0 oy
892 göst.
Aile kategorisinde (2,792 puan) tarafından

Kızlar eşinizle olan ilişkinizde ne kadar ciddisiniz:ermm:

Biz hiç değiliz ya ikimiz de çocuk gibiyiz :D ben 22 o 28 yaşında aramızda 6 yaş var ama görseniz iki yakın arkadaş gibiyiz çocuk gibi konuşuruz dalga geçeriz birbirimizle vuruşuruz yalandan dövüşürüz felan bizi gören herkes ne o öyle çocuk gibisiniz der konuşmalarımız 3 yaşındaki çocuğun konuşması gibi olur bazen birbirimize öylee konuşuruz hoşumuza gider :D:P

27 Cevaplar

+1 oy
(1,165 puan) tarafından
Eşimin ailesinde herkes çok alıngan onların yanında resmiyiz ama evde gayet rahatizdir sakalasiriz falan. 
(2,792 puan) tarafından
Ne güzel canım maşallah ya,bizde ailelerin yanında ciddiyiz ne yazıkki:D
(1,165 puan) tarafından
Canım kendi ailemin yaninda usulüyle sakalasiriz falan ama kayınvalidem falan bazen sakalari ciddiye alıyor. Ama eşler arası iyi olsun da kimse önemli degil
(2,792 puan) tarafından
Aynen öyle ya eşinle iyi ol da gerisi önemli değil valla
(157 puan) tarafından
Aynen ya biz kocamla sakalasuyiz o bana sakadan vurur ben ona onun oğlu ya kiyamiyor ben erkek adama vurulmasını hic semem one öyle dedi bende eşimin yaninda valla ben kocami dovmuyom oynisiyoz görmek ıstmiyorsan yanımızda durma napiyim dedim sonra surat asti cokta tin
-Reklam-
+1 oy
(108 puan) tarafından

Biz biz :D  bn 21 o 24 yasında ama bizde özellikle yalnızlen şakalasırız flan herkes der kızınız sizden önce büyür diye :D 

(2,792 puan) tarafından
Eşimin annesi de eşime diyordu sen kızınla beraber büyürsün diye :Dd daha doğmadı kızımız bu arada :)
(108 puan) tarafından
Bnmki 11 aylık olcak 1 hfta snra :D
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Si mutluysaniz kime ne çocuk gibi bebek gibi konuşmaya.. bizde arada ile yaparız baş basayken 
(2,792 puan) tarafından
Evet ya kıskanıyorlar heralde o ne öyle diyorlar ama umurumuzda değil biz böyle mutluyuz☺
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Hersey yerine göre oluyor ama ben biraz fazla ciddiyim :angel:

