0 oy
379 göst.
Diğer kategorisinde (456 puan) tarafından

Konu başlığını ne yazicagimi bile bilmiyorum ne en iyisi şöyle anlatayım ben şimdi ailemden uzakta yaşıyorum aramızda 18 saat yol var benim erkek kardeşim üniversite okuyor pandemide benim evimde kaldı yaklaşık 6 falan  bu ay oluyor gideli ve şimdi tekrar gelicek, benim asıl sinir olduğum şu ben tek başımayım iki küçük bebeğim biri 20aylik biride 6 aylık ve ben gerçekten çok yoruluyorum birini doyuruyorum diğeri acikiyor birini değiştiriyorum diğeri yapıyor sonra kalkıp onu ln altını değiştiriyorum birini uyutuyor um diğeri kalkıyor üstüne geceleri çocuklarım bırakmıyor lar yatiyim bide ev işi temizlik bulaşık çamaşır yani hiç boş kalamiyorum zaten kendime hiç zamanım yok şimdi kardeşim gelicek okulu Yok uzaktan eğitim görüyor yani gelmesede ayni uzaktan çalışacak gelsede aynı ama o buraya gelmek istiyor neymiş burda daha rahat miş yani kimse demiyor iki tane çocuk var başında üstüne ev işi bide bu gidip ona yük olacak diye yaa yine kız olsa neyse bu yardımı dokunur bana ama erkek yemeğini çayını hepsini ben hazırlıyorum  evin içinde rahat giyinemiyorum yani kimse beni düşünmüyor gerçekten bunaldım artık kusura bakmayın uzun oldu:(

10 Cevaplar

0 oy
(4,889 puan) tarafından
E açık açık söyle çocuklarıma zor  yetiyorum eşimle bile ilgilenemiyorum hizmet edemem kimseye. Düşüncesiz insanları sevmem
(456 puan) tarafından
İşte diyemiyorum inan ne isteyerek nede istemeyerek kimseyi kiramiyorum istiyorum ki kendileri anlasın
-Reklam-
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Sonuçta öz kardeşin uzaktan eğtim alıyorsun gelmene gerek yok bence de , yada annene söylesin annen desin haklısın yani rahat olamazsın
(456 puan) tarafından
Offf yaaa çok bunaldım gerçekten kimse beni anlamıyor daha doğrusu anlamak istemiyor lar
0 oy
tarafından
Acık acık soyle ailene canim madem onlar dusunmuyor sen de 
(456 puan) tarafından
İşte diyemiyorum
tarafından
Demezsen cok yıpranır sın canım sen kendini evlatlarını dusun once gerısı ıkıncı plan
0 oy
tarafından
Canım o zaman annenle konuş söyle yada eşin söylesin eğerki zorlanıyorsan anlayış göstermeleri lazım. 
(456 puan) tarafından
Eşim zaten değişik oda arayıp diyor gel biz tekiz gel sıkılıyoruz yani düşmüşüm delillerin içine
tarafından
Hm anladım canım yani eşinin de düşünmesi lazım
0 oy
(12,862 puan) tarafından
Benim erkek kardeşim de 19 yaşında Yanıma geldi tek kalıyorum eşim asker 

Ben diyorum kardeşime şunu yapar mısın masayı toplayalım birlikte vs gibi Böyle desen dinler mi
(456 puan) tarafından
Desem toplar da işte ben onun yaptığı işten memnun kalmam erkeğin yaptığı iş temiz olurmu
(12,862 puan) tarafından
Sil süpür veya tuvaletleri temizle deneyeceksin sonuçta:)
Yemek yediniz masayı toplar veya şunu kaldir çocuğu oyala ben iş yapayım
0 oy
(2,604 puan) tarafından
Haklisin cnm 2 çocuklu ben o kadar iyi anliyirum ki 19 aylik oglum 5 bucuk aylikta oglum var ablamin yardimiyla ayaktayim keske anlayisli olsalar ama sende sesini çikar biraz ben olsam solerim 
(456 puan) tarafından
Ahhh bu sessizliğim ne geliyorsa bundan geliyor başıma
0 oy
(4,962 puan) tarafından
Canım kardes kardestir ya

Kızı da erkeği de

Gelince ayağına iş bekletme kendi yapsın alıştırma öyle

Gerekirse dersleri hariç zamanlarda iş buyur
(456 puan) tarafından
Ahhh canım keşke dediğin gibi olsa
(4,962 puan) tarafından
Olur canım kendi kardeşin el değil ki huyunu suyunu bildiğin biri

Valla bana 2 günlük erkek kuzenim gelse ben iş veriyorum öyle hazırciligi sevmem
0 oy
(2,264 puan) tarafından
Onlar anlamaz bacım açık ve net söylüyeceksin kırılan kırılsın kimse kendinden değerli değil bunu unutma 
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun rabbim insAlah gönlüne göre verir bende asla rahat edemem 
(456 puan) tarafından
Yaa şimdi tek olsan hiç yemek yapmasan bile önemli değil ama işte biri olunca mejbur yapıyorsun
tarafından
Kesinlikle valla benim eşim yanımda değil ama ailesi her hafta bende 5 dk mesafede gelip kalıyorlar 3 öğün yemek bide gidince evi sil baştan temizle deliricem en sonunda
0 oy
(735 puan) tarafından
Seni çok iyi anlıyorum. 

Kendi kocanla olsan evi temizlemene veya her gün yemek yapmana gerek yok. Ama kardeşin gelse yapmak zorundasın. :( 

Keşke senide anlasalar ama işte diyemiyorsun. Bende öyleyim valla. Keşke annen seni anlasa.
(456 puan) tarafından
Keşke canım nerde

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 704 göst.
0 oy
9 cevap 575 göst.
21 Eylül 2020 Aile kategorisinde JMiracim huzurum (211 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 440 göst.
6 Haziran 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy