0 oy
466 göst.
Aile kategorisinde tarafından
İşte lohusayım daha Sezeryan doğumla bebeğimi kucağıma aldım üstelik 2. bebeğim birde oğlum var 2 yaşında. Görümcem geldi demiştim 3 tane çocuğu var görümcem hasta oldu nedense bana gelen herkes hasta olası geliyor bende anlamadım 3 yaşındaki kızı tuvalete çıkıyor görümcem tuvalete değilde fayansa yaptırıyor kakasını çişini ay midem kalkıyor, ev zaten savaş alanı hala ortada sofram duruyor ve yemin ederim görümcem battaniye aldı üstüne yatıyor. Onlar gitsin diye dua ediyorum artık evi kırklayayım. Ya herşeyi geçtim oğlumun altını değiştiriyorum bebeğim var onların bakımı mamaları vs bana anca zor bela yetişiyorum bide onlar of artık boşancam zaten kocamdan ve ailesinden çektiğim ne ya bıktım artık sizce ben mi abartıyorum

13 Cevaplar

0 oy
(34 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun valla sanki o sana bakmaya degilde kendine çocuklarına baktirmaya gelmiş gibi madem çocuğuna tuvaleti o şekilde yaptırıyor kalkıp temizlesin bi zahmet sana temizletmek ne alaka yani belki tek olsan daha rahat olursun 
-Reklam-
0 oy
(165 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun. Kocandan neden boşanıyorsun ailesine mesafe koyarsın onlar için yuvanı neden yıkıyorsun. 
tarafından
Kocamdan da çekiyorum yaşım 21 bide daha uğraşamam
(165 puan) tarafından
Ah canım ne diyim bilemedim Allah hidayet versin onlara.
0 oy
tarafından

Pislikten başka bir şey değil ya terbiyesizlik başka bir şey demiyorum ve de saygısızlık bu. 

0 oy
tarafından
Konuş gönder çoktan göndermiştim ben kendime zor yetiyorum bide sizin işinizi yapamicam de 
0 oy
tarafından
Yüz verme söyle tuvalete yaptır huylanıyorum ben de o rahatsızsa dikişlerim agrıyor de sende yat umursama bile 
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Ya ne insanlar var benim karnım burnumda diye görümcem çay bile koysam yardıma gelir yazık bı buçuk yaşında oğlu var onu da öyle saldım çayıra diyip bırakmaz olmadı gereken bu zaten aksi olsaydı ben bı sure eve kimseyi istemiyorum derdim eşime 
0 oy
tarafından
Tek kalsan daha iyiymiş kiz kendi döküntünü toplardın en azindan
0 oy
(5,323 puan) tarafından
Yardım etmeye değilde yük olmaya gelmis
0 oy
(913 puan) tarafından
Fayansa yaptrmak nedir ya abartiyorum mu diye sormuşsun abartmiosun sakinsin bile ben onu varya yaka paça tutar atarım evimden gtsin ormanda yaşasın o yuh ya
0 oy
tarafından
Ee çüş yani ev kedileri köpekleri bile yere yapmayıp tuvalete gidiyo kadın fayansa yaptırıyor yani pesss
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Canım yolla gitsinler.. belli et.. lohusa kadına yardım edilir 3 çocukla başında gezinilmez ayıp nerde görülmüş ya.. sıkıldığını belli et 
0 oy
(456 puan) tarafından
Ne kadar düşüncesiz görümcen varmış insan azıcık düşünceli olur der bu kadın lohusa yardım edeyim yada defolup evine gitsin ayyy valla canım iyi dayanıyor sun ben olsam o sinirle canlarını okurdum koşarak giderlerdi
0 oy
(434 puan) tarafından
Ben kovardım evden nokta 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 200 göst.
17 Kasım 2021 Aile kategorisinde Vefa00 (11 puan) tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 353 göst.
28 Nisan 2024 Aile kategorisinde Unalgll (58 puan) tarafından soruldu
0 oy
52 cevap 1,292 göst.