0 oy
847 göst.
Diğer kategorisinde (57 puan) tarafından
Merhaba hanımlar evlere temizliğe giden yada yardım alan varmı aranızda ek gelir olsun diye haftada birgün biriyle anlaştık ama 100 lira diyor  ortalama fiyatlar nasıl acaba 3+1 daire

29 Cevaplar

0 oy
(903 puan) tarafından
Ne iş yapacağına bağlı tabiki ama 100 şu an için az değil mi? 
(57 puan) tarafından
4 senedir yardım alıyormuş zaten  bu fiyattan geliyordu dedi günlük rutin süpürüp silme toz alma makina ya camasır atma tuvalet banyo  cam silme filan diyor
(549 puan) tarafından
Bnce 100 cok az ev temizliği zor
(903 puan) tarafından
Açıkcası cam falan için bence de az
(662 puan) tarafından
Çok az canm 100 tl annem gidiodu benim kadin ne zaman cagirirsa haftalik degil yani mutfak sil supur komple ewi tuvalet banyo camlar yerler 180 tl saati 20 tlden hesaplanio ona gore git kuuzm
(549 puan) tarafından
Bnmde annem gidiyordu Bı ogrencı kıza gidiyordu oyle camasır utu fln cok agır isler yok kendi yapıyordu bıde 120fln 20 yol parası
Isıde 4 5 gbı bitiyordu
-Reklam-
0 oy
(3,828 puan) tarafından
180 den basliyor istanbulda . ben 100 e yapacak birini bulsam her hafta cagirirdim valla 
(57 puan) tarafından
Bende İstanbuldayım bilemedim şimdi
(1,630 puan) tarafından
Ben de çağırırım valla ☺️ günlük temizliği de yapar oh mis ☺️
(3,828 puan) tarafından
peki ayda 1 mi gel dedi canim ne konustunuz
(57 puan) tarafından
Yok haftada bir dedi canım
(1,630 puan) tarafından
Açıkçası haftada bir ben çağırmayı tercih etmem, çok fazla gündelik işe kaçar o, ben genel komple temizlik için çağırıyorum. Haftalık fiyatı bilmiyorum, normal olabilir o.
0 oy
(1,113 puan) tarafından
Nerde yasuyosun ve ne is yaptircak o önemli ben 200e aliykrum 15de bir 3+1 evim
(57 puan) tarafından
İstanbuldayım gunluk işler ekstra cam silme mutfak dolabı isterim ama her geldiğinde değil dedi
(1,113 puan) tarafından
Kuzum benimde donusumlu yapiyor bir geldiginde kapi cam bir geldiginde dolap koltuk olarak ama 100 cok az her hafta mi cagircak is birikimeden yarim gun anca olur bnce 150 falan verse iyi olur emegin sonucta
(57 puan) tarafından
Her hafta dedi ama bilemiyorum ki canım bide hiç gitmedim daha önce başka yerede gider bi bakarım
0 oy
tarafından
100 çok çok az canım benim ev 3+1 160 TL ye zor anlaştık haftada bir geliyor
(57 puan) tarafından
Bilemedim ki canım ya eşimde kızdı canına yazık diye ihtiyaçtan değilde kenara atarım diye düşündüm bende
0 oy
(167 puan) tarafından
100 tl az cnm 100 tlye yarim gun 4 saat tum gunu 200 tl ben gitmedim benim gttim zamanlar gumlugu 140 di .hamile oldgm icin bayana temzlettim yarim gune 100 tl verdm valla
(57 puan) tarafından
Doğrudur valla ben dedim hiç gitmedim daha önce diye neye tutturur sam dedi galiba :)
(167 puan) tarafından
Valla cnm gittgin yer nasl bilmem ama temzlge gdnce kendi ev temzledgn gbi olmuyor aferdsn insnain anasini aglatoylar insan evladna denk gelrsen cok iy bi ek gelr olur ama gttgn yerin vicdanina kalms ben 20 tlye cam sildgmi biliyrm bn kendi camimi daha ole simlemisimdr
(57 puan) tarafından
Haklısın para veriyorum diye canını cıkarıyor lar insanın
(167 puan) tarafından
Aynen cnm
0 oy
(1,630 puan) tarafından
100 lira çok az değil mi, istanbulda 3+1 lere 200 den başlıyor genelde. Ben çağırıyorum bir abla temizlik için biraz uzaktan geldiği için yol parası ile birlikte 200 lira veriyorum 180+20 yani. Evim 3+1 ama küçük 
(57 puan) tarafından
İşte ortalama nekadar dır hiçbir fikrim yoktu size bir sorayım dedim yarısı kadar yani baya az demiş
