0 oy
1,339 göst.
Aile kategorisinde (399 puan) tarafından
Kızlar eşinizin geçmişini kıskanıyor musunuz  aklınıza geliyor mu merak ediyo musunuz ben çok sinir oluyorum çok kıskanıyorum geçmişine dair hiç bisey bilmesem de kendi kafamda kurduklarimla  çok üzülüyorum  konuştum  eşimle  yanlış dusunuyorsun diyor günahımı alıyorsun senin sandığın gibi biri değilim ama inanasın yok nedense;((

35 Cevaplar

0 oy
tarafından
Dusunmemeye çalışırım  bilmek isrtemem
(399 puan) tarafından
Bende aksine öğrenmek istiyorum bi sefer rahatlayım diyorum en ufak bir şeyin konusu bile olsa triplere geliyorum off
tarafından
Ya iste madem uzulucem niye ogrenimmki
(399 puan) tarafından
Bende  bi anlasam;( hamilelikten sanırım hormonlar beni mahvetti
tarafından
Anlatıcak bu sefer unutmamışsın diyip tartışabilirsin. Boşver gecmişi şimdiye bak canım şu an sen varsın
-Reklam-
0 oy
(1,790 puan) tarafından
Çok şükür lise yıllarında tanışıp evlendik geçmişi de benimle geleceği de 
(399 puan) tarafından
Ayyy ne güzel maşallah
(1,790 puan) tarafından
Ve bence şunu düşün şuan kiminle evli seninle ve sana karşı nasıl bir eş ona bak derim ben kimse sütten çıkmış ak kaşık değil ki öncede kalmış birşey için kimse yargılanmamali bence eğer gerçekten suçsuzsa
(399 puan) tarafından
Eşim.hep yanlış düşünüyorsun diyo kafanda kurup kurup bana sarıyorsun  diyo ama elimde değil bisey oluyo tv de ikimizde bakıyoruz diyorum noldu eski sevdiğin mı aklına geldi ben kimseyi sevmedim diyo sevsem onu alırdım;(
(6 puan) tarafından
Senin durumun daha kötü erkek lerin geçmişi olması çok güzel bence geçmişte doyup bir kadınla hayatlarına devam ediyorlar o erkekler doymuş erkekler dır ama gözünü bir kadında açan ise daha fazlasını istiyor nedense acaba obur kadınlar da ne var merak ediyor ve aldatıyor bunu çok gördüm.
(1,790 puan) tarafından
Canım 16 yıldır tanışıyoruz 8 yıldır evliyim şimdiye kadar çok şükür olmadı aldatma filan bundan sonra olur mu bilmem ben kendi babam için bile yapmaz demem ki esime de yapabiliyorsan yap yakalanana kadar yakalanınca ne neden niçin kim sormam az bir şüphe bile olsa bitiririm diye derim.
İşten çıktığı saat belli eve geldiği saat belli telefon maaş kredi kartları herşey ortada görüştüğü belli kişiler var hepsini de tanıyorum. Bunlardan dolayı aldatma yok diye biliyorum şu an ama ilerisini bilemem kimse bilemez. Bence o eskidem kaç kişi ile görüştüğü değil mide meselesi ahlak meselesi.
0 oy
tarafından
Eskiden çok aklıma gelirdi hala daha arada takarım ama eşimin bir huyu vardır birisiyle işi biterse o insanı unutuyor olayları unutuyor aklımçna getirmemek için bende kurcalamıyorum 
(399 puan) tarafından
Zamanla geçer benimde umarım daha yeniyiz  bide hamileyim ondan oluyor galiba
(216 puan) tarafından
Ay eşinde mi öyle bende unuturum adını bile hatırlamam benimde eşim inanmazdi başta bilerek yapıyorum saniyordu ne olay ne kendisi hatirlamam anca cook düşünmem lazım ki hatırlayayim tabu onuda yapmıyorum; ))vay be benim gibi daha olduğunu duymak iyi geldi; )
tarafından
:) eşimin o huyuna hayranım zaten kin tutmaz kafasına taksada bir kaç günde unutur öyle hiç bir şeye üzülmez kolay kolay
(216 puan) tarafından
Ben üzülürüm ama .eşimle tartisirim mesela ertesi günü konuşurum ama kafamda soru işareti ben senle konusmuyordum ya ama neden diye dusunur dururum :)) bukadar kötü hafıza ile aklımdan şüphe ediyordum; )
0 oy
tarafından

Benim geçmişim daha beter maalesef kıskanmaya hakkım yok.

