0 oy
209 göst.
Aile kategorisinde (1,856 puan) tarafından
Benim olmadı galiba ama hatırlarsam yazarım 

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Senin hic ev isin olmuyormu:)) surekli post aciyon
(1,856 puan) tarafından
Niye gelip sen mi temizleyeceksin kız:-):-):-)
tarafından
Daha neler:))) kalk yap lak lak yapma
(1,856 puan) tarafından
Bugün yaptığım işi görseydin ... Bebişi de uyuttum dizlerim ağrıyor çamaşırlar da makinede :-)
(1,856 puan) tarafından
Saat olmuş iki bu saate temiz ve titiz mükemmel bir ev hanımı iş birakmaz :-):-)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Oldü hemde daha yeni Nevşehir'in girişinde üstü başı yırtık bir kız gördük saat 4 gibiydi çok ıssız bir yer de orman gibi eşim durim mi dedi hayır dedim çünkü ney olduğu belirsiz idi üstü başı çok açıktı o yolun yolcusu diye düşündüm ama sonra pişman oldum fakat arabaya alıp da kendimizi de riske atamazdim
(1,856 puan) tarafından
Belki kadın birinden kaçıyordu belki tacize tecavüze uğramıştı yolsa bu devirde hiçbir hayat kadını yırtık kıyafet giymez aile arabası neden başınız belaya girsin ki
tarafından
Belkilerle yola cikamayiz biz eşim asker olduğu için herhangi bir olaya karışması yasak ya ifitra atti ya bir olay oldu. Kusura bakma da çocuk kızı kurtardı döven adamdan sonra ne oldu çocuk içeriye girdi bu olayı iyi hatırla sonra vicdanımı sorgula
(1,778 puan) tarafından
Ben olsam bende almasına izin vermezdim devir hiç iyi değil başımıza ne geleceği belli olmaz  her zaman vicdani değil aklıda kullanmak lazım diye düşünüyorum
tarafından
Izn vermezdim ama polisi arar yerini soylerdim
tarafından
Bilmediğin yerin neyini soylicen bacım ilk defa gitmişsin in cin top oynayan bir yer bakalım kız durcaak mi orda önüne gelene otostop çekiyor
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Olmadi cünku hic oyle olmadim cok sukur ki
0 oy
tarafından

Birine degilde kendime yapmisimdir vijdansizlik galiba  

Bu arada seni gorunce tubasu geliyo aklima nedense:ermm:
0 oy
(2,365 puan) tarafından
Bazen eşime yaptığımı düşünüyorum çok fevriyim ani tepki verip bı anda kalbini kirabiliyorum ona rağmen sessiz kalıyor
0 oy
(8,413 puan) tarafından
Çok oldu ama bunlar benim fazla vicdanimdan kaynaklı idi
0 oy
(3,527 puan) tarafından
Vicdansızlık degilde, o zaman bekardım arkadasımın cocugunu ananesine goturuyordum donercinin onunden gectik teyze cok guzel koktu dedi param yoktu alamadım cok uzulmustum, sonra ilk fırsatta alıp goturdum yedirdim ama o zaman hic aklımdan cıkmıyordu
0 oy
tarafından
Vicdansız biri değilim olmadı diye düşünüyorum 
0 oy
tarafından
Coookkk oldu hangi birni saysamki 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 781 göst.
15 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Nagiş❤️ (10,586 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 631 göst.