0 oy
746 göst.
Aile kategorisinde (7 puan) tarafından

<3 acaba erkekler ne tür kadınlardan hoşlanıyor huy giyim kuşam karakter nasıl hoşlanıyor lar sizce 

15 Cevaplar

+6 oy
tarafından
Konuşmayan her şeye tamam kocacım diyen hem ev işine yetişen hem kocanın gönlünü yapan çocuk doğuran ama fiziği bozulmayan para harcamadan bakımlı olan güzel giyinen karı severler 
(69 puan) tarafından
:))) ilahi ya ne güzel de açıklamışsın  hele
(267 puan) tarafından
Benim eşim böyle olsa sinir krizi geçiririm
(7 puan) tarafından
Ahahhahahaha
(796 puan) tarafından
Ben  öyleyim hiç para harcamam ama bakimliyim
(7 puan) tarafından
Süpersin canım maşallah
-Reklam-
+3 oy
(5,272 puan) tarafından
Erkekler doyumsuzdur istedigini alsada hep bi arayıştadır 
(7 puan) tarafından
Helallllll olsun tamda doğru söz
(5,272 puan) tarafından
Erkek milleti ne mal olduklari belli yani
(7 puan) tarafından
Aynn öyle valla çoğu erkek keyiflerinin ve çıkarlarının peşinde
(5,272 puan) tarafından
Evet keşke helalleriyle yetinseler ama yok
(7 puan) tarafından
Neden acaba neden bütün erkekler böyle ha anlayamıyorum
+2 oy
(126 puan) tarafından
Karşısında hep susandan hoslaniyorlar bence
(7 puan) tarafından
Benimde eşim hep öyle diyor ama ben deliyim biraz
(126 puan) tarafından
Aynen cnm bendede o göz yok yani her dediğini her istediğini yapcak ben de ses etmicem olduuuuggg
(7 puan) tarafından
Başka niye erkeklerin dediği oluyor bizim dedigimiz olsun sence
(126 puan) tarafından
Hep bizim dedigimizde  olmaz ama bence kadınlar daha sağlıklı kararlar veriyor erkeklere göre oyuzden çoğunluk bizim dedigimiz olsa daha iyi olurdu
(7 puan) tarafından
Yani çoğu zaman haklı olduğumda bile haksızişim gibi konuşmalar hareketler sırf o haklı olsun diye tabi dediğin gibi biz daha sağlıklı kararlar veriyoruz onlar yediremiyo kendilerine
+1 oy
(119,071 puan) tarafından
Erkekleri bilmemde benim eşim sarisin seviyodu buldu aldi ☺️
(1,993 puan) tarafından
Allah sevginizi daim eylesin :)  aradığını bulması çok güzel olmuş ☺️
(119,071 puan) tarafından
Bendd mavi gozluyum boy 172  ☺️ sagol bacim
(7 puan) tarafından
Çok tskr edrm canım benim Allah razı olsun sizde sonsuz mutlu mesut olun inşallah
(7 puan) tarafından
Hep mutlu olun inşallah canım maşallah
tarafından
Kiz sevda seni bir goremedik gozumuz acik gitcez ha
0 oy
(582 puan) tarafından
Valla hepsinin hoşlandığı farklıdır bence. Kimisi incecik severken kimisi balık etli seviyo. Kimisi sessiz utangaç severken kimisi dilli seviyo :D
(7 puan) tarafından
Doğru oyledir benim  eşim tip olarak istediğini bulmuş ama karakter olarak bilemiyorum o ağır başlı oturaklı ben daha konuşkan gezmeyi seven biriyim o yüzden sevmiyor pek o huyumu ne yapsam acaba
(582 puan) tarafından
Kendini degistiremezsin sonuçta bosver o gezmeye konusmaya alışsın o değişsin :)) hep biz ayak uydurmaya calisiyoruz
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Edepli erkek edepli kadindan hoşlanır ..ve tam tersi işte anla canım...
(7 puan) tarafından
Öyledir tabiki ama mesela her dediğine evetmj diyeceksin yoksa yeri gelince tersliyecek misin
(4,961 puan) tarafından
Terslemek değil de kararlı olcaksin kadın olarak.. güçlü durcaksin herşey karşılıklı ..ben güçlüyüm ve karşımda güçlü duran erkek isterim gibii
0 oy
(1,993 puan) tarafından

Diğer erkekler beni ilgilendirmez ama Benim eşim doğallıktan yanadır her konuda doğal olmami ister :)

