0 oy
629 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
2016 nisan ayında kızım 5 aylikti ateşlenmisti . Eşimi aradım doktora gidelim dedi.  Doktora gittik . Dışarı çıkınca soğuktan ateşi düşmüştü 

Doktor bi iğne yapalım geceyi rahat geçirsin dedi . Hemşire geldi ben bacaklarından eşim kollarından tuttu 

Hemşire iğneyi sokar sokmaz kızımın teni bembeyaz oldu . Nooldu dedim sorun yok dedi .

5 saniye bile geçmedi kızımın dudakları mosmor oldu . Kafasındaki damarlar şişmiş gibiydi . Hemşire doktor bey doktor bey diye bağırdı.  Doktor geldi hemen kucaklayıp götürdü.  Ama ben nasıl bağırıyorum.  Doktorun arkasından kostum.  Yoğun bakıma aldılar yavrumu . Bende girecem dedim almadılar.  Bir tane daha doktor geldi . O gitti bi tane daha geldi . Hayatımda kendimi hiç bu kadar çaresiz hissetmemiştim.  

Eşimle yere oturup öylece ağlamıştık.  Sonra hemşire cıktı.  Bi iki saat gozlemimizde olacak dedi . Kızımdan kan almaya çalışmışlar.  Tam 17 yerinden iğne batırmışlar.  Kafasından bile kan almaya çalışmışlar alamamışlar.  

Meger kızımın novaljine alerjisi varmış 

Hayatımda geçirdiğim en kötü gündü 

Rabbim kimseye evlat acısı vermesin 

Şimdi 5 yaşında kocaman kız oldu . Bazen ona kızdığımda aklıma o gün geliyor 

Rabbim bana bağışladı evladımi oracıkta kaybedebilirdim diyorum 

Sizinde böyle kendinizi çaresiz hissettiginiz an oldu mu 

26 Cevaplar

0 oy
(5,323 puan) tarafından
Doğduğunda yarık damak olduğunu öğrendim besleyemezsin efeksiyon kapar boğulur olur vs vs dediler çok caresiz hissettim

Sütüm kesildi kız mama icemiyor hepsini kusuyor ben bu bebeği nasıl besleyecegim diye çaresiz hissettim

Ameliyat oldu ben nasıl bakicam bugünler nasıl geçecek diye çaresiz hissettim

Ama hepsi geçti bitti Allah'a şükürler olsun ki. Önce Allahin izniyle sonra kızım ve benim başarım ile oldu bu
tarafından
Rabbim evladını sana bağışlasın.  Evlatla imtihan edilmek çok zor
(5,323 puan) tarafından
Amin canım hepimizinkini de
-Reklam-
0 oy
(2,634 puan) tarafından
Ayy allah korumuş... 

Doğumdan sonra bebeğim hiç ses çıkarmadı bi doktor bi anda yoğun bakım doktorunu falan getirdi bebeğimin başına bi anda bir sürü kişi üşüştüler. Bi yandan dikiş atılıyor canım yanıyor bi yandan ölme ölme ben burdayım Ertuğrul bak diye yalvarıyorum... 1 hafta yeni doğan yoğun bakımda yattı birseyi yokken hemde... Sabah gidip gece dönüyordum yanından... çok çok zordu 
tarafından
Çok zor gerçekten.  Rabbim evlatlamizla sınmasın bizi
(2,634 puan) tarafından
Amin kuzumm
0 oy
(48,881 puan) tarafından
Allah yasatmasin büyük bir sinav buda insanin evladiyla imtihan olmasi Allah size bağışlamış
tarafından
Amin . Rabbim kimseyi evladıyla sınamasın
0 oy
(59 puan) tarafından
Oglum 1 yaşındayken hafif ateşi vardı ateş düşürücü verdim çok da uykusu vardı uyuttum odada tek bıraktım köyde olduğum için ekmek yapmaya mutfaga gittim 7 yaşındaki kızım da dışarıda oynuyordu içeri girmek istedi yanıma çagırdım kardeşin uyudu girme içeri uyusun biraz dedim kızım 5 veya 10 dakika kadar yanımda durdu ben içeri gidecem dedi ozaman ses yapma çocuk uyusun dedim kızım içeri girince bagırmaya başladı anne koş mıstıga bişey olmuş diye hemen koştum ogluma nefes yok sadece hıçkırık gibi ses var gözler kaymış boynu geriye dogru gitmiş agzından köpük geliyo o arada eşimde geldi ben tabi bagırabildigim kadar bağırıyorum oglum gitti diye komşular koştu biz yola fırladık tabi aracımızda yok komşumuzdan Allah razı olsun arabayla hemen götürdük hastane ye oysa havale geçiriyormuş oglum birsürü ilaç igne zorla kendine geldi kuzum sonra başka hastane başka Dr lara yönlendiriler şimdi tedavi görüyor çok şükür ki kalıcı hasar bırakmadı ömrümden ömür gitti Ogün şimdi bende kızacak olsam hep Ogün geliyo aklıma şimdi 2 buçuk yaşında Allahım kimseye evlat acısı yaşatmasın 
tarafından
En korktuğum şey havale . Yine allahtan kızınız görmüş  ;(
(59 puan) tarafından
Evet aynen biraz daha geç olsaydı düşünmek bile istemiyorum Allah ım korudu
0 oy
tarafından
2 sene once çalıştığım  yerde salagin  biri musallat olmuştu. Eve 4 defa istemek icin haber yolladı hepsinde yok dedik nereye gitsem pesimde belirirdi Bir pazar günü kizilaya kitap almaya gittim. Biraz gec kaldım oyanladim falan saat 20 de dolmusa bindim. Yan koltuga bir de o ***** oturdu aksi gini telin sarji bitti. Gidene kadar icim icimi yedi bir sey yapmaya kalksa ne yaparim diye. Evimin yollarida biraz tenha da kalıyor. Dolmistan indim oda indi sanirim en caresiz oldugum andı eve kosa kosa gitmiştim eve gidip 1 hafta dışarı çıkmamıştım korkudan 
tarafından
Polise şikayet etseydin keşke.
0 oy
tarafından
Eşime senin çocuğun olmayacak demesi ve o doktordan çıktıktan sonraki o gözlerinin bakisi kendimi çok çaresiz hissetmiştim 
tarafından
Çok üzüldüm canım ya :(

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 781 göst.
15 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Nagiş❤️ (10,523 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 142 göst.
2 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Pampers (212 puan) tarafından soruldu
0 oy
43 cevap 650 göst.
0 oy