0 oy
438 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Eşim annesi ile bana neler yaptılar aklınız şaşar .Neden bırakmadınız derseniz  kaçtım  kacanin  eve dönüşü yoktur.Esinle tartistigimizda hep  kırdı  beni sonra sen beni sinir ettin ben seni seviyorum deyip yanaştı ben asıl onları sinirliyken yaptım dedi hep.Annesi tartıştım diye sen kız değildin ben seni aldım dedi namusuma laf söyledi sonra ben sen canımı yaktın dedi bende canını yakmak istedim dedi. Baksan ona göre beni çok seviyor ama bence hayır .Niye evlisin ozaman diyorsunuz annem kaçtın bize sormadan çocuğun  için katlanacan diyor . bakiyorum abisi annesi karısına laf söyleyince nasıl koruyor koruduğu için anneside  korkudan birşey diyemiyor.  Demek sahip çıkanın olsa ezilmezsin eşim yanımda olsaydı kaynanam bana eziyet etmezdi.icimden diyorum geçmişe sünger çek eşin sanki ilgili ama unutamıyorum ..Ne yapsam eşim beni küçük görüyor .sabah 6 buçukta kalktım daha durmamisim diyo ne farkı annesi istiyor diye ev üstündeyiz.Banyoma kadar laf soylular 

6 Cevaplar

+2 oy
(3,451 puan) tarafından
Eşin seni korumuyosa sen kendini koru, hem kaynanandan hemde eşinden. Asla kendine laf soyletme, altta kalma hiç bir sözün. Zaten mutsuzsun bari kendini ezdirmeden mutsuz ol 
tarafından
Ben annesine bir laf desem gün boyu burnumda n getirir
-Reklam-
0 oy
(7,412 puan) tarafından
Kendine yaparsın canim. Eger simdi duzeldigini dusunuyorsan bunlari aklina getirmemen lazim. Rabbim zaten kimsenin yaptığını yanina koymaz. Okadar sabretmissin. Duzeldiysen cek sunger kafan rahat etsin. Allah a havale etmek en guzeli 
tarafından
Düzeldi diye kendimi avutmaya çalışıyorum
(7,412 puan) tarafından
Anladim canim demekki duzelmemis inan gercekten duzelse bu kadae taze kalmazdi yaran. Rabbim yar ve yardimcin olsun canim cok uzuldum senin adina.
tarafından
Bir insan eşinin namusuna laf söylüyorsa onu sevmiyordur demi bu sinirden Kendini kaybetsede
(7,412 puan) tarafından
Ben orasini yanlis okumuşum canim esin degil kaynanan baska turlu dedi diye. Hizli okuyunca karistirdim simdi tekrar okudum. Cok ayıp etmis. Ama kactin diye oyke olmak zorunda degil. Ailen arkanda olmadığı icin elin adamida olmuyor iste ah ailelr. Benim ablamda kacti cok pisman oldu siiddet gordu 3 oglu var ailem hep destek oldu kac kere gel dedik gelmedi cocuklarom icin sabredecem dedi Şükür eşkiye gore iyi aimdi. Rabbim kimsenin yuvasına boyle seyler nasip etmesin. Evlatlarinla sana en hayirli cikis yolu versib yada eşine hidayet versin. Ne desek zor.
0 oy
(1,808 puan) tarafından
Ah bu kaynanalar ahhh
0 oy
(1,659 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun canm ailen arkanda olsa git biraz korkut ayri eve cikart derdim ama sizde oyle visey mumkun gorunmuyor Allah esini islah etsin ayri eve cikma fikrini soyledin mi hic ayri olsan bu kadar karisamaz kaynana 
tarafından
Söyledim yok dedi
(1,659 puan) tarafından
O zamn Allah sabir versin sana canim
0 oy
(782 puan) tarafından
Aynı evdemi yaşıyorsun?
0 oy
(181 puan) tarafından
bende esimin ailesinden cok cektim kesinlikle haklisin arkasi olana sahip cikana kesinlikle bisy doyemiyolar korkuyolar ben kacmadim esimle cok iyiyiz ama ailesi beni hic sevmiyor ailem sahip cikmiyor diye cok ezdiler kac kere ailemi aradim anlattim geliyim dedim istemediler kapi duvar simdi kendi basimin caresine bakmaya calisiyorum bende ailemi sildim

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 628 göst.
14 Şubat 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 1,155 göst.
12 Kasım 2020 Aile kategorisinde Papatyasever (3,163 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 1,342 göst.
4 Ekim 2020 Aile kategorisinde Hatice 25 (399 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 1,163 göst.