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Istanbulda suan 220 fln cnm..ev de büyük yani..250 ye bile giden olur burda..bn cagiriyodum baktim fiyatlar uçtu bide korona var oyuzden cagirmadim bidaha..
(57 puan) tarafından
Bende bakarım bu paraya cok iş isterse gitmem yani canıma yazık
(3,901 puan) tarafından
Kiz biz cam sildirmek icin bi abla çağrıcaktik sirf cam 90 tl idi..100 tl ye sana bütün evi yaptırmaya kalkar o ben sana solim..sakın konusmadan gitme kadinla..ne yaptiracagini ogren ona gore git yazik olur gittigne yoksa benden solemesi
0 oy
(2,330 puan) tarafından
Sen neler yapcan bu 100lira için cookk azz fiyattan haberi yokmu bu kadının tabi işine göre değişir ama az geldi bana haftada bir olsada 
(57 puan) tarafından
Çarşamba günü gideceğim canım duruma göre bakıcam artık
0 oy
tarafından
100 az daha geçen yıl Bi abla vardı temizliğe gidiyordu 180 den başlıyo diyodu . Detaylı olursa 200 ü geçiyomuş
(57 puan) tarafından
Bi gideyim çok birşey beklerse gitmem daha canıma yazık küçük çocugum var benimde
tarafından
Gtme tabi 100 lira para değil artık Bi markete giriyoz poşet dolmuyor bile
0 oy
(4,860 puan) tarafından
200 250 TL 100 çok az
(57 puan) tarafından
Sizle konusunca banada az gibi geldi
0 oy
(2,692 puan) tarafından
Cam balkon olmadan, yarım gün günlük rutin temizliğe 100 TL. Cam balkon dahil tüm gün olunca 200 TL. 
(57 puan) tarafından
Tüm gün 100 lira diyor carsamba günü çagırdı bir bakayım
0 oy
(6,811 puan) tarafından
100 lira cok azzz
(57 puan) tarafından
Cidden az gibi çok iş istemezse idare ederim
0 oy
(5,324 puan) tarafından
Benim yaşadığım şehir küçük bı şehir burda mesela günlük 180 gidiyorlar
(57 puan) tarafından
İstanbulda daha fazla olması lazm ozaman
0 oy
(2,127 puan) tarafından
Nasıl buldun bu işi canım bende ek gelir olarsk yapmak isterim saga sola haber mi saldın 
(57 puan) tarafından
Bi tanıdık vasıtasıyla buldum canım
0 oy
tarafından
100 cok az isin icinde cam silme falan da varsa 150 den asagi kimse elini surmuyo suan
0 oy
tarafından
100tl gayet iyi ızmirde 3+1 en son 180tl verdim cam kapı dolap hiç bir şey yok içinde 
(57 puan) tarafından
Ben temizliycem canım 100 TL veririm diyor
tarafından
O zaman sende 100tl yarım gün olarak söyle canını çıkartır yoksa
0 oy
(3,213 puan) tarafından
100 liraya ancak yarım gün git canım. Çok az 100 lira emeğine yazık başka birini bul. 
(57 puan) tarafından
Bi konusayım da duruma göre bakacağım canım sağol
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Nerde yaşıyorsun neden o kadar ucuz burda bile küçük yer ama normal dediğin gibi sürekli gidilen evlere 200 diyorlar aşağı kimse gitmiyor 
(57 puan) tarafından
İstanbulda yasıyorum canım
(7,441 puan) tarafından
Cok ucuz canım.gorumcem haftalık bir hafta camlar kapılar bir hafta sil supur tuvalet banyo falan 200 veriyor bide orası İstanbul yani kadının fiyatlardan mi haberi yok insanı mi kekliyor acaba
(57 puan) tarafından
Haberi illaki vardır evine yardımcı alıyormuş surekli okadar veriyordum dedi bende bilmediğimden cok üstelemedim
0 oy
tarafından
100 çok a canım İzmir de en ucuz 200 tl
(57 puan) tarafından
Öyleymiş canım yorumlarda 180-200 arası diyor herkes
0 oy
tarafından
Çok az benim yengem 3 sene önce 150 ye gidiyordu yanlış hatırlamıyosam şimdi çok zamlanmistir 
(57 puan) tarafından
Doğrudur canım banada az geldi sizle konuaunca

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 179 göst.
0 oy
9 cevap 120 göst.
+2 oy
18 cevap 321 göst.
5 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Melek.hfs (1,220 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 331 göst.