0 oy
299 göst.
Diğer kategorisinde (133 puan) tarafından
tarafından kapalı
Gelin oldum evime geldim ertesi gün hastalandım aldı köye götürdü 1 hafta köyde kaldık sürekli köye gittik kaynanamı kayınbabamı cok severim cok iyi insanlar ama evimizde oturmuyo kocam sürekli köydeyiz hamile kaldım sürekli köye git gel köyde şehire cok yakın bana köyde yasayalım diye teklif etti ben asla kabul etmedim cocugumuz dogdu 60 günlükken köye gittik arada sırada evimize geldik geri gittik oglum 6 bucuk aylık evime geldim daha dün evimi temizledim neymiş köye gidiyo uçsuz yarın koyu n aldı eşim mandıra yapıyo yetişemiyomuş bıktım ya gitmek istemiyorum cok zoruma gidiyo evimde oturaramamk ama böyle devam ederse sen beni babanla annenin yanına otur diye almadın götür beni babamım evine giycem artık cok yoruldum annesi bişeye diyemiyor oglum yanlıs anlıycak diye sürekli kızım istiyorsanız evinize gidin rahat edemiyorsanız bende bişey diyemiyorum giycem diye tutturunca evime geldim napcamı şaşırdım kızlar uzun oldu kusura bakmayın cok doluyum
notu ile kapatıldı: Başlık soruyu kısaca ozetleyici olmalı

4 Cevaplar

0 oy
tarafından

Gitmek istemiyorsan eşin gidelim dediği zaman kabul etme artık kendisi vazgeçer

(133 puan) tarafından
Diyorum cnm kavga cıkartıyo
-Reklam-
0 oy
(16,490 puan) tarafından
Valla eşine bi dur demek lazım artık 

Hayatın yokmuş kız

Allah yardımcın olsun 
(133 puan) tarafından
Amin bacım valla tak etti canıma gitmiycem deyince kavga cıkarır annemin evindede bir hafta borakmaz
0 oy
(735 puan) tarafından
Bende evimden uzaktayım 2 aydır ve çok özledim kendi duzenimi falan. İnsanın Kendi evi gibisi yok valla.
(133 puan) tarafından
Aynen öyle cnm
0 oy
(1,016 puan) tarafından
Kız çok zor öyle yan benim eşimde memur köyüne 3 saat uzkaliktayiz farklı şehirde, ne zaman fırsat bulsa gideriz. Tamm bende çok severim onları. Ama acıdım sana sürekli gel git evinin tadını cikaranamak çok zor. İlk zamanlar bende annemlere gel git yapmaktam bikmistim, iki aileye de uzak olmak en güzeli... Bence sesini yükseltmeden 2 gözyaşı artık bıktım de evimde rahat oturup 2 çay içmek istiyorum de  annenbile farketti rahat edemiyorum ama sen etmiyorsun de
(133 puan) tarafından
Bugünden itibaren görsün ayak nasıl direniyor kavga nasıl cıkıyor annem dedi kızım varma köylülüdür ****** alırlar köye götürürler haklıymış kadın hiç dinlemedim onların hayvanla sunka bunla işi yok dedim demekki anneler görebiliyo
(1,016 puan) tarafından
Kız öyle tabi  . Annemde çok dedi bana, ailesi hayvanla uğraşıyor oda illahi yapar. Bende dinlemedim eşim memur ne hayvanı dedim. Ama tam ****** sevdalısı çıktı, hayvanla ilgili bilmediği yok, sen atan ben erkek ****** Alaçam diyor:) tabi pişik dedim. Asla elimi sürmem para da vermem dedim..  anneler görür tabi
 Sen pes etme inan. Taktik değiştir gözyaşı olmuyorsa kavga çıkar
(133 puan) tarafından
Öyle yapcam artık sanki benimi dövecek gitmiyorum diye iki bagırır susar
(1,016 puan) tarafından
Kesinlikle rabbim yardımcın olsun inşallah
(133 puan) tarafından
Amin bacım seninde Rabbim yardımcın olsun

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 396 göst.
24 Ağustos 2018 Aile kategorisinde ☆☆☆hry☆☆☆ (3,149 puan) tarafından soruldu
0 oy