0 oy
805 göst.
Diğer kategorisinde (427 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Eşime güveniyorum ama kimlerle ne konuştuğunu merak ediyorum sormak istemiyorum çünkü güven eksikliği diye anlar üzülür onun telefonunu arama dinleme programı indirip bildirim gitmeyen Bi program varmi ana ekranda gözükmeyen 

20 Cevaplar

+4 oy
(582 puan) tarafından
Ya bir bas git soru soruyorsun millet cevap veriyor cirkeflesiyorsun işine gelmiyorsa soru sormucaksin.

Hayret bisi ya
tarafından
Artiliyorum seni :)
(113 puan) tarafından
Aynen çok ayıp ediyor demek sorunları var :/
(1,233 puan) tarafından
Artı +++
-Reklam-
0 oy
(442 puan) tarafından
Guveniyosan boylr biseye ne gerwk varki
(427 puan) tarafından
Merak ediyorum yani biliyorsanız cevP verin bilmiyorsanız linçe gerek yok
0 oy
tarafından
Guvendigine eminmisin 
(427 puan) tarafından
Güven ve ya güvensizlik napicaksin ya saneneee
tarafından
Yav naparsan yap insan kendinden bilir işi demekki kendin bi haltlar ceviriyon ko adamdan supheleniyosun
(9,626 puan) tarafından
Olsun yinede kırmayın birbirinizi..yani eşin tarafından bide şu şekilde düşün oda aynı şekilde sana yapmak istese sen ne hissedersin ilk önce sana güvenmediği aklına gelir dimi o yüzden her şekilde güveniyosan ve ailesiyle seni cekistirmiyicegini biliyosan boşver indirme uygulama falan öğrenirse huzurunda bozulur illaki uygulamalar arasında görür
(427 puan) tarafından
Hele şükür söyle güzel Bi şekilde yorum yapan oldu saol. Ya Allah razı olsun biride böyle karşılamadı hemen linç eder gibi ziplatiyolar insanın sinirini çok teşekkür ederim doğru diyorsunuz
tarafından
Kendi yazma tarzına bakmadan bize mana buluo bi bak ya allah aşkına neden die soruyoruz o sana yapsa ne dusunursun diyoz defol dio yazma dio bu seferde bizde bilio allah kocana sabır versin
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Güveniyorsan uygulamaya gerek yok ve belki eşin arkadaşıyla konuşunca ana,bacı kufredecek hoşuna mı gidiyor küfür ya da hakaret duymak
(427 puan) tarafından
Senle kendimi ne kkyacam ben aynı kefeye Allah aşkına dışarıda görsem emin ol yüzüne bakmam gelmiş dengesiz dengesiz konuşuyorsun hadi kardeşim isineee
(6,203 puan) tarafından
Vayy canım beniiim :DD Kız bak nasıl üzüldüm agliycam birazdan gidip :D Bence sen işine yavrum.Dengesiz senin gibi güveniyorum deyip,eşimi telefonuna dinleme programı yüklemek istiyorum diyenlere söylenen bir kelime.Sen dengesiz in açılımını öğren
(427 puan) tarafından
Defolur musun lütfen postumdan senin aklına ihtiyacım yok benim :)
(6,203 puan) tarafından
Benim aklım kadar aklın olsa keşke:) İyi aksamlar
(2,596 puan) tarafından
Kızlar sakin olsanıza ya bu nedir böyle.. hiç yoktan kavga ediyorsunuz
0 oy
(6,681 puan) tarafından
Guveniyirsan eşinin konuşmalarini neden merak ediyorsun
(427 puan) tarafından
Güveniyorum da merak da ediyorum ne yani ne olmusssss
(6,681 puan) tarafından
Neyi merak ediyorsun??fazla merak iyi deyildir canim)
(427 puan) tarafından
Ay cildircam ya yazmayın Allah aşkına
0 oy
(170 puan) tarafından
Eşine güveniyorsan boyle şeylere hiç kalkışma canım. O senin için böyle birşey yapsa ne  düşünürsün.
0 oy
(3,024 puan) tarafından
Cnm bunlar suc bu arada kisinin ozel hayatini ihlal etmeden 
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Kullandigi hattim dokumanini gosteren uygulama var mesele vodadone yanimda da var kimle konusmus kime mesaj atmis hepsini gosteriyor
(427 puan) tarafından
Vodafone yanimdada gösteriyor mu
(4,237 puan) tarafından
Evet canim gosteriyor
0 oy
(119,533 puan) tarafından
Ben wp wep biliyom baska bilmiyom
0 oy
(3,107 puan) tarafından
Öyle bi program bilmiyorum da sen annenle konuşuyorsun dimi o da annesiyle konuşuyor. Yani eşin yapsa aynısını sana sen ne düşünürdun. Bence güveniyorsan hiç böyle şeylere kalkışma. Gereksiz yere huzurunuzu bozarsin
0 oy
(2,009 puan) tarafından
Eşim kendi indirdi uygulamayı teline nie indirdin dedim iste geregi sikinti oluyo müşterilerle o yüzden dedi yanı demem o ki aranızda problem olur sen kotu bisey dusunmuyo olabilirsin ama sonra sen bana guvenmiyosun der esin araniz açılır iyiyken kotu olmayın
0 oy
(2,792 puan) tarafından