(399 puan) tarafından
:(;(((
0 oy
(246 puan) tarafından
Valla geçmişi beni ilgilendirmez. Beni ilgilendiren tek konu geçmişinden hayatımıza birinin burnunu sokması. Söylerken bile sinirlendim :D 
(399 puan) tarafından
Şükür öyle bisey olmadı olsa kafayı yerdim heralde
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Eşim işkolik ve abı kardeşleriyle çalışıyor ve ben eşimin ilkiyim eşimde benim ilkim ondan dolayı hiç düşünmüyorum
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Bütün her şeyini biliyorum önce arkadaştık birlikte çok dertleştik ilk aşık olduğu kızın düğününe bile gitmiş aynı şirkette çalıştığı bı kızla bı gecelik kaçamağı olmuş vs vs ama hiç takılı kalmadım benimle evlendi birlikte bı yuva kurduk Allah'a şükür mutluyuz
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Ben cok kıskanmıyorum ama 1 2 hafta bi olay yaşadım benden önce konuştuğu kişi (o kişide eltimin kuzeni oluyo ) bi gün bu saatlerde bi baktım ınstagramdan istek geldi hemen isteği geri çekti bi baktım o kız ve oda evli yani bizden sonra oda evlenmiş fotoğrafından tam anlamadım ama ismimden tanıdım sonra eşimin kuzeninde arkadaşmış ona sordum o mu dedim evet o dedi hatta görümcemle falanda takiplesiyolar ve düşündüm yani evlenmiş gitmiş demek ki sürekli hesabıma bakıyo baktığı yerde de yanlışlıkla istek attı ve hemen geri cekti baksa da göremez çünkü gizli hesap kullanıyorum sanırım hala yarası var ama kusura bakmasın artık benim eşim ve cocugumunda babası o anca bu saatten sonra avucunu yalar..bunu eşime bile söyleyip huzur bozmadım çünkü o dengesiz onun peşinde ama kusura bakmasın ben huzurumu o çapulcu için bozamam evlendiyse kendi yoluna baksın dua etsin ben onu kocasına ispiklemedim 
0 oy
(2,009 puan) tarafından
Esim olacak köpeğin cani cehenneme
0 oy
(586 puan) tarafından
Hiç takılmıyorum geçmiş geçmişte kalmış gerek yok geçmiş için gerilmeye geçmişi ne zaman takarım eşim oni hatirlarsa takarım yoksa hiç takmam 
0 oy
(772 puan) tarafından
Geçmiş geçmişte kalmıştır dünü düşünüp bugünümü zehir edemem. Eşimle üniversiteden arkadaşız benden önceki hallerinide biliyorum bundan ne adam ne koca olur derdim ama önemli olan benden sonra ki hal ve hareketleri. Kendime güvenmediğim kadar ona güvenirim. Geçmişi istediğin kadar düşün değiştiremessin. Arada eski sevgililerinden görüyoruz hiçde dert etmiyorum 
0 oy
(1,113 puan) tarafından
Esimle tanıştıgimizda ben 20 esim 27di evlendigimizde 30 yaşındaydi o yasa kadar universite okumuş 7 8 yillik memur tek yasiyodu eli auagi duzgun tabiki hayatinda birileri oldu onlati düşünüp kendimi uzemem valla cok normal seyelr bunlar sonucta kimle evleneceğini bilemezsinki ozmanda ozamanki sevgilisiyle ciddiydi belki 
0 oy
(3,050 puan) tarafından
Tüm geçmişini biliyorm kıskanılacak bişey yok Allahtan. Hep görücü usulü tanıştırıp evlendirmeye çalışmışlar. Ama hepsinde bi kere görüsmüş ikinciye gitmemiş. Canım kocam ilk bana gönlü ısınmış ilk sevdiği benim. 
0 oy
(1,677 puan) tarafından
Adı üstünde GEÇMİŞ. o yüzden beni geçmişi değil bugünü ve yarını ilgilendirir. geçmişe takılıb kalırsak ani yasamayacagiiz
0 oy
(544 puan) tarafından
Eşimle benim 2. Ewliliklerimiz onun bana ben demediğim halde anlattıklarıyla oda benim anlattığım kadarıyla bilir ama kayınvalidem den çok duydum kırmamak adına hiç yüzüne gelmedim en son afedersin banyo sularına kadar anlatınca bende film koptu eşime söyledim baya olaylar oldu şimdi görüşmüyorum 
0 oy
tarafından
Biliyorum gecmisini en yakini oldugum icin pismanmiyim bildigime degilim 
0 oy
(141 puan) tarafından
Ben herseyini biliyorum hatta benim annem sevgilisini istemeye bile gitti :D hiç kıskanmıyorum canım benden öncesi hiç aklıma bile gelmiyor önemli olan benden sonrasi oda çok şükür herhangi Bi sıkıntımız yok zaten asla geçmişinden konu açmaz nefret ediyor geçmişinden 
tarafından
Ahahaha o da iyiymis . Bnde akrabayla evliyimde boyle olmadi sukur yoksa onun canini okurdum 4.5 yil boyunca
(141 puan) tarafından
Ama ben yoktumki hiç hayatında kalkıp bu konudan niye canına okuyim :)
tarafından
Hele o kizla yan yana goruyum zehir ederdim ani heralde. Asiri kiskancim bn
(141 puan) tarafından
Tamamen yabancı zaten bunlar istedi vermediler başkasına kaçmış hemen demekki yedeği varmış :)
tarafından
:)) demekki
0 oy
(442 puan) tarafından
Bende oykeyim takiyirum 
0 oy
(514 puan) tarafından
Kiz hamile kalsan kadar sivas a gitmezdim esim orda okudu o kiz orali gorecem diye simdi hamileyim aman ne kiskancam artik esim diyor 4 yil zindan ettin bu konuyu bana keske bebe.hemen olsaydi der guler :) kiskanilacak konu degilmis aslinda yeni anliyorum :) benimde erkek ark m falan oldu onunda oldu yani sala kuzum bosver :)
0 oy
(218 puan) tarafından
Vla ben çok kıskanırım ama ben de oda evlendiğimiz akşam anlattık herşeyi orda bitti Bi daha asla konuşulmadı hele eşim benim geçmişimi çok kıskanıo çok sinirleniyor aşırı kapat dio daha da açılmadı zaten

İlgili sorular

0 oy
43 cevap 741 göst.
12 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 334 göst.
0 oy
6 cevap 435 göst.
24 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 382 göst.

380,078 soru