0 oy
701 göst.
Aile kategorisinde (261 puan) tarafından
tarafından kapalı
Inanin kötü niyetim yoktu çogu kişi beni eleştirmiş ama ben mecburi ihtiyaclari dişinda asla cıkmiyorum anneme bile gitmiyorum. Ama eltim sürekli durumlar atyor her hafta bi yerde geziyor.

Aradim abla k.bakma nolur market ortami riskli diye tedirgin oldum dedim oda beni biliyo taniyo asla kıznmam  bi akşam gelin oturalim dedim oda kabul etti bebegm 2 aylkken omzunda uyuturdu. Kizinsam o zaman kizinirdim bize geldikce aliyo seviyo sık sık bi araya gelmiyoruz zaten.

Lütfen beni yargilamayin ilk anneligim acemiyim 
notu ile kapatıldı: Konu başlığı konuyu özetleyecek şekilde olmalıdır

13 Cevaplar

+4 oy
(3,769 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
BURADAKİLERE BİRSYEİ ANLATMAYA CALİSMA BACİ ANLATAMAZSİNNNN CUNKU GİRMEZ KAFALARİNA
(12,264 puan) tarafından
Kafasız diyor ;)) işin doğrusu bu ama genelleme yapmak ne bileyim
tarafından
Ben de ona kizdim zaten genelleme yapmasina  cunku herkes ayni değil
(3,769 puan) tarafından
Benim kimsegle bir derdim yok olacak kadar da kimseyle ileri seviye kötü olmadık

Genelleme yapiorm çünkü özellikle şu bu diye bekirtmedm dimi;)