Valla bende denemiştim zamanında bi kaç uygulama ama ana ekranda görünüyo bildirim felan gidiyo hepsinde eşim anlamıştı yani :D bulursan bana da söyle:D

(427 puan) tarafından
Ay sbahtan beri linç yiyorum sevindim yani benim gibi merak eden uygulama indiren :)
0 oy
(416 puan) tarafından
Madem güveniyorsun 'nden gerek duyuyorsun o zamn saçma sapan bi soru soruyorsun  ya 
0 oy
(3,444 puan) tarafından
Normal bi ruh hali değil kuzum bu. Aklın sürekli onda ya da böyle şeylerde kalır şu an bile. Eleştirilmeye gelmeyiz ama empati yap. Eşin senden gizli böyle bişey yapsa sana. Boşanma olsa yüzde yüz haklı çıkar. 

Ayrıca sor eşine. Nasılsın neler yaptın vs sohbet sırasında anlatır belki. Sen bilirsin tabi gene. Ben hiç bilmiyorum açıkçası. Telefon ve cep karıştırmayı da doğru bulmuyorum. Biz hanımlar meraklıyız ama zamanla eşler birbirine alışıyor. Ne yapıp ne yapamayacağını biliyor. Amaan ne bileyim yorma kendini böyle şeylerle. 
(427 puan) tarafından
Teşekkür ederim doğru haklısınız
0 oy
(193 puan) tarafından
Ayyy nekadar abartmislar yorumlardakiler ya güveniyor yada güvenmiyor bizi ilgilendiren bir durum degil ki bu neden herkez buna takilmis kiz bi soru sormus bilen varmi yokmu varsa yazin bilmiyosaniz bilmiyorum deyin buneya kiz iyiki bi soru sormus olabilir belki biseyleri mersk ediyoru bu kotu oldugu anlamina gelmiyoki esinin onun kocasi sonucta istedigini yapar kadin guvenir yada guvemmez beni baglamaz arkadas sinir oldum ya kiz iyiki bisey sormus kizi öldürmediginiz kalmis yaa
tarafından
Post eski ve postu hortlatmışsın herkes yorum yapmış bacım :D
(10,459 puan) tarafından
Eski post bacım tarihe bak
(193 puan) tarafından
Hahahahaha:)))))) kiz rastgele dolaniyordum bian oyle gorunce dayanamadim onca yorumlara dur dedim yazayim belki goren olur dedim canm fenami ettim :)))))
(193 puan) tarafından
Biliyorum bacım tarihe baktimda tutamadim kendimi napayim belki arkadas gorur dedim :)))
tarafından
Ayyyy hiç sorma geçenlerde bnde öyle yaptım hatta.bu postta da senin dediklerini dememek için kendimi zor tuttum :D
0 oy
tarafından
O uygulamalar paralı baya da tuzlu 
0 oy
(240 puan) tarafından
Birincisi güvenenen insan yapmaz. İkincisi paronayaklık olabilir mi sende? Linçlemek amacıyla sormuyorum çok ciddiyim. Eğer böyle şeylerin varsa bence bi psikoloğa gözükmelisin. Ya da türk dizilerini falan izlemeyi bırakmalısın
(10,459 puan) tarafından
Eski posttt
0 oy
(12,861 puan) tarafından
EŞİNE GÜVENMiYORSUN kendini kandırma lütfen 
(10,459 puan) tarafından
Eski post
(12,861 puan) tarafından
Kim hortlatti :)
(10,459 puan) tarafından
Valla ben değil :)
0 oy
tarafından
Bence bu bi güven eksikliği napcan bırak konussun adam
(10,459 puan) tarafından
Eski post
tarafından
Sonradan farkettim
0 oy
(1,908 puan) tarafından
Bence bu çok ayıp bişey eşinizin yakaladığı zaman duseceginiz.durumu hiç düşündünüz mü butarz şeyleri bence empati kurarak yapmaya karar verir 
(1,048 puan) tarafından
Posto açan ben değilim  bana mı dedinn
(10,459 puan) tarafından
Ahhahs ne oluyo be arada kaldım
(1,908 puan) tarafından
Hiç dikkat etmedim canm.eski postmusta nasıl yeni sayfaya geliyo peki
(10,459 puan) tarafından
Biri muhtemelen altta falan görüp yapmıştır canım yorum öyle gelmiştir
(1,908 puan) tarafından
Anladim çok tskler

İlgili sorular

0 oy