0 oy
684 göst.
Diğer kategorisinde (235 puan) tarafından
Küsmeye ler ben hiç küsmem çok iyiler falan diyecekler yazmazın çünkü sadeceküs olanlara yazıyorum ben mesela bir yıl 4. 5 aydır konuşmuyorum altlı üstlü yüz her gün görüyoruz dogum dahi yaptım hiç gidip gelmedik artık konuşmayı da düşünmüyorum :) 

26 Cevaplar

+1 oy
(3,546 puan) tarafından
6 ay konuşmadım eşşek gibi özür diledi öyle konuştum namusuma laf atanın alnını karışlarım.
(235 puan) tarafından
:))) Bnde hiç konuşmayı duşunmuyorum tekrar başıma bela olmasını istemem :))
tarafından
4 yil konusmadin hic simdi de bayramdan bayrama
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Kaynanam 66 yaşında benden 44 sene büyük. Ne derse büyüğüm diyip alttan alıyorum bazen cevap veriyorum sonra Allah için gene ben kalbini alıyorum. Ne yapıyorsam Allah için yapıyorum. Yani o gün içinde gönlünü hoş ediyorum küslüğümüz uzun sürmez 
(235 puan) tarafından
Hm ne güzel :)
+1 oy
(554 puan) tarafından
Valla cnm biz birsuru şey yaşadık aynı evde olduğumuz için bir hafta sonra kendisi konuşuyordu ama en son olayda yayladaydi bir ay oluyor konuşmuyor um geçenlerde yine utanmadan aradı açmadım gelmesine az kaldı zaten konuşmayı düşünmüyorum hiç niyetli değilim 
(554 puan) tarafından
Yaylaya eltimin yanına gelmesine 10 gün falan var
(235 puan) tarafından
Ee nasıl yapıyorsnz aynı evin içinde yemekler falan beraber mi yiyorsnz
(554 puan) tarafından
Yok yemek yapma saati gelince kaçar genelde ne koca gelecek ne çocuklarım der ben yine yaparım eşimle karşılıklı yeriz oda gelir beş karış suratla hiç takmam utanmadan oğluna ben yemek yemiyorum der sonra eltime yada odada gizli yer bir kere eşime gösterdim bak dedim yanında başka arkandan başka sakın benim üstüme gelme esimde bekler kendisi gelir özür diler konuşur öyle kapanır ama bu sefer durduk yere aileme iftira attı eltimede aynı şeyi yaptı en son babasının evini yasakladı iki yıldır ailesiyle TLF dahi konuşmuyor ben öyle değilim aile dil uzatani ben de yeri yok eşim kendisi şahit olduğu için karışmıyor
(235 puan) tarafından
Kaynanası mı yasakladı ailesiyle konuşmasını
(554 puan) tarafından
Evet eşide baya bi anneci eltim kaçarak geldi ailesiyle düzelmesi gerekiyorken daha da kötü oldu eşi döver sover annesi yüzünden hep sen bize layık değilsin derler
+1 oy
tarafından
8 aydır konuşmuyorum konuşmayı de düşünmüyorum 
(235 puan) tarafından
Aynn bende artık konuşmayı düşünmüyorum en iyisi dertsiz tasasız
0 oy
(2,009 puan) tarafından
Ben kirginim...
0 oy
tarafından
Ne güzel :) valla bizim ki trip atar durur esimi doldurur biz esimle kavga ederiz sonra ben ne zman alttan alirsam o zman konusuruz yoksa esimde benim anneme karşı soguk gibi davranir biliyorum
(235 puan) tarafından
O konuda şansızsın bnm kaynanam kendi çocuklarına dahi pis iyiki bizimki biliyor annesinin gerçek yüzünü
tarafından
Bizimkiler toz kondurmuto
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Ben hiç kus kalamıyorum yaa
0 oy
(1,939 puan) tarafından
biz de en son 1 ay önce kavga ettik ama surekli tartışırız biraz ergen gibi her dedigi olsun ister yapamam deyince tavir yapar aramami bekler ama bakalım hala kendisi aramadi torununa ne kadar dayanacak merak eduyirhn en fazla da 5 ay hic arayip sormadjm
(235 puan) tarafından
Bende dogum yapalı 6 ay oldu kaynanam hala torununu görmeye gelmedi gerçi altlı üstlü oturuyoruz bazen dışarı çıkınca mecbur görüyor
(1,939 puan) tarafından
Aman ben kimseyi nazlandiramam valla haksiz olsam amenna ama suçum yokken de tavrını çekmem kimsenin
0 oy
tarafından
Bayramdan beri konuşmuyorum ne gorumcemlerle ne kaynanamla 
(235 puan) tarafından
Aynn bende o aileden kimseyle konuşmuyorum
0 oy
(6,724 puan) tarafından
Yaptıkların dan dolayı çok kırgın ve kızgınım. 3 ay oldu sanırım görüşmeyeli konuşmayalı
(6,724 puan) tarafından
İyi teyzesi çok şükür çok hareketli ☺️yoruyor beni uygulama ya bile zor giriyorum sen nasılsın bitanem saliham ne yapıyor doğuma ne kadar kaldi
(10,520 puan) tarafından
Kuzum doğum yapalı 26 gün oldu oğlusum doğdu
Saliham iyi çok şükür biraz kıskançlık falan
(6,724 puan) tarafından
Aaaa kız hiç haberim yokk kuzum benim Allah'ım analı babalı buyutsun bir kız Bir oğlan oldu ne güzel kuzum ikinizde iyi misiniz ? ❤️❤️☺️☺️Normal mi yaptın sezaryen mi
(10,520 puan) tarafından
Normal yaptım cnm Ama hiç iyi değilim doğumdan sonra da hastanede fazla kaldım ihi değildim şimdi de tek başıma çok zor kızım kıskanıyor çok üzülüyorum ;(((
(6,724 puan) tarafından
Kuzum benim zor oluyor doğum tabiki☹️☹️ hele de 2 tane çocuk olunca. Her çocuk kıskanıyor beyzam maalesef o duruma hiç çare yok ☹️ mecburen alışacak kardeşine
0 oy
tarafından
Ben küserim 4 5 gün aramam sonra pişkin pişkin arar kızları özledik hadi gelin diye . Bende büyümesin konu kapansın diye çıkar giderim 
0 oy
(683 puan) tarafından
3 yil kus kaldik son 2 yıldır hic kusmedik baristigimizdan beri o bisey yapmasa ben yapmam :);)
(235 puan) tarafından
:)) nereli kaynanan
(683 puan) tarafından
Van saldıran:(
0 oy
tarafından
Bende altlı üstlü oturuyorum kayınpederle 7 aydır konuşmuyorum yüzüne dahi bakmam evine gitmem onu gördüğüm an ne isim varsa bırakır giderim bayram da eşim bayramlaştı gitti ben gitmedim bir ömür de konuşmam aşırı kinciyim
(235 puan) tarafından
Niye ne oldu ki  bizim kayınpederde eşini dinler oda bizimle konuşmaz ailecek 2 buçuk yıldır konuşmuyoruz
tarafından
Oda karısını dinler zaten ama ben haklıyım beni dövdü ondan konuşmuyorum
0 oy
tarafından
Bazen atışıyoruz ama küsmüyoruz
0 oy
tarafından
Hic kusmem cok iyi aramiz demicm de o konuma hic gelmedik seviyeli bi iliskimiz var bazi laflari batiyo sinirleniyorum ama konusmamazlik yapmiyorum
0 oy
(1,661 puan) tarafından
Canım 1 yılı geçdi birlikde yaşıyoruz şimdiye kadar olmadı küslük ama ilerde illaki olur ... Bazen sinirçeniyorum evet ama altdan almağa çalışıyorum
0 oy
(788 puan) tarafından
Ben hiç küsemem kırılırım fakat kaynanam Karadeniz kadını olduğu için inatta var küser ve o problem eğer ki çözülmezse bende gidip çözmezsem konuşmaz tavır yapar
0 oy
tarafından

