0 oy
741 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Bu durumdan hoslanmiyorum sizdede varmi

17 Cevaplar

0 oy
(1,233 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap

Sakın yanlış anlama beni ilk cocugumda kaynnmlara oturuyorduk canm bnm oğlana bnm kaynanam yavrum annem diye severdi Bi baktım oğlum anne dedi Bi an o an bende vardım anında olaya el koydum :O dedim oğluşum seni ben dogurdum Ben annenin o babaanne kaynanamada cıkışmıştm cocugu annem diye sevme tm süylicek oluyordu annem diye tekrar babaanemmm diye severdi öle öle alıştı şimdi cocuk babaanne diyo olması gerektiği gibi ben gelemem öle şeye 

(1,233 puan) tarafından
Bnmkide iki yaşlarndaydı canm genede anlatım öyle kaynnmıda uyardım öleliklen değişti seninki bilerek kızdırıyor seni boşver oğlan büyüdük e ona sen anlatırsın
tarafından
Evet bilerek farkındayım çünkü çok yapmacık duruyo ben desemde yine yapar
(1,233 puan) tarafından
Boşver canm zamana bırak sen cocugunu uyar yeterli zamanla su yolunu bulur
tarafından
Aynen sanırım dort yaşında ancA ogrenir
(1,233 puan) tarafından
3 yaşında algılamaya iyi başlar canm merak etme
-Reklam-
+1 oy
(880 puan) tarafından
Yeminle aynen ayni evde oturuyoruz anne anne diyor sürekli oda efendim diyor ben kızıyorum anne değil diye şimdi sinirden ebe demeyi öğrettim ebe diyor kaynanamda eve yok babanne diyeceksin diyor anne derken niye sesini çıkarmıyor bende ona **** oluyorum Allah'tn ebe demeye başladı komiğime gidiyo derken ama napim valla 
(460 puan) tarafından
Ahhaha sesli güldüm. İyi yapmışsınız. :d
(880 puan) tarafından
Dimi dimi :D napimmm ama yaaa ❤️❤️❤️
(3,669 puan) tarafından
Aynen cocuk egitilir sen ne dersen zamanla onu yapar sende iyi yapmıs sın ben olsam moruk derdim :) :) : saka tabi:)
tarafından
Benim oğlumda bazen anne diyo ..abi diyo❤️ seslenmek için babaanne diyemiyo.aklina gelirse konuşmadığı için soyluyodur...sen yinede düzelt..babaanne diye...
0 oy
(4,981 puan) tarafından

Benimki 21 aylık olacak herkese anne diyor :D

(4,981 puan) tarafından
Evet benimkide öyle herkese anni diyor :D çok tatlı ama
(249 puan) tarafından
Onlarda efendim annecim felan diyodu ayy Allahim yaa :))
tarafından
Ayyyy evet deliriyorum ya hergun hergun
(4,981 puan) tarafından
Ee o zaman normal sürekli gördüğü için yakin hisseder cocuk
tarafından
Bilmem ki sinir oluyorum
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Kayınvaliden mı bakıyor çocuğa
tarafından
Yok aynı apartmandayiz hergun gorusuyoruz
0 oy
(56 puan) tarafından
Bu durumdan bende hoslanmazdim ben varken kayinvalideme anne diyecek . Babaanne o ya da nene olarak tembihlemeye bak
tarafından
Anlamiyo ki daha ama kaynanam yüzünden oglum bebeğim annem diye sevdiği icin
0 oy
(460 puan) tarafından
Eşimin bir akrabasının torunları kadına anne anne deyip duruyordu. Aşırı garibime gitti. Anneleri başka ilde çalışıyor çocukları kayınvalideye bırakmış. El kadar bebelerin elinde çikolata gofret. Babaanneye anne diyorlar. Aşırı sinirlenmiştim. Umarım kızım öyle bir şey yapmaz. 
tarafından
Yok cnm cocuklarima ben bakıyorum onların eline de bırakmamak ama her gun yinede goruyoruz işte birbirimizi ondan
0 oy
(3,669 puan) tarafından
O nene de Baska karıda sana annesi oldugunu göstersin mesela babası al bunu anneye ver desin seni işaret etsin zamanla ogrenir nenesinede bu nene de zamanla kavrayacak
tarafından
Yok cnm daha kucukya anlamiyo
0 oy
(895 puan) tarafından
Benim oglum anneme ve kayinvalideme anne diyordu.benden etkilendi sanirim ama benim hosuma gidiyrdu sonra zamanla birakti.sen hoslanmiyrsan konusurken hep babaanne diye ornek ver ki alissin cnm
0 oy
(586 puan) tarafından
Desin daha o küçük akli ermiyor sen öğreteceksin büyüdükçe öğrenecek 
0 oy
(505 puan) tarafından
Desin cnm annesimi olcak sanki takma unutur
0 oy
tarafından
Geçenlerde 1 hafta kaynanamlarda kaldık esim annesine anne dediği için oglum da bir iki kere anne dedi. Kaynanamin keyfini gör durup durup eşime hadi dedirt diyordu. Biraz benimde canim sıkıldı ama oglum dememeye başladı çok üstüne düşme düzeliyor bir iki aya kadar kime ne demesi gerektiğini öğreniyor 
0 oy
(1,629 puan) tarafından
Eltimin kızıda öyleydi herkese anne siyodu bana anne dedikçe yenge diye düzeltiyodum bi gün bü baktık kaynanama nene demeye başladı banada yennee diyo şimdi 18 aylık oğlum var oda öyle ama çok takmıyorum zamanla ayırt edecek çünkü
0 oy
(2,447 puan) tarafından

22 aylik anneanneve babaanne ye anne diyor. Teyze amca dedeye dede diyor :D çıkaramıyordur kiz anca

0 oy
(7,791 puan) tarafından
Ben küçükken anneanne diyememisim anne diyebilmisim öyle alışmışım taa ilkokul 4-5 e kadar falan anne dedim hep aklım erince kendim düzelttim anneanne diye canım takilxagin bı şey yok ama şimdi hala anne diye seslensem anneannemde cevap verir :)) ha kaynanamı sevmiyosan kötüyse falan bı şey diyemem..
0 oy
(3,701 puan) tarafından
Ay o bizde de var gıcık oluyorum ama küçücük çocuğa laf mı anlatacan babaannen kızım diyorum tekrarliyor sonra anneye devam annem efendim kızım diyor 
0 oy
(48,671 puan) tarafından
bir süre kafalari karisiyo kizim abime dayi yerine abi diyodu simdi düzeltti ☺️ iki gundurde bana ikbal teyze diye sesleniyo masus oyun yapiyo ☺️ sen ogluna mesela bir oyuncak var al bunu nenene götür de babanne zoruna geliyodur nene desin ☺️ 

bizde hic nene diyen yok kizim anneme nene diyodu simdi herkese ismiyle sesleniyo☺️
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Başka çocuk yaptık o ve siz de sürekli anne diyorsanız ondan alışmıştır. Kimi çocuklar anne babasına ismi ile sesleniyor evde öyle duyduğu için mesela. 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 163 göst.
0 oy
4 cevap 204 göst.
12 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Eso han (120 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 288 göst.
5 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Mina (2,615 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 225 göst.
18 Şubat 2021 Aile kategorisinde Perii2345 (57 puan) tarafından soruldu