Nasıl anlamak istiyorsanız öyle anlarsnz saygım var:)
tarafından
İşte ben de genelleme yapmamalısın diyorum ya cogunluk dersin ya bi kac kisi dersin ama herkese kafasiz diyemezsin tamam mı haaa ben boyleyim diyorsan da haksiz yere bir cok kisiye de haksizlik ediyorsun
(3,769 puan) tarafından
Niyetim sizin anladgnx skeilde degildi okdr diyim cnm uzamasn konu
-Reklam-
+1 oy
(14,079 puan) tarafından
Acemilik olsun bu yaptığın ☺
(261 puan) tarafından
Cevremde cok duyuyorum pozitif vakalar bebegm kucuk ve bagskligi dusuk
+1 oy
tarafından
Bişey olmaz canım geldiğinde söylersin abla markette ürünlere fln elliyoruz ister istemez o yüzden vermedim yanlış anlama de sorun olmaz. 
(261 puan) tarafından
Dedim zaten canim
0 oy
(2,874 puan) tarafından
Haklısın canım yargiyacak bişey yok
(2,874 puan) tarafından
Hani kız gözükmüyor gizledi mi acaba
(261 puan) tarafından
Valla gitmis bende tıklıyorum cikmiyo
(2,874 puan) tarafından
Gizlemiş o zaman canım boşver takma bebeğini senden başka kimse düşünemez
(261 puan) tarafından
Aynen oyle cnm sagol beni anladign icin
(2,874 puan) tarafından
Rica ederim canım ne demek
0 oy
(15,597 puan) tarafından
Bildiğiniz doğruları kendi jildiginiz doğruları başkasına anlatıp doğru ki yanlış. Mı diye sormayın hele buraya hiç sormayın çünkü yargısız infaz yapan içindeki bütün kötülüğü kusan çok var. Bir şeyi yapıyor ve için vicdanın rahat ise gerisi önemli değil evlat senin onun için doğrusunu sen bilirsin başkası değil net!
tarafından
Profildeki ponçikler çok tatlıymış :)
(15,597 puan) tarafından
Demi kırmızı kırmızı yanaklar ☺
tarafından
Evet ya ☺️☺️
0 oy
tarafından
Kızınmak ne kız
0 oy
tarafından
Allah iyiliğini versin kız doğru yapmışsın sen ben de bu dönemde çocuğuma kimseyi dokundurmuyorum . Hatta ben evime gelmek isteyenlwre de gelme diyorum 
(261 puan) tarafından
Evime gelene herzaman kapim acik canm evimde gelip severler ama dşarda arabasindan indirmem
tarafından
Valla şu virüs döneminde herkes sevgisini içinde tutsun :))
(261 puan) tarafından
Insanlar laftan anlamiyo canm
0 oy
(4,859 puan) tarafından
Bunda yargılanacak birşey yok o kadar milletin içinde kucağına vermeme konusunda haklısın ben bile yolda markette bı akrabamizi görsek uzak duruyorum sevdirmiyorimda herkesin bu konuda anlayışlı olması lazım 
(261 puan) tarafından
Arabasinda yagmurlugunu actm sevdiler kucagma alaymmi dedi boynumu buktum hayr der gibi kizinsam yagmurlugunu bile acmam
(4,859 puan) tarafından
Aynen öyle
0 oy
tarafından
Kız niye kendini açıklıyorsun herkes kendi fikrini söyledi sen karar verirsin verip vermeyeceğine bak iyi olmuş aradığın sonra dan lafı olmaz 
(261 puan) tarafından
Ben cok dusunurum acaba birini kirdimmi biri benm yuzumden uzuldumu diye herkesle iyi olmak isterim
tarafından
Herkes senin gibi olmaz canım benim sen üzülürsün hele sanal ortamda milletin ağzından çıkanı kulağı duymuyor
(261 puan) tarafından
Cidden ben herseye aglayan duygusal biriym birine en ufak zarar versem 1 gun boyinca aglarim o kişi affettim desede aglarim
tarafından
Allah kendin gibilerle karşılaştırsın o zaman ki kırılma üzülme sende :)
(261 puan) tarafından
Amin canm
0 oy
(735 puan) tarafından
İyi yapmışsın bence araya kin girmesin
0 oy
tarafından
Canım o senin ve eşinin bebeği. Hele ki şuanda sen ondan 1.derecede sorumlu kişisin. Kimin kucağına verip kimin kucağına vermeyeceğine yalnız ve yalnızca sen karar verirsin. Sen acaba üzülür mü diye empati yaparken eltin aynı şeyi yapmıyor. Ben en yakın dostlarımın bebeklerini artık uzaktan seviyorum. Annedir hastalıktır kadıncağız korkar diye. Ama senin eltin de senin gibi ince düşünmeli. O nedenle bu kadar hassas olma Bence. Onu hastalıktan kazadan beladan (allah binlerce kez korusun) ayıp olmasın diyerek bir yere kadar koruyabilirsin. Boşver sen herkesi
(261 puan) tarafından
Sagol cnm benm beni anladign icin keşke herkes kendi bebegini yerine koyupta dusunse
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Ne diye açıklama yapıyorsun Kı canım yaaa nasıl istersen öyle yap bu kadar takma burayı:) 
(261 puan) tarafından
Cok tepki aldim sanki esimi aldattim diye post acmisim gibi hissettm
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Haklısın cekincende zaten canım 

Tavrın önemli sadece biseyi söylerken

Ne güzel davet etmişsin tatlıya bağlanmış

Kendini yargılama bende olsam kibarca vermezdim oturmaya çağırdım

Ellerimizi markette on çeşit şeye sürüp çocuğu kucaklamaya lüzum yk
(261 puan) tarafından
Evet keşke eltim dusunseydi bunlar olmazdi
(4,961 puan) tarafından
Çok da şey yapma

Eltin nasıl bir kişilik insan blemem de

Kendini suçlayıp çok inssnlari nazlandirma şımartma biraz da onlar ince düşünsun

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 210 göst.
7 Ekim 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 117 göst.
12 Temmuz 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 501 göst.
1 Şubat 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 1,736 göst.