0 oy
965 göst.
Aile kategorisinde (643 puan) tarafından
Kızlar görümcem  8 yaşında yani 2. Sınıfa geçti ve bugün  9 yaşındaki kaynimla dışarda pynuyordu sonra komşunun oğlu geldi oda 9 yaşında felan kayamam hemen görünceme eve geç dedi bunu duyunca sordum görünceme ne oldu diye abimin arkadaşı geldi annem eve geç dedi şok oldum daha 8 yaşındaki kıza erkeklerle oynama diye tambihliyomus ya bu düşünce tarzı bana göre ters siz ne dusunuyorsunuz

34 Cevaplar

0 oy
(168 puan) tarafından
En guzeli bende boyle yetistircem cocugumu biz erkek cocuklariyla mi oynadik babaannem hic izin vermezdi kimsenin evine gondermez kimseden bisey alip yedirmez eski zaman terbiyesi lazim valla karsiyim bi kizin erkek erkadasi daha cok kizlarla anlasaniyormus ALLAH ALLAH 
-Reklam-
0 oy
(24 puan) tarafından
Bende ayni kafadanim kaynananla çünkü küçükken nasıl alisirsa öyle buyur yapar iyyapiyor bende kızıma öğretiyorum öyle şeyleri öğrensin yarın büyüyecek kızım onüç yaşında
0 oy
(275 puan) tarafından
Yorumlara bakıyorum devir kötü diyorlar çocuğun karşısındaki de çocuk günahsız onlar ya yapmayın o kadar da değil uzaktan başkaları zarar vermesin diye zaten izlesinler ama ya 8 yaşındaki çocuk taşıtı bir başka çocukla oynar benim oğluma ben sadece arkadaş olmayı öğrettim karşısındaki kız ya da erkektir bilmez kızıma da aynı şekilde öğretmeyi planlıyorum. Bu zihniyetle olmaz ya 
0 oy
(267 puan) tarafından
Bana da çok ters bir düşünce tarzı yobazca bir düşünce tarzı nefret ederim öyle insanlardan
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Kaynanan iyi yapmış 

Devir kötü

Çocuk dersin ama ne çocuklar var tobe 

Herkes okulda oynasin arkadaşları ile sokakta bende sevmiyorum kızlı erkekli kuralsiz kufurler mi ediliyor ne yapiliyo belli değil
0 oy
tarafından
Bizim zamanımdaki gibi değil ki artık. Biz o yaşta çocuk nasıl yapılır bilmezdik. Ama şimdikiler neredeyse o yaşta çocuk yapacak hale geldi. Bu zamanda kimseye güven olmaz iyi yapmış kayınvaliden valla berbat bi zamanda büyüyecek çocuklarımız. 
0 oy
tarafından
Bence doğrusunu yapıyor ortalığın halini görüyoruz yani. Ben çok korkar oldum, şuan kızıma hamileyim bazenleri düşünmekten basım agiriyor artık onu nasıl koricam diye. Yeğenim seneye okula baslicak geçen oturdum 1 saat kendisiyle konuştum, her gel diyene gitme, şeker veririm çikolata veririm laflarına kanma felan dedim. Uyarmak lazım artık ayıp yok bilmeleri lazım ki ona göre davransın çocuklar kendilerini koruyabilsinler
0 oy
tarafından
Sana göre ters olan ne haber izlemiyorsun sanırım 
(643 puan) tarafından
Haberde çocuklar birbirlerine zarar veriyo diye görmedim dogru
0 oy
(338 puan) tarafından

Bence çok mantıklı bir davranış sana ters ama şu zamanda en doğru davranış :(

0 oy
(376 puan) tarafından
valla çok hakli neler duyoruz bence iyi bir şey yapmiş
0 oy
tarafından
Zaman o kadar kötü ki hak veriyorum ben yaninda değilken bende kızımın yabanci erkeklerle oynamasina izin vermiyorum kızım 10 yaşında bu arada
0 oy
tarafından
Vallacan benim kızım 5 yaşına bascak komşunun oğulları var onlar gelir bazen bahçede iynarlardi ama yemek yaparken duyuyor um nasio pis şeyler anlatıyor lar birbirlerine baksan hepsi çocuk biri 5, biri 9 biri de 13 yaşlarında. Öğünden sonra ddik kızım onlarla oynama fazla temvihliyotum çünkü herkesin aile yapısı farklı yetiştirme farklı o yüzden oynamasın daha iyi. Kaynana da haklı yani artık okadar kötü ki devir çocuk deyip geçme ailesinden görür senin kıza yap der bilemezsin
0 oy
(56 puan) tarafından
Zamanımız kötü ye ilerliyor gittikçe oturup kızımı izlerdim içeri geç demezdim yanlış birsey gördüğüm de müdahale ederdim . Ben olmayacağım zamanda sıkı sıkı tembihlerdim

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 614 göst.
22 Ocak 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 342 göst.
+1 oy
11 cevap 271 göst.
2 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Mlknkrc (296 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 401 göst.
17 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Buse19 (135 puan) tarafından soruldu