0 oy
452 göst.
Aile kategorisinde (1 puan) tarafından
Esimin arkadasiyla yazismalarina baktim .arkadasinin takildigi kizin dalgasini geciyolardi.esimde cinsel iliskide oyle yap boyle yap diye laflar etmis(pis pis)..cok  kotu oldum esimdne beklemezdim.yuzune bakamoyorum benmi buyutuyorum acaba olurmu erkekler arasinda oyle konusmalar..esime karsi nasil olmam gerek simdi..(arkadasiyla o kiz sadece iliski icin birlikteler esiminde sacma sapan seyler soylemesi)

11 Cevaplar

+3 oy
(4,961 puan) tarafından
Aşırı pis bı dueun sen abarrtmiosun eşin pislik yapmış ...kapilardan ırak bence haddini bildir .. senin kızın yok mu kardesin Yok mu bacın anan yok mu demen yeter 
-Reklam-
+2 oy
(25,223 puan) tarafından
Üçünün yaptığo da iğrençlik. Yazıklar olsun ya nrnolursa olsun kocanında anası bacısı var karısı cocugu var nasıl böyle laflsr edebilir günah be. Çok fazla büyütürdüm olayı 
0 oy
(1,006 puan) tarafından
Olmamis ya soyle sende konustuklarin hic dogru degil diye
(1 puan) tarafından
Soylesem neden telefonumu karistirdin diycek uste cikicak..eskidende boyle bi durum olmustu
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Cok ayip yani boyle syler ozel anlatilmamali
0 oy
(1,262 puan) tarafından
Ne geliyorsa başımıza bu pislikler yüzünden geliyor dünya başımıza yıkılacak zinadan evlenmiyrcen madem ne diye cinsellik yaşarsınız 
0 oy
tarafından
Cok cok igrenc evli barklı çoluklu cocuklu adamin boyle konusmasi.
0 oy
(10,817 puan) tarafından
Ben konuşsam olay olur eşim konuşsa neden olmasın. Dile getirmesi gözünün önünde aynı zamanda canlanması demek ki hayale gelmesi dahi haram çok çirkin çok
0 oy
tarafından
Sacmalama tabki gereksiz degil az bile..... benim eşim asla öyle seyler söyleyemez yakalasam süründürürüm 
0 oy
tarafından
Açık açık mi konuşmuş yoksa sadece istemezse zorlama gibi seyler mi söylemiş. 
0 oy
(14,061 puan) tarafından
İğrenç midem bulandı kolay kolay barışma bence 
0 oy
tarafından
Yaptıkları iğrençlik mide bulandırıcı. Eşinin yaptığıda yanlış ilişki için böyle tavsiyeler veriyorsa ozaman seninle olan ilişkisinide anlatıyordur arkadaşına. İnsan nasıl özelini ilişkisni başka bir erkeğe anlatırki arkadaşının yaptığı tam bir ipnelik

İlgili sorular

0 oy
33 cevap 950 göst.
24 Ocak 2021 Aile kategorisinde Leylasoydan (393 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 107 göst.
16 Ocak 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 1,022 göst.
1 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Cemo55 (97 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 1,404 göst.