0 oy
1,872 göst.
Aile kategorisinde tarafından
 14 haftalık hamileyim Eşimle sürekli aynı evin içinde 9lan tartışmaları yaşıyoruz ve demin evden ayrilmami söyledi sizce ne yapmalıyım

19 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Beğenmiyorsa s.ktrolsun gitsin . 
-Reklam-
+1 oy
(118,978 puan) tarafından
Post hortlamis       
(44,604 puan) tarafından
Amaaaa bende yorum yaptim fark etmedim
0 oy
tarafından

O gitsin:angry: neden sen gidiyirsun

tarafından
Ailesi istiyor beni istemiyor kaynanamla aynı evdeyiz
tarafından
Ailenle aran iyiyse git dicemde baska ne sorunlariniz varki
0 oy
(2,009 puan) tarafından
Evden gitmesi gereken biri varsa oda esindir
0 oy
tarafından
Ailen arkandaysa git canim benim ailem arkamda olsaydi coktan giderdim ama ailemin evindense kocamin evi cennet bana
tarafından
Ailemin haberi yok annem son evre kanser hastası onun için idare ediyordum yoksa boşancaktim
tarafından
yeniden gösterildi
Ailemin haberi yok annem son evre kanser hastası onun için idare ediyordum yoksa boşancaktim elimden bişey gelmiyor artik
tarafından
Cok gecmis olsun canim ya Rabbim sifa versin insallah esin duzelir bol bol dua et ama gitmeso gereken kisi sensin ben degilim de bidaha git derse
0 oy
tarafından
Sen git burası benim ve çocuğumun evi de. 

Terbiyesiz karaktersiz bakıp sahip çıkmayacaksa neden evlenip çocuk yapıyor!! 
tarafından
Kaynanamla aynı evdeyiz anlaşamıyoruz eşimde annesini melek görüyor
0 oy
(275 puan) tarafından
O ne demekmiş ya hamile eşine evden ayrıl hemde gece yarısı? Ailesiyle beraberiz demişsin müdahale etmiyorlar mı bu duruma? 
0 oy
(3,794 puan) tarafından
Sen kov. İlklerde bizde öyleydik . Sonra ben kovdum. Eve el koydum daha da gigi çıkmıyor. Krmdi gidiyor her kavgada anası gile. Ohhhh iyi ettim .
tarafından
Benim kendi evim değil kaynanamla oturuyoz
tarafından
Benim kendi evim değil kaynanamla oturuyoz oyuzdende sürekli bir tartışma halindeyiz
tarafından
Benim kendi evim değil kaynanamla oturuyoz oyuzdende sürekli bir tartışma halindeyiz canjm
(3,794 puan) tarafından
O zaman hepsini birden kov gitsin. Bu devirde az sesin çıkmayınca olmuyor.
0 oy
(564 puan) tarafından
Tabiki gitme çok biliyorsa kendisi gitsin
tarafından
Çoktandır diyordu bir şekilde idare ediyodum bu sefer ciddi bavulu üzerime attı topla diyo
(954 puan) tarafından
O seni karısını evinden atamaz gidip şikayet etmeye hakkın var polise git şikayet edersen eşine uzaklaştırma kararı verilir diye duymuştum ama sonuçta bosanana kadar onun evi senin de evindir sayılır
(1,287 puan) tarafından
Ayyy kovması çok kötü bilmiyorum yaaa biri beni kovsa istenmedigim yerde durmam heralde
0 oy
(16,490 puan) tarafından
O gitsin Alla alla 
0 oy
(3,107 puan) tarafından
Kendisi gitsin sen niye gideceksin Allah Allah ya.
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Kuzum madem gitmeni istiyor topla eşyaları git annelerin yanına gezmeye geldim de durumdan annene bahsetme babana söyle sadece 

Yada gidecek başka kimsen yok mu annenin haberi olmayacağı 
0 oy
(1,073 puan) tarafından
Boş sebeplerdense kuran oku evde sesli dua ac dinle ınş düzelir canım ALLah iyi etsin hidayet versin 
0 oy
(278 puan) tarafından
Ben de evlendim 1 sene olmadan ayrildim eşim annesine de düşkün bizi ayri eve çıkarmıyorlar di esim de o zaman biz ayrılacağız başka çaresi yok dedi ben de defolup giderim buralardan dedi evin bir çocuğuydu çok cektim bende cok zor bi ev bulduk cok kötüydü ev ayrılırken kaynanayi göreceksin ayiliyo bayılıyor eşim de annesinr rahat dursaydın dedi yani bizim burnumuzdan getirdi şimdi 6 sene olacak ayriyiz 
0 oy
(1,094 puan) tarafından
Gebe olan sensin. O str olup gidecek cok istiyorsa. Dinimizde bile kadının gitmesi baba evine diye birsey yok erkek gider 
0 oy
tarafından
Ara polisi uzaklaştırma aldır hepsine
0 oy
(44,604 puan) tarafından
Canim o gitsin sen niye gidiyosun tovbe yarabbim
0 oy
(14,081 puan) tarafından
Niye sen gidiyorsun o gitsin yazik karninda bebeyle nereye gidicen

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 1,468 göst.
5 Kasım 2020 Aile kategorisinde Arzukamacı (124 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 1,119 göst.
20 Ekim 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 714 göst.
28 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Asdtgyuyg123___ufugh (150 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 171 göst.
23 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Zehraperi (35 puan) tarafından soruldu

377,143 soru

11,286,881 cevap

34,694 kullanıcı

...