0 oy
1,083 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (261 puan) tarafından
Markette karşilaştik kizi oglumun yanagini sıkti bişey demedim oglum 6 aylk marketin icinde kucagna almak istedi izin vermedim sizce yalnşmi yaptim

41 Cevaplar

0 oy
(580 puan) tarafından
ver ne olmus sanki 
-Reklam-
0 oy
(10,510 puan) tarafından
Cnm sende dışarıdasın ayıp olmuş biraz yani ben olsam kırılırdım vermem de diyemezdim 
0 oy
tarafından
Sanki eltin bebeği boğazlamış gibi diyorsun alti üstü kucagina almak istemiş bu kadar abartma bence. Bence virüsü bahane etmişsin gibime geldi.
(261 puan) tarafından
Istediginizi dusunebilirsinz
0 oy
(15,976 puan) tarafından
Bende alınırdım valla. Madem virüs var kızını alıp markete gitmeseydin. Sizde risk altindasiniz 
0 oy
tarafından
Galiba verirdim çünkü ikimizde dışardayız 
0 oy
(1,629 puan) tarafından
Yanlış yapmışsın bence eltin olsam çok kırılır ve kızardım
0 oy
tarafından
Ben bu zamana kadar markete oglunla 1kere gitrim ondada cok tedırgın oldum. Market havalandrmaları ıyı degl... Buyuklerın ve cocukların temas etmesındende hıc hoslanmyorm bence iyi yapmıssın ama o kesın yadırgamıstır... 
(261 puan) tarafından
Yadirgayabilir cocugumdan onemli degl
tarafından
Kesınlıkle sız kendınızı nasl rahat hıssedıyprsanız oyle davranmalısınız bence kmseye de bısey demek dusmez. Bır anne bebegını en ıyı nasıl korudugunu dusunuyorsa ona saygı duyulmalı. Saygı duyulmadıgı ıcın anneler sıkayetcı bebegıme onu yaptılar bunu yaptılar dıye
0 oy
(1,113 puan) tarafından
Ben verirdim iyi niyetiyle sevmek istemistir virüs var evet ama bizde disari cikiyoruz
0 oy
(735 puan) tarafından
Virüs var diyorsun ama 6 aylık çocuğu markete sokuyorsun. Ben eltinin yerine olsam bidaha asla bebeğine dokunmam bile.
(261 puan) tarafından
Mecrburyetten girdim eşim gece gunduz calsyo izini yok evde ne yiyelim?
0 oy
tarafından
O kadar kişinin içinde markete götürmüşsün zaten eltin alsa ne almasa ne 
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Eltine vermiyorsun ama çocuğa da vakit ayırmıyorsun az önceki postta okudum ayıp olmuş eğer benim elim öyle yapsın ömür billah almam o çocuğu bir daha kucağıma 
0 oy
tarafından
Virüsü bu kadar önemsiyorsan markete bebekle çıkmazdın eltin alınırsa haklı 
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Kucağına almak isteyen kim  büyük bı çocuk mu eltin mi anlamadım

Ben olsam oturmaya gelin bol bol sevin şimdi ellerimizle çok üstüne surmeyelm falan derim tavrın önemli 
0 oy
tarafından
Bunda alincak bişey yok. Alınırlarsa alınsınlar senin çocuğuna bişey olsa Allah korusun ateş düştüğü yeri yakar. En güzelini yapmışsın sen dışarı çıkabilirsin virüs var diye sürekli evde durmak insanin psikolojisini bozuyor. Bende çıkıyorum mecburum evin eksiklerini alıp geliyorum mecbur çıkıyoruz yapcak bişey yok boşver takılma kimde olduğu belli değil çünkü virusun
0 oy
(359 puan) tarafından
Çoğu kişi burda alınırdım falan demiş ama ben aksini düşünüyorum en doğrusunu yapmışsın ben de vermedim  çoğu kişiye yani ama bunu yok vermiyorum diyerek değil çok mızmız ağlar falan diyerek dedim  yani virüs de var ama dışarı sonuçta yani pis her yer gelsin evime yıkasın elini yüzünü alsin kucağına 
0 oy
tarafından
Ayıp olmuş biraz aynı şeyi altın sana yapsa sende alınırdın  yani
0 oy
tarafından
Eltim senin yaptığını yapsa ben seninle mesafe koyardım muhakkak
0 oy
(783 puan) tarafından
Bence yanlış bi durum değil. Bebeğin zaten bünyesi zayıf e bide salgın var. Iyi yapmışsın. Eline güzelce iza edersin. 
0 oy
tarafından
Aynısı sana yapılsa nasıl karşılarsın merak ettim?
0 oy
(1,018 puan) tarafından
Bence iyi yapmişsin vürus var insan kendisinden bile korkuyor elden ele gezmesi iyi deyil ben olsam bende vermezdim doğruya dogrusu.

İlgili sorular

+2 oy
51 cevap 918 göst.
29 Nisan 2023 Aile kategorisinde Mertbgt (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 490 göst.
0 oy
1 cevap 49 göst.
26 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Humaninannesi (1,096 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 660 göst.
28 Eylül 2020 Aile kategorisinde Heartlinee (201 puan) tarafından soruldu