0 oy
399 göst.
Diğer kategorisinde (32 puan) tarafından
Kizlar lutfen bir onceki post  okuyun 

Kizlae eesimin dsyisigil antepden geldiler viursten dolayi keisnlikle cagirmak istemedm ama esim israr edince buyugumuz uzakdan gorelim 5 dakka dedi nyse gttik 6 aylik bebegim var

Sonra kaynanam esime ne dediyse cgiran biri degil aslinda bir baktim 2 kere yarn cay icmeye gelin dedi

Nyse bunlar gelcekler  ama maasa daha  cok var esim kaynima dedi bnde para  yok gekince pasta felan al eşime dedim kardesin almaz annen ara soyle para yok kurabiye alin diye esim aramadi

Sonra dun geldiler bu virurste gene sesimiz cakrtmadm kaynim bise almamas mecbur cay ictiler   onceden hamile halimle kac kere  yemege cagirdim nyse bugun kaynanam kocami arari bn actim muhtemelen  kocami doldurcakti baktim senin tavrin neydi yok ayip insna bise yapar   dedim para yoksa nerden getrcez dedim soyledik ogluna akil etsydi felan dedi yok onlar evine  hic  gelmedi  yalana bak siken yarar derler ya bnde sinirlendm ne bidaha siz gelin ne de ben gelim dedim esmde dedi akrabalaein gelmesin ozman dedi paramı  car dedi

Ama esimin moreli bozuldu eismde hersy ortada biliyro usandim 

2 Cevaplar

0 oy
(48,496 puan) tarafından
anlamadim valla o gel demis bu git demis nolmus sesli harfleri yazsan keske
(32 puan) tarafından
Canm kaynanagile gittik hosgeldine esim caya  cagirdi paramz yoktu kaynima dedik biseler alin diye almadan geldi cay icip gttiler bugunde kaynanam  kocami doldurursa getirmek icin aradi bn actim yok tavrim nymis yok ayipmis yok onceden  gelmemsler  insanlik yokmus fela filan
-Reklam-
0 oy
(554 puan) tarafından
Cnm misafir umduğunu değil bulduğunu yer derler arayıp söylemesi senin kusurun değil eşinin kusuru bence 
(32 puan) tarafından
Balal bnde aramicam ya  ogluna bise demjyor dinl3miyor gelms bna diyor o tavir neydi  terbiyeszler aynen sinirim hala gecmedi ya
(554 puan) tarafından
Aynen cnm sen arama gör bak nasıl tutuşuyor
(32 puan) tarafından
Ayenne zoruma gidiyor kim gelse yemege agirlarim ederim kendi kizi caya acgrmaz bize gelince boyle lafi oluyor
(554 puan) tarafından
Cnm bütün Kaynanalar da var o aslında düşünmesi gerekir durumu müsait değildir diye gerçi oyle kaynana nerde
(32 puan) tarafından
Ayneen allaha biraktim valla

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 338 göst.
1 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Tatli bir anne (32 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 913 göst.
18 Mart 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 148 göst.
24 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu