0 oy
608 göst.
Aile kategorisinde (1,451 puan) tarafından
Kızlar eşimle kaynanam 2 aydır konuşmuyorlar geçenlerde eşimle kpnuştum gidelim elini öp barışın annen o senin dedim ikna ettim kaynanamıda aradım anne akşama yemek yapma bn yapıp getircem dedim gelmeyin benim evime ona söyle gelmesin dedi bundan önce bi kere gitmiştik eşim babasının elini öptü annesininkini öpmemişti gelmesin o sefer öpmedi elimi bidada gelmesin dedi bnde söylerim eşime bidaha öyle yapmaz dedim senin demenle konuşcaksa hiç konuşmasın bnle dedi eşim sordu ne dedi o kötü bişey dediyse söyşe bak gitmicem dedi bn gene söylemedim araları iyi olsun diye ama kaynanamın ettigi laf zoruma gitti siz olsanız napardınız uzun oldu kusurabakmayın

14 Cevaplar

+1 oy
(222 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Bırak karışma artık boşver sen elinden geleni yapmışsın. 
(1,451 puan) tarafından
Eşime söyleseydim annen böyle diyo diye bidaha konuşmazdı ama bn gene iyi olsunlar diye söylemedim
-Reklam-
+1 oy
(1,134 puan) tarafından
Su akar yolunu bulur canim sen ne güzel örnek bir davranış sergilemişsin elinden geleni yapmış yapmayada devam ediyosun bence biraz zamana birak ana oğul onlar illâki öyle yada böyle barişacaklar eşinide zorlama sizin araniz kötü olur ama sen küsme kaynananlarla eşin isterse yarin öbür gün onlar barışır olan sana olmasin 
(1,451 puan) tarafından
Yok zaten bn hiç küsmedim eşimede söylemedim annesinin dediklerini hala konuşssunlar diye eşimi ikna ettim bnim sayemde gitti öptü elini ama kaynanamın öyle demesi zoruma gitti
(1,134 puan) tarafından
Allah bunu biliyo görüyo canim bak bariştirmişsinda aklina getirme artik boşver insanlik yapmak herkese nasip olmaz
(1,451 puan) tarafından
Zoruma gidiyo bn iyilik yapıyorum bana böyle demesi
+1 oy
(947 puan) tarafından
Bence karışma yarın öbür gün annesiyle iyi olur sen kötü gelin olursun gerek yok . 
(1,451 puan) tarafından
Yo bn söylemedim eşime biley demedi dedim git barış öp elini dedim gitti barıştılar
0 oy
(2,264 puan) tarafından
Öyle dediyse sana hiçte gitmeye gerek yok o ne demek ya senin lafınla ben olsam dönüpte bakmam bile
(1,451 puan) tarafından
İşte bn yine de iyi olsunlar diye eşime söylemedim söylesem bidaha konuşmazdı
(2,264 puan) tarafından
Öyleleri iyi niyeti haketmiyo işte ama sen nasıl iyi hissediyorsan onu yap yinede
(1,451 puan) tarafından
Bn kendi çocuklarımı düşğndüm hep onlarda yarın büyüdüklerinde bana öyle olurlarsa diye aralarını iyi etmeye çalıştım hep
(2,264 puan) tarafından
Aynen canım hep öyle düşünüyoruz zaten
0 oy
(1,466 puan) tarafından
Pardon da sanamı kaldi canim bikere aramissin  kadını bikere  barisdrmk  isdemisin  kadinin  dedine  bak bırak karsma  keske  deseydin  esine  geçende opmedin  diye kirginmis  diye bidahada  karismasaydn  gidelim  gitmeyelim  bişey deme yarin  Obur gün iyi olurlar  sen kötü  olursun
(1,451 puan) tarafından
Bn zaten gitmeyelim felan demedim aralarına girmedim hiç ama bn hep onu düşündüm bnimde iki tane oglum var ne zorluklarla büyüdügünü bildigim için annesidir iyi olsunlar istedim kadının bana dedigine bak
0 oy
tarafından
Sen yine söyleme söylediklerini de gitmede gitme. O ne demek be senin demenle sen dediğin gelinin. Değmez kardeşim hiç uğraşma.
(1,451 puan) tarafından
Bn gene söylemedim eşime bişey demedi dedim benim dememle gitti barıştı
tarafından
Yazıklar olsun kaynanana sen doğrusunu yapmışsın.
0 oy
(503 puan) tarafından
canım senin demenle konuşacaksa hiç konuşmasın lafı kötü değil ki. yani başkasının demesiyle zorlamasıyla annesiyle konuşacaksa hiç konuşmasın demek istemiş. sen alınmışsın. sen de elinden geleni yapmışsın bence zamana bırak artık. kaynananın seninle arası nasıl? 
(1,451 puan) tarafından
Bnle arası iyi onlar 2 aydır konuşmuyor bn konuşuyordum ama yinede ne bilim alındım biraz bn iyi olsunlar istiyorum
(503 puan) tarafından
boşver yavrum onlar ana oğul yarın iyi olurlar sen kötü olursun. elinden geleni yapmışsın zamana bırak yine de ara ara yoklarsın bi yine de
0 oy
tarafından
Dertsiz başına dert alma bacım :) barışacaklarsa kendileri barışsınlar yarın bunlar iyi olur ana oğul sen kötü olursun. Ben olsam karışmam valla. Kaynanan da sana kötü bişey demmemiş ama 
0 oy
tarafından
Ne kadar acımasız yorumlar.!! Burda daha önce bi kadın annemle aram bozuk esim barıştırmak için çabalıyor yazdığında helal olsun eşin ne iyiymiş diyordu herkes. Gerçekten yazık bu önyargılara...

Canim kaynanan kötü bise dememis kırgın belli ki siz yinede gidin birbirlerini görünce yumuşarlar. Eşine sürekli anne baba rizasindan bahset bununla ilgili nureddin hocanın sohbetlerini tavsiye ederim. Allah niyetinin sevabından mahrum etmesin.
(1,451 puan) tarafından
Öyle yaptım zaten cnm kaynanam gelmeyin etmeyin söyle ona dedi.eşimde gelmeyinmi dedi öyle dediyse gitmem dedi yok dedim söylemedim kırgın sana dedim ölümlü dünya fçdedim ikna ettim gittik barıştılar ama kaynanamın öyle demesine biraz alındım belkide bn alınganlık yaptım bilmiyorum ama
tarafından
Sen alınganlık yapmissin canim kaynanan "o benim oglum başkasının lafiyla gelecekse gelmesin" demek istemiş haklı da zaten binbir zahmetle büyütüyorsun insan en çok evladına gücenir
0 oy
tarafından
Sen ıyı olsunlar dıye ugraş kardesım yarın senden ıyı olurlar sen kotu olursun
0 oy
(954 puan) tarafından
Sen doğru olanı yapmışsın ama annesinin böyle demesi normal sonuçta annesi o kendisini ayrı tutmasını ister kendi isteğiyle gelip elini opmesini istemesi çok normal bence gelini ya da başkasının lafıyla hiç farketmez sen alınma kendine
0 oy
(5,908 puan) tarafından
Güzel kalpli bacım şimdi eşine söylemeyip oraya götürsen kaynanan ters tepki verirse eşin de sana kızar neden söylemedin gelme dedigini diye sen kötü olursun bırak bence sen elinden geleni yapmışsın
0 oy
tarafından
Karışma bence eşin isterse konuşur zaten 
0 oy
(3,701 puan) tarafından
Söylememekle iyi yapmışın ana oğul bu elbet barisirlar 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 326 göst.
29 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Miraysu (2,725 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 287 göst.