0 oy
1,395 göst.
Aile kategorisinde (87 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Kızlar kızımın 4.Ay aşılarını vurduyduk akşam huysuzlandı yatmaya direndi eşim de arabada uyur dolaşalım dedi çıktık uyumadı ağladı kızım ama ateşi hiç yoktu eve gelince sakinledi tekrar ağladı eşim bana bağırdı gitti bi çay kaşığı calpol verdi ben gereksiz ilaç kullanmaya karşıyım çocuk hemen uyudu ilaç vermesek de uyurdu 2.Ay aşısında bi kere 38 gördüm o zaman bile vermedim çocuğuma gereksiz yere 2 ağladı diye hemen ilaç verdi bisi olmaz diye çok sinirliyim çok 

55 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sanki görende zehir verdi sanır ya nedir bu anlamsız sınır adam in vicdani rahat etmemis ilaç vermiş ağrıdan ağlıyor belki ne vicdansız kadınsın o ilaçtan ağrısı azalır sadece Allah korusun ölmez merak etme
-Reklam-
0 oy
(1,618 puan) tarafından
Yuh yani bunun için mi ağlıyorsun gereksiz değil oda baba üzülmüş çocuğuna ilaç vermiş ağrısı geçsin die yani Allah başka dert vermesin 
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Bence esin dogru olani yapmis cnm..calpol sadece ates düşürücü degi ayni zamanda agri kesici..bebegin huysuzluk yaptigina göre belki de bir yeri agriyodu..ilac vermicez diye de o kadar aglatmaya gerek yok bnce..agrisi olabilcegini de düşünmek lazm
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Bnde ilac kullanmam mumkun oldugunca zorda kalmadikca ama bu kadar sinirlenme kuzum sen anasiysan oda babasi nolcak 
0 oy
(586 puan) tarafından
Tek ateş-i olunca verilcek diye bişy yok ki ben bazen kızım çok ağlıyo kivraniyo veriyorum ağrısı kesiliyo yani abartılacak bişy yok çok abartmissin 
0 oy
tarafından

ben abartıyorsun oda çocuqunun babası yani çocuquna zehir vericek deqil ayrıca iqne vuruldu diye illa ateş cıkıcak deqil başka belirtilerde var huzursuzluk mesela. bende asıdan qeldikten sonra yada qitmeden yarım saat önceden bi kasık veriyordum şuana kadsrda bi sıkıntı yaşamadım yani ;) senin yapman qerekeni eşin yapmış bence 

0 oy
(954 puan) tarafından
Kendi cocugunun ne istediğini bı tek öz annesi anlar babalar dayanamaz hemen ilaç derler ben de hiç vermedim hafif huzursuz oldu ama normal bu tür şeyler ben artık eşime karışma bana bırak sen anlamıyorsun diyorum vazgeçti artık zaten pek öyle bilgili de değil annesinin eskiden yaptıklarını uygulamaya çalışır hiç karıştırmayın kimseyi en iyisini sen anlarsın uykusu gelince de ağlar çocuk miz mız yapar 
0 oy
(88 puan) tarafından
Ya bebek yatınca siz gece uyurken ateşi yükselecekti farketmeyecektiniz belkide bu kadar büyütmeyin herşeyi ya. Olaylara biraz Kader nasip penceresinden bakın her pireyi deve yapmayın. Ülkeler arası problem gibi sinirlenip köpürmeyin. Konuşur aranızda halledersinz. 
0 oy
(88 puan) tarafından
Valla postun altına linçi hakediyorsun canım kusuruna da bakma kimsenin 
0 oy
tarafından
Zehir değil ya hem bebeği de rahatlamış işte
0 oy
(266 puan) tarafından
Niye bu kadar abartıyorsun canım canı aciyor ilaç ta kesiyor bak uyumuş işte ne olacak 38 ateş te vermedim diyorsun ama Allah korusun ateşi düşmese havale geçirse daha mı iyi bizde çocuk büyüttük mecbur kaldıkça verdik yapacak birşey yok üzme kendini boşu boşuna 
(266 puan) tarafından
Eşin iyi yapmış vermiş kız acısı dinmis işte ona buna karşıyım deme daha dış çıkaracak bir sürü şey var daha mecbur vereceksin canının acıması daha mı iyi
0 oy
(275 puan) tarafından
2. Ay ve 4 ay aşısınde bende ateşi çıkmadan verdim. Çünkü çocuğumun ağrısı vardı ve inanılmaz rahatlattı acı çekmesine dayanamıyorum. İlaç karşıtı olmayı anlıyorum ama ben ağrım olunca dayanamayıp ilaç içiyorum. Yavrumun iradesine olan birşey yok ki. O derdini söyleyemeyeceğine göre anlayıp derman olmakta sakınca yok. 
0 oy
tarafından
Asil esin iyi yapmış esin benim oglumda bugun asi oldu ben atesi cikmadan verdim yani cocuk rahst etsin ne olacak ki 

Biz bile agri cekince icerken onlar icin en iyisi doktor bile bana asidan sonra 1 cay kaşığı icsin dedi 
0 oy
(454 puan) tarafından
Ateşi olmayabilir ama ağrısı var ve siz göz göre göre acı çekmesine razı olcaktınız oturunda buna ağlayın

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 578 göst.
8 Mart 2024 Diğer kategorisinde Birisidiye (44 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 508 göst.
25 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Buket masal (2,357 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 513 göst.
10 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 2935 (790 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 339 göst.
28 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,280 soru

11,352,779 cevap

34,825 kullanıcı

...