0 oy
612 göst.
Diğer kategorisinde (1,952 puan) tarafından
Kizlar size korkumu telaşimi asla anlatamam dün post acmistim acabami diye pozitifz ailecek hamileyim bebege geçermi en önemlisi 4 yaş oğlum heran yanimda benimle uyuyor ona bişey olurmu neolur tecrübeli anneler yardim edin

6 Cevaplar

0 oy
(7,513 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Anne karnında ki bebeğe geçmiyor kesinlikle öncelikle sakin ol stres en büyük düşman... Organ naklinde vucut başkasından gelen organı yabancı madde olarak algılar onu atmak için stres hormonunu salgılarmis .. o kadar etkili yani hayatimizda . Çocuklara gelince onlar çoğunluk olarak olmuyorlar sadece taşıyıcı olarak geçiriyorlar üzülme güçlü ol . Kaç kişi geçirdi de haberi bile.olmadi . O kadar korkulacak bir şey değil önlemini al gerisini Allah'a bırak .. nasipte yoksa bazı şeyler bir damla su bile yeter boğulmak için .. 
(1,952 puan) tarafından
Sana kocamaaaaan sarildigimi hisset yüreğime nasıl su serptin bilemezsin
(7,513 puan) tarafından
Canım benim rabbimde sana ve yavrularına şevkat nazarı ile sarilsin, evlatların ile imtihan etmesin inşallah seni... Bol bol dua et ve su ile birlikte vitamini yuksek besinler tuket . Artık grip gibi oldu herkes geçiriyor kimisi ikinciye geçirip atlatıyor . Allah yardımcın olsun inşallah selâmetle kal .
(1,952 puan) tarafından
1 çocuğumu kaybettim 40liyken bu bebeği cok istedim. Simdi bu virüs vücudumda korkumu anlayabiliyorsundur umarim. Grip kadar bile ağır gecirmiyorum şuan yeni diyemi bilmiyorum sadece cok korkuyorum evlatlarim icin neolur duan edin
-Reklam-
0 oy
(3,919 puan) tarafından
Rabbim Sifa versin cok gecmis olsun. Bol bol vitamin tuket nane limon  felan. Insallah tez atlatirsiniz.
(1,952 puan) tarafından
Ya ağlamak istiyorum sadece cok korkuyorum temas ettiğimiz insanlara bulaştirdiysam bu vebali nasıl taşırım.  Zaten bebegim öldü bu bebek olsun diye aylardir çırpındım simdi koronayim ya ona zarar veriyorsam şuan okadar caresizim ki
(3,919 puan) tarafından
Ogluna sen iyilisene kadar bakcak kmse varmi kaynanan annen vs. Onlarda kalsa korkma allah in izni ile birsey olmaz.. cevremde cok kisi oldu hepsi atlatti.
0 oy
(261 puan) tarafından
Oglundan uzak durmaya cals maske tak ellerini sık sık yıka
(1,952 puan) tarafından
4 yaş tam bana bagli oldugu zamanlar baba askerde iyice baglandi bana zaptedemiyorum bir odada oyaliyorum bi bakiyorum banyoya mutfaga kosuyor
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun kuzum oğluna çok dikkat et yanında maske tak sürekli inşallah sıkıntı olmaz. Bebisine de bulaşsa bile doğunca senin sütünü aldığında geçer bununla ilgili bir sürü çalışma yapıldı anne sütü coronayi iyileştiriyor. Üzülme 
tarafından
Allah yardımcın olsun kuzum rabbim şifa versin hiç korkma. Bizim buralar da baya sıkıntılı bizim ailede de baya hasta vardı özellikle iki amcam ikisi de yaşlı ve hastalar ona rağmen coronayi hafif atlattılar sen dikkat et yeterli
(1,952 puan) tarafından
Inan normal grip daha ağır cok hafif atlatıyorum binlerce şükür  ama 1 çocuğum vefat etti simdi tekrar hamileyim ve ona zarar veriyormuşum gibi cok kötüyüm bir oglum daha var ya ona bişey olursa
tarafından
Allah korusun kuzum hiç korkma bak sen bile hafif atlatıyorsan oğluna hiç bir şey olmaz allahın izni ile. Bebeğine de ayni şekilde. Allah şifa versin moralini yüksek tut kendine oğluna iyi bak gerisini düşünme
(1,952 puan) tarafından
Allah razı olsun inşallah senden cok teşekkür ediyorum
tarafından
Senden de kuzum rabbim şifa versin inşallah
0 oy
(837 puan) tarafından
Rabbim.şifa versin :/ 
0 oy
(879 puan) tarafından
Canim çok geçmiş olsun bende bir hafta önce karantinadan çıktım 28 haftalik hamileyim 2 yaşında oğlum var ne öğrenmek istersen hepsini anlatırım 
(879 puan) tarafından
Bütün yaşadıklarımi anlattim canim mesaj gönderdum inşallah faydam dokunur
(1,952 puan) tarafından
Allah razı olsun her msjini cok dikkatle okuyorum lütfen yardimci ol. Damdan düşenin halini damdan düşen anlar :(
(879 puan) tarafından
Öyle tabi canim sorduklarini cevapladım kuzum

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 207 göst.
0 oy
12 cevap 344 göst.
19 Şubat 2024 Aile kategorisinde Seherhanim53 (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 186 göst.
12 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Canparcam (203 puan) tarafından soruldu
+2 oy
27 cevap 521 göst.
7 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sebnem (141 puan) tarafından soruldu

399,939 soru

11,963,131 cevap

36,130 kullanıcı

...