0 oy
(700 puan) tarafından

Bu nedir ya bu nedir ya hadi gaynana neysede kaynin niye geliyor hic haz etmem ev hali torun için geliyorsa birak onlara aksama kadar kalsn sende isini yap yemegini yap kafani dinle :))

tarafından
Oğlum bir yaşında onlara birakamam ki büyük olsada üstümden atacak değilim. Eşime söyledim kendisi kardesine ben yokken gelme dicek dinen de uygun değil zaten de işte onlar anlamaz desem dini bahane ediyor derler cahille münakaşa edilmiyor maalesef
0 oy
(144 puan) tarafından
Kaynim bile olsa esim actirmaz kaynimda cesaret edemez esin demesi lazim bunu Sen degil ve kapiyi inan hic acmazdim bahanede bulmam esime derim rahatsiz oluyorum insallah anlayislidir esin kendi kardesinde degil bu ne rahatlik böyle ELIN OGLU yinede
tarafından
Esimle az önce konuştum bir daha geldiği zaman kendi sahit olduğunda yanında söylemek için bekle dedim hemen arama şikayet etmişim gibi. Bir daha tekrar ederse ben yokken gelme vs diye uyaracak
0 oy
(5,220 puan) tarafından

bacım anlıyonki gelme saatleri al hırkamı cüzdanını aaa bende çıkıyodum  hadi size bay de 2tükan dolan gel hemde hava almış olursun hahhahah :D

0 oy
(3,888 puan) tarafından
Eşinle konuş rahatsız olduğunu evde kimse yokken kaynının geldiğini söyle yani 
tarafından
Söylemez olur muyum dedim tabiki. Uyaracak kendisini
0 oy
(1,003 puan) tarafından
Ben hiç bir anneye kıyamam.Gonul kıyamam gelme diyemem. Evde yokmuş gibi yapamam.  İlerde gelinim bana böyle davransa çok zoruma gider. Veya gelinimiz anneme öyle davransa böyle bir şeyi yutamam ağır gelir. Bırak gelsinler. Seviyor ki seni geliyor kaynanan. Ama kaynin için aynı şeyi soyleyemiycem. Hoş değil erkek adam için. Ama anneye kıyamam sende kıyma. Hoş gör bence. Bizim onlarada ihtiyacımız var
tarafından
Benimde oğlum var empatiyi en alâ şekilde yapıyorum canım ben ama bende ileride oğluma giderken haddimi bilirim buna mecburum. Her dk orda olamam. Sabah uyanıp akşam yatana kadar kalmam evime sadece otel gibi yatmadwn yatmaya gelmem öyle olacaksa evini ayırmam zaten ne gerek var ben gelme demiyorum ama herşeyin edebi adabı var
(1,003 puan) tarafından
Sende haklısın

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 961 göst.
11 Ekim 2021 Aile kategorisinde Sahraatay3 (188 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 1,195 göst.
13 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 291 göst.
3 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Gonulgungor (240 puan) tarafından soruldu