0 oy
338 göst.
Diğer kategorisinde (32 puan) tarafından
KZLAR KAYNANAMLA TARTSSTIM AMA KAYNANAM HATALI BNDE BIR ANLIK OZAMN ARTK NE BEN GELIM NE SIZ GELIN DEDIM SIZCE KELIME YNLISMI OLMUS AMA GUNAHIMA GIRDI YERIMDE OLSANIZ ARARMIYDINZ ESINIZ ICIN  ESIM BOYLESI DAHA IYI DIYOR AMA ISTER ISTEMES KIMSE ISTEMES BOYLE BIR DURUM 

7 Cevaplar

0 oy
(1,331 puan) tarafından
Eşin arkandaysa gerisinin bı önemi yok
(32 puan) tarafından
Valla esim arkmdada bnde gelme dedm ditek aramzfa iyidi gene buyugum dye aradm Our diledm agladi felan
-Reklam-
0 oy
tarafından
Konunun ne olduguna bagli kotu bir durumsa bende istemem
0 oy
(1,755 puan) tarafından
Ya bu benim düşüncem ne olur yanĺış anlamayın ama kendim için diyorum kaynanamın eksilerini görsem kavga etmek tartışmak için binlerce sebebim var. Ama gözümü kapatıp yaşıyorum hep kendi kendime diyorum eşim benim anneme böyle dese ne düşünürüm ne hissederim yatistiriyorum sinirimi o bana kötülük yapsada ben iyilik yaptım bir iki baktim oda benim yoluma geldi iki arkadaş anne kız gibi yaşıyoruz hemde aynı evde 5 senedir. Uzun latin kısası eşin için biraz alttan alalım biz küçükler allah korusun yaşlılar bugün bisey olsa onlara eşimize karşı bi ömür vicdan azabı...
(32 puan) tarafından
Valal aradim gene ozur diledm cunku gelmeyin dedim soncta oglunun evi oda agladi felan iylik bnde  aklson dedim ogkunun evi soncta
0 oy
(27,351 puan) tarafından

Mesafe en guzeli ya bos ver bence hersey az ve öz olsun

(32 puan) tarafından
Valla aradim gene ozur diledm esim uzulmeson arada kalmasin diye buyugum soncta kapim acik gel felan dedim
0 oy
tarafından
Valla esin bile öyle derken sen ararsan kasiniyosun derim yani 
tarafından
Hahahahhah :)
0 oy
(26 puan) tarafından
Ben hırsızlıkla bile suçlandım :) neler çekiyorum neler evimi aramaya geldiler 
0 oy
(2,009 puan) tarafından
Ben direk defol git gelme evime dedim cocugu aldim ciktim babamin evine gitmistim simdi Allaha şükür gelmiyo Az insan cok huzur

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 400 göst.
27 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Tatli bir anne (32 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 918 göst.
18 Mart 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 148 göst.
24 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 219 göst.