(27,352 puan) tarafından
Hahaha lan esimle muhabbet sohbetlerde ciddiyim normalde degilim tabi ahahah
tarafından
Gece kuşu bayan ciddiyet :D demekki tüm esprili yönünü burda kullanıyor :D
(27,352 puan) tarafından
Haha evet kuzucum dogru bildin
tarafından
Kocan bı bilse varyaaa ahh ahhh :)) adama niye çocuk yanını göstermiyon kız
(27,352 puan) tarafından
Bilmem ahahhahah
0 oy
tarafından
Hiç değiliz hiç valla dışardan gören kocamı katil sanar :)) anevde hiç ciddi olamıyoruz:)
(2,792 puan) tarafından
Hadi ya :/
tarafından
Evet çok sert duruyor ben bile tanimasam kokarim .
(2,792 puan) tarafından
Mizaci öyle demek ki canım normaldir ya :))
tarafından
Evet canım çatık kaslı;)) ama çok şakacı tabi evde ,ahahghdkjh
0 oy
(119,338 puan) tarafından
Ben ciddi degilde çok gerginim yaa hemen sinirleniyom
(2,792 puan) tarafından
Relax ol kız sevdoş 3 günlük dünya gül geç ☺
0 oy
(2,305 puan) tarafından
:)) bizde öyleyizdir aramizda 8 yaş var ama ikinizde birbirinize nasil uygunsunuz derler hep
(2,792 puan) tarafından
Ne güzel ya maşallah ☺
0 oy
(456 puan) tarafından
Yerine göre ortamına göre değişiyor canım
(2,792 puan) tarafından
Evet bizde de öyle canım ciddi olduğumuz zamanlar da oluyor tabi:))
0 oy
(1,326 puan) tarafından
Ahahaja bizde oyleyiz canim. Bizim yas farkimizda ayni. Ben sıkılınca omuzlarina cikarim oda oda gezdirir falan sonra atar :))  o beni boyle sevdigni soyler hep . genelde ben yoldan cikaririm da onu :D
(2,792 puan) tarafından
Ay ne güzel ya maşallah:D  Benim biraz kilom var o benden zayıf ben onu taşıdım bi kere sırtımda :D senin beni taşıman gerekmiyor mu ya dedim ben seni nası taşıyım ya dedi :Dd
tarafından
Kız ben de çıkıyordum ama şimdi varya davulk.oldum yatakda adama yer kalmıyor bir kere dizine oturyim dedim bacakları kirilacakti:)))
(1,326 puan) tarafından
:D bende cikamiyorum artik hamileyim. Dogimdan sonra da kizimiz cikar artik :)
tarafından
Valla çok kiskaniyoralar oğlum yanyana yatirtmiyor:))
0 oy
(157 puan) tarafından

• Valla bizdw ciddi değiliz hayat kisa eğlenip gidiyoruz genelde eşim cocuklasir benim yaşıma uyum sağlar esim 30 ben 20 yaşındayım ama normalde çok sinirli ve asabi yapısı var ama o hareketi ni hiç gormedim ablasina anasina kizar o halde bile bana korkma sana kiyipta kizmam der:D:D
tarafından
Aynı benim.kocam:))
(157 puan) tarafından
Koranadan dışarda gezemiyiz bizde kendi aramizda evde fakit geciriyoz g3cen gün kör ebe oynadik video kayıt yapmış allahim kedime bakamdim kör kör ***** ***** onu ariyom öyle
tarafından
Ahahahahh çok iyi:))
(157 puan) tarafından
Hele tipimi görsen gicimda kocaman bol onun sonu üstümde onun tişörtü sac bas kendinden gecmisim allahim bu bem miyim dedim o gülecem diye öldü
0 oy
tarafından
İkimizde suratsızlıktan ölcez. Hayat dolu bi insandım eskiden sağolsun ruhumu emdi
0 oy
(14,032 puan) tarafından
Biz de tam anlattığın gibiyiz ama yerine göre ciddi oluruz tabi :)
0 oy
(1,504 puan) tarafından
Kiskaniyolardir. 
0 oy
tarafından
Ben çok ciddiyim öyle cıvık cıvık hareketleri hiç sevmem arada oluyor ama haftada 1 2 kere eşimde çok sevmez öyle 
0 oy
(2,633 puan) tarafından
Normal davranırız genellikle ama çocuk olduğumuz zamanlarda vardır. Bide oğlanla oynarken çocuk oluyoruz:D
0 oy
tarafından

Asla cıddı degılız olamayız da canım bizde 
0 oy
tarafından
Dışarıda çok ciddiyiz de evde normaliz :)
0 oy
(44,696 puan) tarafından

Hic koca bi hicc:D

0 oy
(14,079 puan) tarafından
Evde de başka bir yerde de ben ciddiyim eşim de sadece dışarda ciddi evde küçük yaramaz çocuk gibi 
0 oy
(10,520 puan) tarafından
Çok ciddi evde de öyle asla sakalasmaz fln  patron işçi gibi yaşıyoruz biz 

İlgili sorular

0 oy
79 cevap 576 göst.
26 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 212 göst.
5 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Havin06 (2,099 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 179 göst.