0 oy
338 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (992 puan) tarafından

Hanımlar lazere gidiyordum  hamile kaldim tekrar jilet vurmak zorunda kaldim ve çok kötü ciķmaya basladi 3 ayim yeni bitti  . Siz doğuma giderken naptınız  kendi kendime ağda da yapamam :(lazere mi gitsem

13 Cevaplar

0 oy
(27,302 puan) tarafından

tekarar bebe düşünüyorsan lazere bosa gitme horomsal tekrar çıkabiliyor çünkü 

-Reklam-
0 oy
(6,923 puan) tarafından
35.haftamda kuaföre gittim 41+3 doğum yaptım o zamana kadar sadece bikini bölgemi jilet venüsle aldım tertemiz gittim 
(4,911 puan) tarafından
Iyi mi o ya normal jilet gibi mi
(6,923 puan) tarafından
Valla çok iyi canım ben çok memnunum
0 oy
(118,978 puan) tarafından
Kendi kendime epilator yaptim ben
0 oy
(9,887 puan) tarafından
Hamilesin nasil gidiceksin. Bebek.dogduktan sonraki 3 ay bile sakincali. Ben biraktim agda yaptim hep son ayda kuafore gittim. 
0 oy
tarafından
Ummadığım bi anda doğuma gittim cnm bir gece hastanede yattım doğum olmadan hastane özeldi banyoda yaptım eldiven kullanıyorum o şekilde hallettim 
0 oy
(1,437 puan) tarafından
Korona zamanı olduğu için kuaföre gidemedim ağda da yapacak kimsem yoktu çünkü yasak vardı vurdum jilete. 
(992 puan) tarafından
Benimde  corona dan dolayı  bırak agday8 biyigimi aldırmaya gitmedim... ağdaya hiç gidemem
0 oy
tarafından
32 haftalık oldum hamileliğimi öğrendiğimden beri her ay düzenli agdaya gidiyorum. Çokta rahatım alışmışım diye canım hiç acımıyor ve tertemiz yani
(992 puan) tarafından
Ya corona olursak ağda da
tarafından
Ben gittiğim yere güveniyorum canım tabikide temiz olmali gideceğin yer. Bu zamana kadar bana birşey olmadı çok şükür inşallahta olmaz. Kendim imkansız yapamam ben acı eşiğim çok düşük çünkü. Jilet aşırı fazlalastiriyor evlendikten sonra alisabildem bende agdaya. Dogurim lazere gidecem ama ben
(992 puan) tarafından
Allah korusun canim bende bi araştırayim
0 oy
(3,750 puan) tarafından
Hamilelikde kuaföre giderdim hep doğumdan sonra bıraktım bidaha gitmedim 
0 oy
(44,604 puan) tarafından

Ayna koy karsina al gitsin:D

0 oy
tarafından
1 hafta önce kuaför de aldırmıştım çok çıkmadığı için evde epilatörle aldım gitmiştim  
0 oy
(1,921 puan) tarafından
Jiletle aliyodum son 2 ayda yapamadim kuafore gittim en son kinde aksam aldirdim sabah doguma gittim normal dogum du :D
0 oy
tarafından
Kuafore agdaya gidiyorum genitali eldivenle aliyorum ama 5 aylik hamileyim yavas yavas zorlanmaya basladm yine de jilet surmek istemiyorum belki son aylarimda onun icin de kuafore giderim
0 oy
(582 puan) tarafından
38 haftalığım iki gün önce ağdaya gittim. Asla jilete  vurmam heleki gebeyken hiç uğraşmam.

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 363 göst.
14 Temmuz 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Damla berna (1,740 puan) tarafından soruldu
+1 oy
36 cevap 503 göst.
4 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 247 göst.
7 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Gmzz (183 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 213 göst.
23 Mayıs 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,144 soru

11,286,980 cevap

34,694 kullanıcı