0 oy
506 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından

image

image

kizlar sizce robot yürütec mi yaylimis normalmi vede robot yürüteci kullannan varmi nasil 

16 Cevaplar

0 oy
(536 puan) tarafından
Robot yürüteç bence
tarafından
Kulalnndinmi kuzum
-Reklam-
0 oy
(838 puan) tarafından
Robot daha iyi bence
tarafından
Kullandınmi kuzum,
0 oy
(202 puan) tarafından
Ben normal oneriom valla yani robota hic bindirmedim nasıldır bilmem ama normalden çok memnunum 
tarafından
Kuznimin normal var bir kere denedim. Guzeldi robotta ilgimi çekti
0 oy
tarafından
Robot olanlar daha dengeli canım 
tarafından
Kuzum halida felan nasil takılma varmi
tarafından
Halam kullandı oğluna hatta 2 oğluna da kullandı çok iyi yani
0 oy
(1,761 puan) tarafından
Robot yürüteç canım. Ben diğerini kullandim bi süre sonra büyüdükçe dengesini kaybedip takla atiyordu devriliyordu örümcek memnun kalmadim
0 oy
(11 puan) tarafından
Bende daha geçen gün aldım robot yürüteçten çok güzel 
0 oy
tarafından
Google bakarsanız yurutecjn ne kadar zararlı olduğuna dair birçok bilgi var. Ayrıca yurtdışında bazı ülkelerde yasaklanmıştır. Onun yerine yürüme arkadaşı almanızı öneririrm 
0 oy
(1,720 puan) tarafından
Ben ilk resimdeki yeşili aldım gauette memnunum
0 oy
tarafından
Robot kullanmadım ama daha iyi diyorlar bir kaç ay üsttekileri kullandık kızım istemiyor artık bıraktık kendi kendine yürüsün
0 oy
tarafından
Bence alma bunlar hic iyi degil gelisim icin yine siz bilirsiniz
0 oy
(25,223 puan) tarafından
4.yü behendim ben 
0 oy
(1,201 puan) tarafından
Bi süre robot olandan kullandık ağır biraz başta zorlanıyordu ama bu sayede devrilmiyor hatta büyüyünce sarkarak kendi inmişti bikaç defa devrilmedi. Çabuk hareketlenince bıraktık kullanmayı 9 aylıkken
0 oy
tarafından
Yukarda yeşil olandan kullandım ama onun yanındaki mavimi su yeşili mi o daha hfif bence o daha iyi suruluyo
0 oy
(13,336 puan) tarafından
Kahverengi yürüteçin pembesi var alt kösemi çok gereksiz tekerlekleri kaldırabiliyorsun 

İyi yanı öndeki oyuncakları kaldırabiliyorsun önüne başka birşeyler koyabiliyorsun  
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Bn bu alttakinden kullandm canm yayli ama digeri daha iyi ya bu katlanmiyo etmiyo
0 oy
tarafından
Ben normali aldim kizim 11 aylik oldu hiç sevmedi şuan koltuk kenarlarında yürüyor ayakta duruyor zorlamadım 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 152 göst.
0 oy
1 cevap 48 göst.
13 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Duru. F. 12354 (3,208 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 109 göst.
9 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Defne4567 (236 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 140 göst.
20 Ocak 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Tomurcuksss... (985 puan) tarafından soruldu

385,080 soru

11,516,938 cevap

35,176 kullanıcı

...