0 oy
508 göst.
Diğer kategorisinde (6,366 puan) tarafından
Kızlar ocak ayındam beri annemleri görmüyorum başka sehirlerdeyiz. Eşim şehir dışında 2 haftaya gelicem diyp sözde ama 1 aya gelmez bence.  Turizme bağlı beklr gelince seni götürücem diyo bende havalsr sogumadan gitmek istiyorum. Görümcemler kendi arabalarıyla hafta ya  köye gidecekms annemler şehir merkeznde ordan geçiyolat beni de bırakırlar kaynanamda sen onlarla git eşin geldiginde seni alır diyo ban da mantıklı geldi hem dahafazla ayrı kalmayz zaman da geçer  ( gidersem 1 ay kalıcam) eşime söylüyorum gidiyim diye yok bdni bekle illa diyo bensiz nereye gidecen diye sen gelirsen 1 ay kalmazsn diyo sanane Kaynanam da kalıcam diyo ama hiç inanmıyorum onun Dedesi halaları faian da orda kesin orda ısrar eder gidip orda kalalm diye bende annemde kalmak istiyorum 2 tane küçük çocugum var annem yardımcı olur. Dedesine gidersem hizmet beklerler haksıx mıyım yaa nasıl ikna edicem siz söyleyin

5 Cevaplar

+1 oy
(3,582 puan) tarafından
Kaynanana söyle o söylesin. Analarının sözünden çıkmazlar. Çom üzülüyor falan desin. 
(6,366 puan) tarafından
Bnim kaynana kocamın sözünden çıkmıyo :D öyle de degişik :D bana diyo annen demiş deme bana kızar diye
-Reklam-
0 oy
(2,634 puan) tarafından
Kaynananda arkandaysa onla beraber ikna et
(6,366 puan) tarafından
Canm eşim pek annesini dinlemez böyle konularda
0 oy
(6,275 puan) tarafından

Iswe cilve naz güzel söz :D

(6,366 puan) tarafından
Denedim :) kavga da etmek istemiyorum bu defa işe odaklanamıyo
(6,275 puan) tarafından
O zaman kaynana havale et kuzum o halleder gibi ;)
0 oy
tarafından
Bir şekil ikna etmeye çalış canım , senin içinde iyi olur 
(6,366 puan) tarafından
Evet illa da ben gelicem gidicez diyo hem o beni götürürse araba da büyük oğlumu tutacak kimse de olmaz biri 21 aylık biri 3 aylık olcak
0 oy
(49,820 puan) tarafından
esin gelince gitmicez diye bahane uyduracak olmasin ikna etmeye çalış canim 
(6,366 puan) tarafından
Yok canım o konuda götürememezlik yapamaz :D biliyor kıyameti koparacagımı :D mecbur götürecek

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 431 göst.
26 Aralık 2023 Aile kategorisinde Tekcocuk (1,209 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 470 göst.
0 oy
4 cevap 280 göst.
18 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Nz_00 (50 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 543 göst.
25 Mart 2022 Diğer kategorisinde 38 (254 puan) tarafından soruldu