0 oy
961 göst.
Aile kategorisinde (643 puan) tarafından
Kızlar görümcem  8 yaşında yani 2. Sınıfa geçti ve bugün  9 yaşındaki kaynimla dışarda pynuyordu sonra komşunun oğlu geldi oda 9 yaşında felan kayamam hemen görünceme eve geç dedi bunu duyunca sordum görünceme ne oldu diye abimin arkadaşı geldi annem eve geç dedi şok oldum daha 8 yaşındaki kıza erkeklerle oynama diye tambihliyomus ya bu düşünce tarzı bana göre ters siz ne dusunuyorsunuz

34 Cevaplar

+8 oy
tarafından
Valla kadın haklı kimin ne olduğu belli değil çocuk deme bisey olup her gün aglayacagina böyle büyütsün geri kafalı desinler ama yaninda sağ sağlim olsun 
tarafından
+ladım ......
-Reklam-
+6 oy
tarafından
Bence ters değil devir kötü neler duyuyoruz bizim zamanımızda erkekler 12 13 yaşında bile bise bilmezlerdi şimdi 6 7 yaşında erkek herşeyin farkında 
tarafından
+ ladım .....
+2 oy
(2,039 puan) tarafından
Valla canım baktığında ikiside çocuk ama zamanda kötü ne desem bilemedim 
+2 oy
tarafından
Kendi gozetimimde oynatirdim devir hic iyi degil onlar oynarken uzaktan izlerdim ama tek baslarina oynatmazdim
+1 oy
(16,007 puan) tarafından
Bende belli bir yasa gelene kadar hep erkeklerle oynardım kapı önünde top sektirirdim ayağımda ama sonra aklım erince annem bana da erkeklerle oynama demeye başladı. Belki kaynanam erkelerle çok sıkı fiki olmasın diye şimdiden eğitmeye çalışıyordur 
+1 oy
(992 puan) tarafından
Şuanda  tam cinsel keşif asamasindalar cokkkkkkk normal ilerde sizde anlarsinuz
0 oy
tarafından

Ben olsam ben de oynatmam komşunun oğlu bi keresinde beni odaya çekip bi taraflarını göstermişti ıyy...

Şimdiki çocuklar daha fena...

0 oy
tarafından
Şuan 25 yaşındayım bizde erkekli kızlı oynardık annemde aynı sekildeymisti erkeklerle mall guder beraber yemek yerlermisti bu tepkiyi almadık hiç kaynanan hangi cagda kalmış bilemedim bide yanında abisi var
0 oy
(4,708 puan) tarafından
Ben olsam bebde aynısını yaparım şimdiki zamanı görmüyormusun çocuklar büyüklerden daha iyi biliyor herşeyi 
0 oy
(25,224 puan) tarafından

8 yaşında görümce 9 yaşında kaynın var sen kaç yaşındasın kız merak ettim :D şaka Bi yana da öyle öğretmek istiyor olabilir herkesin aile yapısı düşünce yapısı farklıdır bize laf etmek düşmez. Benim fikrimce doğru olanı yapmış 

(16,504 puan) tarafından
De deseydin de demezdim kız :) çok güzel gencecik 20lıklere taş çıkartan bağyansın ❤️❣️
Şımarabılırsın:)
(25,224 puan) tarafından
Hahaha ben dönyanın en gözel karısıyam :D
(643 puan) tarafından
2 sene oldu evleneli 3 giriyoz  15 aylikta kızım var
(992 puan) tarafından
:((( çok üzüldüm 16 ne demek ya Allahım:((
(643 puan) tarafından
Cahillik basa bela cnm
0 oy
(505 puan) tarafından
Okulda napcak acaba cocuk illaki arkadaslari olck 
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Su devrde hakli 
0 oy
(57 puan) tarafından
Yaslari küçükmüş evet ama artık öyle bir zamandayız kcuuk çocuklarin  bile  herşeyden haberleri var.  Dikakt etmek gerek  
0 oy
(359 puan) tarafından
Bana gore hicte ters degil bunlari kucukken ogretmek lazim ama oyle gec iceri diye azarlayarak degil anlataram devir artik bizim zamanimiz degil senin o 9 yasinda dedigin erkek neler neler biliyor herkes kendi cinsiyetiyle oynasin hic konusmasin yuzune bakmasin degil tabi ama kiz kizla erkek erkekle oynamali
0 oy
tarafından
Kuzum bence iyi yapmış çünkü devir bizim çocukluğumuzda ki gibi değil oynayabilir tabi ama benim yanımda gözümün önünde şimdi çocuklar öyle değil geçen kızlı erkekli mac yapıyolardı 8 10 yaş çocuklar küçüklerde vardı bazı oğlanlar kızların çalım niyetine elliyordu sonra kızlar koşarak eve çıktı öyle psikolojisi bozulacagina evde otursun sıkıntıdan patlasın daha iyi 
0 oy
(3,701 puan) tarafından
Eskiden erkek çocuk da kız çocuk da kardeş gibiydi akıllarında hiç bir şey yokdu simdi zaman kötü annelik duygusu onu da anlamak lazım insanlar artık herşeye şüpheyle bakar olurdu 
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Devir eski devir değil o kız bı şey olmaz bı kötü dusunmes ama karşı oğlan bilemezsin artık insanlar baba dan koruyo kalmış ki başka cocuk
0 oy
(1,616 puan) tarafından
Zaman artık eskisi gibi düzgün değil iyi yapmış kaynanan ben olsam bende oynatmam eskiden bizde oynardık erkeklerle ama düzgün zamandı şimdi öyle değil akşama kadar neler duyuyoruz 
0 oy
(1,794 puan) tarafından
Yanlış yapıyor çocuk onlar tabiki oynayacaklar. Erkekler den mi zarar geliyor ancak. Ben oynaturum tabi benim gözetimimde olacak kız erkek büyük küçük farketmiyo. Çocuğum neredeyse yanında olucam o da doyasıya oynasın
0 oy
tarafından
Valla biz eskiden erkek kiz kaç yaşına kadar oynadık ama bu zman farkli kimden ne gelir bilinmez benim kizim da aynı 8 yasinda ben bile bazen diyorum hatta eltimin oglu var onla bile yanliz bırakmam 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 606 göst.
22 Ocak 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 339 göst.
+1 oy
11 cevap 268 göst.
2 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Mlknkrc (296 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 400 göst.
17 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Buse19 (135 puan) tarafından soruldu