0 oy
1,249 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından

Rabbim en hayirli sekilde en hayirlisini nasip etsin Ovulasyon testlerim geldi... boyle seyler tabiki Allahin istemesiyle ancak olacak seyler ama bizler elimizden geleni yapip neticesini Rabbime birakmaliyiz diye dusunuyorm.. sizler kacinci denemenizde gebe kaldiniz kizlar:))

image

21 Cevaplar

0 oy
(800 puan) tarafından
Aynen canim sen tevekkül  et gerisi Allah a kalmis insallah hakkinda en hayirli olanini verir Allah.
tarafından
Evet cnm bnde oyle dusumuyorm tabiki.. Tevekkul etmek demek zaten maddi manevi elinden geleni yapip neticesini Allahtan beklemektir. Bnde elimden geleni yapiyim Mevlam neyi nasip.ederse kabulumuz arrik:)
-Reklam-
0 oy
(2,849 puan) tarafından
Ben evlendikten 2 ay sonra bebek istedim ilk denemede oldu ama malesef kimyasal gebelikti sonra hic korunmadim doktor korunmana gerek yok dedi ondan tam 7 ay sonra hamile kaldim evlilik yıldönümüme 1 gun kala ogrendim hamile oldugumu ogrendigimde hüngür hüngür aglamistim 
tarafından
Cok guzel bi duygu cnm cunku ya aglamamak elde degil Rabbim isteyen herkese nasip etsin insaallah
(2,849 puan) tarafından
Amin insallah Allah kimsenin kucagini bos birakmasin
0 oy
(964 puan) tarafından

Hakkında hayırlısı canım inşallah güzel sonuç alırsınız.  Ben 3 yıl denedim her ay pes etmeden. Ama olmadı malesef 3 yılın sonunda tüp bebek yaptirdik.  Her gittiğimiz doktor çocuğunuz olmaz deyip gönderiyordu. Şimdi 8 senelik evliyim.1 tüp bebek 2 normal Gebeligim oldu. Tüp bebek ve diğer gebelik Düşükle sonuçlandı. Şimdi 3. Hamileligim. Allahın işi birsey yapamıyoruz malesef. Veren de  O alan da O. İnşallah çok aramadan güzel haber alırsın canım.  Bildiğim kadarıyla ikinciçocuk için ugrasiyo sunuz. Rabbim yavrunuzu size bagislasin en azından bizler gibi Kucağı boş kalanlardan değilsiniz çok şükür <3

tarafından
Amin Allah razi olsun cnm rabbim senin kucaginida en hayirli zmanda doldursun insaallah. Evet 2. Cocuk icin 3 ay gecen sene temmuzdan beri korunmuyorm bnde subat ayinca anca hamile kalabildim ama dusukle.sonuclandi malesef:((suan yine istiyoruz yaklasik 3 aydir ama cok duzensiz adetlerim gunleri kestiremiyoruz:) bide bunu deneyelim.dedik bakalim artik hakkimizda hayirlisi
(964 puan) tarafından
Aynen öyle canım hayırlısı olsun çokta stres yapmayın.  Ben o stresin eziyetini çok çektim.  Sonra nasıl olsa çocuk olmuyor diye tüp bebek yatiracaktik tekrar. Para biriktriyorduk o arada o kadar rahattik ki anlatamam. 42 gün sonra hamile olduğumu öğrendim:)
tarafından
Ne guzel.cnm masallah :)
(964 puan) tarafından
Sağol cnm seninde güzel haberlerini bekliyoruz inşallah
tarafından
Amin kuzum insaallah:))
0 oy
tarafından

7 8 ay sonra hamile kalmistim. Yumurtlama gunlerimi o kadar takip etmeme ragmen gec dollenme oluşmuştu yumurtlama gunu dışında hamile kalmistm :D

tarafından
Benimde 2. Gebeligim oyle olmustu ama dusukle sonuclandi malesef:(
0 oy
(1,204 puan) tarafından
Ilk çocuk kaç  yaşında. Olur inşallah 2.de olur
tarafından
Oglum 3 yasina girecek agustosta. Aslinda ikincide oldu ama dusukle sonuclandi malesef:( Sonrasinda cok duzensizlesti adetlerim yumurtlama gunlerini denk getiremiyoruz bu testler umarm bulur o gunleri
0 oy
(132 puan) tarafından
Rabbim hayırlısıyla  nasip etsin inşaallah  canm 
tarafından
Amin kuzum insaallah:)
0 oy
(1,933 puan) tarafından
Hayırlısı olsun canm 
tarafından
Amin cnm saol:)
0 oy
tarafından

Ayyy canım benim ya kaç tane almış inşallah tez vakitte hamile olduğunu öğrenirsin :angel:

tarafından
Aminn cnm benim valla paket vardi nette 30 tanesi 29 tl bnde aldm bunlar bide hergun yapilmasi gerekiyo ya anca yeter yani:)
0 oy
(4,758 puan) tarafından
Hakkında hayırlısı olsun inşallah canım benim rabbim hayırlı bir evlat nasip etsin inşallah canım benim senin hiç çocuğun yok mu kuzum 
tarafından
Insaallah cnm cumlemizinkini agustosat e yasina girecek:)
tarafından
3 yasina girecek yazamamisim:D
(4,758 puan) tarafından
Maşallah canım benim üzme kendini olacak inşallah oğlun daha çok büyük değil ki canım benim
tarafından
Evet cnm oglum buyuk degil ama ben gecen sene temmuzdan beri korunmuyorm olmadi subata kadar subatta dusuk yaptm simdi tekrar istiyorm ama cok duzensiz adetlerim onun icin aldm
(4,758 puan) tarafından
Anladım canısı hakkında hayırlısı olsun
0 oy
(902 puan) tarafından
Hakkında hayırlısı olsun canım 
tarafından
Amin cnm insaallah:)
0 oy
(3,798 puan) tarafından
Polikistik over vardi bende o kadar unutsuzdumki bekarken gittigim dojtrlar cocugun olmaz demislerdi evlendik 1 bucuk yıl  cocuk dusunmedik nasil bi kafaysa artk bizdeki:)) 1 bucuk yıl sonra olsun artk allah nasip ederse dedik 3. Ayda verdi Allahim bize melegimizi çok şükür simdi 47 günlük :))
tarafından
Rabbim hayirli evlat eylesin cnm insaallah anali babali buyutsun benimde kistm vardi cok sukur kayboldu:)
0 oy
(553 puan) tarafından

