0 oy
368 göst.
Diğer kategorisinde (177 puan) tarafından
tarafından kapalı
Bebeğim 3 aylık bu ayın 23 ünde 4 aylık olacağız HAYIRLISI İLE hareketli suda banyo da siz tek başınıza nasıl yıkıyor sunuz kaynanam la yıkadım sağolsun ama artık ben yapmak istiyorum yıkamak istiyoruz vakit geçirmek istiyorum uzakta oturuyor banyo yaptırıp geri gidiyor ama malum kış geliyor soğuk hava da gelmesine gerek yok ilk çocuğum olduğu için bilemedim siz nasıl yaptınız falan:) 
notu ile kapatıldı: Soru başlığınız konunun içeriğini yansıtacak şekilde olmali

15 Cevaplar

0 oy
(347 puan) tarafından
Bnde burda bkliyem
(177 puan) tarafından
Hoş geldin:)
-Reklam-
0 oy
(1,556 puan) tarafından
Bnde doğum yapnca ilk yıkarken eltime dedim 1 kere gösterdi ondan snra hep tek başıma yıkadım kimseye ihtiyac duymadm 
(177 puan) tarafından
Ya bende ihtiyaç duymuyorum da ne bilim yıkıyor ama ben kızımla vakit geçirerek yıkamak istiyorum
(1,556 puan) tarafından
Yıkarsn cnm söyle kaynvalidene deki bn artk yıkayabilirim o yine gelmek istiyosa gelsin o gelmeden yıka deki bn yıkadm
0 oy
tarafından
Valla ben hep kendim yıkadım koyuyom küvet süngerine lifleyip köpürtup cikariyom agsgsgs
0 oy
(983 puan) tarafından
Benimki 2 aylik ilk gunden beri yalnz yikiyorum koluma yatirip yikiyorum 
0 oy
(12,852 puan) tarafından
6 ay kendim yıkayamadım sonra bı gün neden yapamıyım ki annesi benim dedim ve yaptım :)
0 oy
(119,062 puan) tarafından
Eşimle beraber yikiyoz biz 
0 oy
(4,860 puan) tarafından
İlk annem yıkadı virüsten dolayı annem kronik hasta olduğu için dışarıya da çıkamayınca ablam geldi yıkadı 3. Ayında sonra eşimle ikimiz denedik gayet güzel yıkadık :) hatta eşim banyo yapacağı zaman onun kucağına veriyorum o kopurtuyo ben suyu döküyorum :) çok rahat oluyor 
0 oy
(264 puan) tarafından
Valla ben hep kendim yıkadım ilk yıkandığonda kaynanamlar vardı onlara bile bırakmadım bide 2 kiloydı nasıl yıkamışım bilmiyorum :) 
0 oy
tarafından
Ben yıkardım eşim şu dökerdi esin yardım edebilir 
0 oy
tarafından
Kuzum geç  bile  kalmışsın ben 40 dna sonra hep kendim yıkadım küvetine yatırıp   yıkıyorum kafasını tek elimle tutup diğer elimlede yıkıyorum istediği kadar hareketli olsun yapabilirsin 
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Benim ki de 23 unde 4 aylık oluyor ama ben tek başıma yıkayamıyorum çok hareketli elimden kayacak diye korkuyorum
0 oy
tarafından
Ben baştan beri tek yıkadım bazen eşimle yıkadık eşinle yıka istersen 
0 oy
(179 puan) tarafından
18.gunlukten beri knidm yıkıyorum kaynanam yıkarken öğrendim ve 15 aylık halada kendim yıkarım cok kolay basıt koluna yatırarak yıkarsın ki video ac izle YouTube dan bn 1 kere izledim ve yıkadım cok basit cnm yapabilirsin 
0 oy
(2,961 puan) tarafından

Cesaretini topla ve yika bu kadar basit :) ben doğduğundan beri yıkarım hatta bazen küveti kullanmam duşa gideriz kucağıma yatirip yıkarım korkarsan yapamazsin ama bir cesaretle yikarsin

0 oy
(830 puan) tarafından

20 günlükten beridir kendim yıkıyorum canım benimde ilk bebeğim çok korkuyordum ama öyle olmadı :) bir elimle oğlumu tutup diğer elimde su döküyorum yatırıyorum kuvetine başı biraz yüksekte kalacak şekilde altına havlu koyuyorum önce ayaklardan başlıyorum suya alışsın diye en son başını yıkıyorum ters çeviriyorum bı su döküyorum tamamdır :) 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 70 göst.
8 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Kbrashnn (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 40 göst.
3 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Hayriye_6464 (85 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 102 göst.
31 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Ilosemins (124 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 67 göst.