(7 puan) tarafından
Benimde eşim öyle aynen dediğiniz gibi ama ben bazen patavatsız konuşur yada hareket ederim ne yalan söyleyeyim ne yapsam düzelirim
(1,993 puan) tarafından
Ooo tam adamına sordun :D bende ağzıma geleni pat söylüyorum kıvıramıyorum pat pat yüzlerine :)) eşimde herşeyi söyleme diyor ama iste yeni yeni törpülemeye çalışıyorum :) ama napıyım iki yüzlü olmaktansa
(7 puan) tarafından
Aynn valla ya susamiyorum dediğin gibi iki yüzlü olmaktansa
Eşimde diyor boşver gitsin sanane sen keyfine bak ben ve ailem seni biliyor ya ne gerek var söylemene sormana açıklama yapmana ama tabi dinleyen kim olmuyor valla tam susucam diyorum hemen ağzımdan bir kelime çıkıyor
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Vlla sussan susuyon hep der begenmez konussan dırdır ediyor ben anlamiyorum 
(7 puan) tarafından
Aynn ya asimelek valla billa bende bazen şaşırıyorum ama bı okadarda bazen dozunu kaçırdığım oluyor
0 oy
(2,330 puan) tarafından
Herkezin farklıdır istediği aradığı özellik .doğru sözlü  kendisini çok seven bağlı olan ne okursa olsun ondan vazgeçmeyen itaatkar eşlerden hoşlanırlar die dusunuyorum.
(7 puan) tarafından
Evet aynn öyle doğrudur ama benimde düşüncem çok akıllı ve sakin ağır başlı kadınlardan hoşlanıyolar
(2,330 puan) tarafından
Evt kadın akıllı olacak
0 oy
(267 puan) tarafından
Cilveli nazlı bakımlı ve bence erkekler para harcayan kadına daha çok değer veriyor para harcamayıp sürekli kendinden kısan kadınlara mal gözüyle bakıyor ve kendine değer vermeyen kadına kimse değer vermez o yüzden kadınlar kendine değer vermeli kocalarının parasını bir güzel ezmeli :)) 
(7 puan) tarafından
Canımsın bana böyle bunlarla gelin heyaaa harca kendine degger ver kendine Saygın olsun karşı taraftan daha çok saygı ve değer gelir
(267 puan) tarafından
Öyle kuzum etrafımdakilere bakıyorum para var ama yemiyor hep ay kocamın arabası kocamın evi ama o arabaya kocaları onları bindirmiyor bile başlarım öyle eve arabaya hiçbirşeyim olmasın rahatım yerinde olsun oh valla istediğim herşeyi alıyorum hiçte kısmam
(7 puan) tarafından
Aynn valla herşeyin başı huzur ya
0 oy
(580 puan) tarafından

masrafsız sessiz :D:D:D

(7 puan) tarafından
Oda maalesef kimseye nasip olmaz :-*:-D:-D
0 oy
(2,765 puan) tarafından
Kulagi lafa sagir dili laf yapmayan istedigi zaman iliskiye girecsk istedigi zman kufurleri yiyecek sesi cikmayacak ev isini her zaman yapicak hic bi zman yoruldum covuk durmadi demiyecek para harcamayn herzaman yemegi hazir eden kadin ister ben bunlardn bi kacina sahibim ama esim tamamina sahip olmamo istiyor buda beni cildirtiyor
(7 puan) tarafından
O kadar da fazla yani bizde ona bakılırsa çok şey istiyoruz yani onlarda bizim istediğimizi yapsalar keşke
(2,765 puan) tarafından
Yapmazlar iste  kac yillik evliyim ne koltuk ne bi halı almadi al diyince param yok diyor o gun kendi gitmis bi bardaga 80 lira vermis gelde sinirlenme
(7 puan) tarafından
Oooo bacım valla sen bile helal olsun susmuş sun
0 oy
tarafından
Herşeye tamam diyen susan evde hiç bisey istemeyen su eksik demeyen anasına ise gidileceginde tamam diyen anası agzina sicsa bile elhamdülillah dien kadınları severler 
(7 puan) tarafından
Valla o biraz sıkar :-D:-D
tarafından
Onlar onu istio ama tabi biz yapioz mu hayır:)
0 oy
tarafından
Eşim hep der iyiki sen benim eşim olmuşsun tam istediğim kişisin der demekki eşimin sevdiği kadın tipi benim hjhjhj 
(7 puan) tarafından
Ömür boyu mutlu olun gülüm. Maşallah aşkınıza mutluluğunuza
tarafından
Aminnn Allah razı olsun
0 oy
tarafından

Ne yaparsa ne derse karşısında tamam diyen kadınlardan:D

(7 puan) tarafından
Oda biraz zor valla

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 553 göst.