Ben böyle bir test olduğunu ilk defa burda duydum yani inanmazsın. Ben bildiğin gidip eczaneden normsl gebelik testi aldım yaptım çıktı. Biz 4 senelik evliyiz 2,5 sene sonra düşündük aslında zorla yani çevremiz çok istedi normalde daha dusunmuyoduk .. şuan 3 aylık. Çok şükür aylarca beklemedim düşündüm yaptım ertesi ay 1 aylik hamilesin dedi doktor :)

tarafından
Benim oglumda ilk denememde oldu cok sukur ama bu hamilelik icin gecen yil temmuzdan beri korunmuyorm subat ayinda bi dusugum oldu cok duzensizlesti adetlerim onun icin kullaniyorm bu tedti yumurtlama gunlerimi ogrenebilmek icin
(553 puan) tarafından
Him anladım cnm ben hiç bilmiyodum bunları. Zaten çocuk dusunmeyince  çağı şeyi bilmiyor insan sonradan öğreniyor
tarafından
Ayn cnm bnde yeni yeni ogrendm:)
0 oy
(1,063 puan) tarafından
Ben kullandim canm ilk denememde rabbime sukur sonuc aldik
tarafından
Darisi isteyen herkese ve bana tabiki:))
(1,063 puan) tarafından
Amin canm amin
0 oy
(8,303 puan) tarafından
Allah gönlüne göre versin kucagını bos bırakmasın canım oncelıkle.Ben 2 ya da 3.denemede gebe kaldım.Hamıle kalmakta olay stres yapmamaktan gecıyo kendı halıne bırakıcaksın.Insallah senınde sıkıntısız bebegın olur. 
tarafından
Aminn cnm Allah razi olsun benim de subatta oldu ama dustu malesf tekrar denemek istyorz artik
(8,303 puan) tarafından
Vaktıdır kuzum saglam elıyle versın rabbım bebegınızı.
tarafından
Amin kuzum saolasin:)
0 oy
tarafından
Bende aldım bugün adetim bitti bayramın 2.günü bende başlayacağım umarım güzel haberler alırız 
tarafından
Insaallah cnm hakkimzda hayirlisi olsun:)
0 oy
(89 puan) tarafından
Bende sizinle ayni durumdayim da testleri ne kadar a aldiniz tanesi ne kadar
tarafından
Cnm gitti gidiyordan  almıştım  30 tane ovulasyon testi 2 tane gebelik testi 1tane ultra erken gebelik testi 30 tlydi
0 oy
tarafından
2 aydır deniyorum olmadı inşallah senin ki olur bende aynısı kullandın
tarafından
Benim ki oldu cok sukur cnm hayırlısıyla sende hamile kalırsın insalaalh ama.benim bundan ziyade incir ve havuc kurunun faydasi olduğunu dusunuyrum
0 oy
(4,666 puan) tarafından
Bnm ovulasyon testimde bundan cnm gitti gidiyordan siparis verdim insallah bnde hayirli sonuclar alirim
tarafından
Evet cnm bnde ordan almistm insalalh sende de vesile olurda hamile kalirsin:)
(4,666 puan) tarafından
Insallah canim insallah
0 oy
tarafından

En kısa zamanda hayırlı haberlerini de duyarız inşaallah <3

tarafından
Duymadın mi cnm hamileyim:))❤ post acmistim
tarafından
Canim daha yeniyim pek tanımıyorum kimseyi postu görünce cevap verdim tarihe bakmamıştım kusura bakma Rabbim hayırlısıyla kucağına almayı da nasip etsin
tarafından
Estağfirullah cnm ne kusuru amin cnm Allah razi olsun:)
0 oy
(638 puan) tarafından
Canım Allah gönlüne göre versin inşallah. Allah isteyen herkese nasip etsin. Ben 9 aylık evliyim, evlendiğimden itibaren hiç korunmadık biz o yüzden kaçıncı denemede hamile kaldım bilmiyorum :) Şubat ayında hamile kaldım kimyasal gebelik olarak sonlanmıştı. Martta tekrar hamile kaldım hiç adet görmeden. Şimdi 18 haftalık hamileyim. Allah seninde güzel haberini okumayı nasip etsin inşallah 
tarafından
Cnm okumasın mi post actim hamileyim elhamdülillah bu taaa hazirandaki bi post:)
(638 puan) tarafından
Aaaa neden benim listemde başlarda görünmüş :))) hadi hayırlı uğurlu olsun inşallah :)))
tarafından
Başka biri uste çıkarmış cnm çünkü yorum yapılmış:)
(638 puan) tarafından
Anladım canım :)

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 118 göst.
4 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Aşkı❤evladı⚘ (2,097 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 195 göst.
0 oy
5 cevap 109 göst.
15 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mirayin annesi (2,605 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 154 göst.
1 Şubat 2024 Aile kategorisinde Acelya (12 puan) tarafından soruldu

379,119 soru

11,348,684 cevap

34,813 kullanıcı

...