0 oy
396 göst.
Aile kategorisinde (3,149 puan) tarafından

Kızlar kaynana kayınbaba beni bir yere götürmezler evden çıkamıyorum zaten çocuğumu sürekli götürmeye çalışıyorlar salmayınca kavga çıkıyor düşünün memlekete 3 günlüğüne gidiliyor annemgilin evi yanlarında sende gel bayramlas demiyorlar çocuk gelsinmis bıktım ya artık 

1 cevap

0 oy
tarafından

Yanlis anlamayin ama bazen anlamakta gucluk cekiyorum nerde yasiyorsunuz siz ? Bu zamanda nasil boyle kayinbaba kaynana boyundurugu altina girmeyi kabul ediyorsunuz onlar mi izin vermiyor disari cikmana? Nasil oluyor gercekten anlamiyorum. Neden onlardan izin istiyorsun ki ya da neden bi yere goturmelerini bekliyorsun cik gez annenlere git hangi devirde yasiyoruz ya haklari yok bi kere seni tutsak gibi yasatmaya

(3,149 puan) tarafından
Annemgil başka şehirde eşim neredeyse 13 14 saat çalışıyor sizin eşiniz de anneci babaciysa onlar her türlü istemesemde hayatınıza bir şekilde karisiyorlar
(3,149 puan) tarafından
Bi çarşıya gideyim desem cok uzak bize tek başıma küçük çocukla gidilmiyor arabasız üstelik o insanlarla evimiz ayrı ama bi yere gitsek kuyruklar
(523 puan) tarafından
Esin sahip çıkmazsa herkes ezer .Sorununu eşinle konuş azıcık da naz cilve yap.Oyle hallet işini .Çocuk musun ki snein çocuğun olmuş artık onalrinkini her dediğini yapmak zorunda mısın al çocuğunu çık gez söylemek zorunda mısın .Eve gelince de kapat kapını açma kimseye bu kadar basit
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 456 göst.
21 Eylül 2022 Kültür-Sanat kategorisinde Acemi anne36 (1,334 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 265 göst.
18 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Yorgunlugumla (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 365 göst.
1 Temmuz 2020 Aile kategorisinde JMiracim huzurum (211 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 299 göst.
3 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Prensimin annesi (135 puan) tarafından soruldu

377,949 soru

11,312,799 cevap

34,746 kullanıcı