0 oy
497 göst.
Diğer kategorisinde (3,078 puan) tarafından

Kızlar sizin de bacaklarınız ayaklarınız şişti mi ya .doğumdan sonra bu şişlik sorunu felan geçiyor mu kendimi iyi hissetmiyorum hiç.eşimde dalga geçipduruyor balon balığı diye :Dkorkuyorum doğumdan sonra geçmez diye.

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
36. haftamdayimm bende hic olmadi canimm belki ben farketmedimm bilemedim smdi :))))
(4,875 puan) tarafından
Valla olunca hiçte farkedilmick  gibi değil canım ☺☺
(3,078 puan) tarafından
Ben çalışıyorum birde canım ayak bileklerim çok fazla şiş .korkuyorum kalır hep diye
tarafından
ozaman bende yokk sevindimm bunaa.:)))
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bugün farkettim ayağım şişmiş dün daha hafifti 
(3,078 puan) tarafından
Gün gün daha da şişiyor canım ya
0 oy
(1,517 puan) tarafından

Bende bende balon oldum kocamda bana siskommm diyor   el ayak şişmeye başladı yavaş yavaş çok zor oluyor ya 
(3,078 puan) tarafından
Evet canım ya .zorluyor insanı
0 oy
(4,875 puan) tarafından

Hamilelikte Ödem Deyince Akla Ben Gelmeliyim ☺☺☺

Tabi Hamile Iken Böyle Dgildi Ne Zaman doğurdum Ahanda Şiştm  ☺☺

image

(3,078 puan) tarafından
Doğumdan sonra da mı şişlik oluyor canım .
(4,875 puan) tarafından
Herkeste olur mu bilmem ama bende oldu parmaklarıma kadar şişti korktum  hatta çünkü hamile iken ayaklarımı uzatırdım  geçerdi bunda geçmedi.  Doktorum bol su tüket dedi şimdi daha iyiceyim
0 oy
(213 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Bu ödem nasıl oluyor agrilimi ağrısız mi benim sol basenimin iç tarafı sis ve aşırı ağrı var sabahtan beri ayağa kalkıp yürüyemiyorum ve rengi de diğerinden farklı o bacağın ne olduğunu anlamadım sisse ödem dır diyenler oldu
0 oy
(351 puan) tarafından

Benim de ayaklar kocaman oldu eşim hobbit ayaklı diyor :ermm::D

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 63 göst.
23 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mdemr (284 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 189 göst.
0 oy
2 cevap 81 göst.
22 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Enesin_annesi123 (230 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 98 göst.
1 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Gozdeh (5,519 puan) tarafından soruldu

377,345 soru

11,292,584 cevap

34,711 kullanıcı

...