5 ay oldu nerdeyse konuşmuyorum konuşmamda gelsede evime almam evine gitmem. En son geldiğimde eve almadim diye. Yalan darp raporu almışlar sikeyette bulunmustular rabbime havale ediyorum

0 oy
(1,755 puan) tarafından
Hiiiiiç küsmem ki asla çünkü sinsi yılan  arkamdan iyice saydirir durur yüzüme melek. Benden iyisi yok en cok beni seviyormus gibi. Kendi kulaklarimla kac kez dedikodumj beni sikayet ettigini duydum fakat kapi dinledim ben böylemiyim haaaa diyemedi. Karsisina gecip  kullanıyorum bende onu maddi manevi
tarafından
Allah aşkına nasıl kullanıyorsn banada fikir verirmsn ben saf ***** kullniliyorm
(1,755 puan) tarafından
Valla etine kemigine kadar sömürüyorum oh olsun hak ediyor. Mesela maaşı var benden önce  dagitir savurur gelinlere torunlara ee onlar ayri ev ben evin içi ne hikmetse evde hep bir eksik :) veya gel anacim bi hava alalim dolaşalım disarda yemeklere avmlere alistirdim kız kıza yiyoruz maaşı kalmıyor kimseye birsey. Haa kendi hakkimi da yemem bak yormam hic yemek temizlik oda hayatını yaşar bende. Ama ezdiremem kendimi güler yüzle hakkimdan cikiyorum :)
tarafından
Kız ben anı evde değilim ama önceden çalışir maaş alırdı ben hiç görmediğim sadece oğluma harçlık olsun diye verirdi çok aşırı cimri kızı bile canını işte canını verir yeter ki para isteme der ailecek cimriler ben asla yiyemem ama gidince çalışırım bana iş yaptırır diğer Meymenetsiz eltim çakılır oturur ben yapıyorum duramam halimden yararlanir
0 oy
(6,827 puan) tarafından
Bi defasimda tam 1.5 sene canim 

Simdide kurban bayramindan beri kusum hic sevmiyorum tahamul edemiyorum
(6,827 puan) tarafından
Haa bu arada 2 senelik evliyiz toplasan 2 ay kusmemisim

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 398 göst.
0 oy
38 cevap 411 göst.
0 oy