0 oy
439 göst.
Aile kategorisinde tarafından
kendimi bildim bileli böyleyim çocugumu böyle yetistirmek istemiyorum sanki herkes her konuda çok iyi mukemmel bi ben degersiz ve boşum ve böylelikle çok kıskançlık var çok igrenc bi duygu ne yaparsam yapayım yetemicek gibi hissediyorum böyle olan varmı...:(

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Psikolojik bi durum bence. Herkes her konuda mükemmel olacak diye bişey yok senin de iyi olduğun yerler vardır mutlaka onlara yoğunlaş bence
-Reklam-
0 oy
(2,550 puan) tarafından
Bence bi yardım al bu hayatta yaşayan hic bir canlı değersiz değildir. Biraz kendine güven biraz özgüvenin olsun
tarafından
hiç yok işte demekki kucuklukten kalan bi travma falan babamdan dolayı cocugumu özenle yetistiriyorum simdi ins o öyle olmaz:(
0 oy
(118,871 puan) tarafından
Psikolojik benim dr lohusalik gecsede etkisi 1 yil suruyo demisti
tarafından
benim lohusalıkla alakası yok hep vardı
0 oy
(652 puan) tarafından
Deme öyle mükemmel insan yoktur herkesin kusuru vardır kimse dörtdörtlük anne değil bende bazen yetemiyorum gibi hissediyorum aman öyle böyle büyüyecek sanki annelerimiz çok tecrübeliydiler 2.3 çocukta daha bilinçli oluyorsun hayatı bu kadar önemseme kafanada birşey takma hayat gelip geçici herşey olacağına varır merak etme 
tarafından
biliyorum herseyin farkindayim.malesef lafla olmuyo bu duygudan nefret ediyorum geçmiyo
0 oy
tarafından
Bende aynıyım cnm malesef 
tarafından
nası başa çıkıyosun kendine guvenin varmi
tarafından
Her konuda güvensızım İnsnların içinde konuşamıyorum bile
0 oy
(256 puan) tarafından
Aynı ben bende öyle hissediyorum
tarafından
antidepresan kullanmayi dusunuyorum iyi gelirmi acaba
0 oy
(2,448 puan) tarafından
Bilinçaltından kaynaklı bunlar canım. Bende öyleyim küçükken yaşadığın olaylar varsa onun etkisi. Yardım alabilirsin. Bende düşünüyorum çünkü artık işin içinden çıkamıyorum. Cocugumla ilgilenemiyorum kendimi veremiyorum. Cok mutsuzum çünkü 
0 oy
(894 puan) tarafından

Beyhan budağın değersizlik duygusu ve değerli hissetmenin 6 yolu isimli videosu yine aynı kanalda ilgini çekebilecek videolar var dinle istersen
0 oy
(3,019 puan) tarafından
Çocuklar yürümeye başladığında onlara yapabileceği kadar gorev verin. Mesela Su mu istedi bardağı getirmesini rica edin. Aferin deyin takdir edin. Biraz büyüyünce ailevi konularda fikrini alın sen ne düşünüyorsun deyin. Daha 7-8 yaşlarındayim. Babam bizi karşısına alıp ben şu işi yapalım şunu alalım diyorm. Sizce hangisini yapalım alalım derdi bizim fikrimizi dinlerdi. Ve uygulardi da. Ben bu hareketini şimdi çok dogru buluyorum. 
0 oy
(3,019 puan) tarafından
Hem kadınlar mükemmel varlıklar. Niye kendini değersiz hissediyorsun ki. Herşeyden önce annesin. Cennet annelerin ayakları altındayken sen nasıl degersiz olursun bir de böyle düşün. 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 701 göst.
0 oy
10 cevap 377 göst.
14 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Mavii (456 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 574 göst.
21 Eylül 2020 Aile kategorisinde JMiracim huzurum (211 puan) tarafından soruldu
+1 oy
14 cevap 395 göst.
6 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde asminim09 (331 puan) tarafından soruldu