0 oy
213 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde tarafından
Kızlar yüz beyazlatıcı doğal maske bildikleriniz varmı varsa neler cildime uzun zamandır doğal maske kullanmiyorum

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben sürekli yapıyorm pirinç unu al bacım içine patates rendeleyip suyunu koy karıştır biraz varsa bal koy yoksa sıkıntı değil sür beklet 
tarafından
Bal cildi besliyor ondan kullanıyorum istersen koymayabilirsin
(5,305 puan) tarafından
Kaç dakika klyor kız bende deneyimm doğum leke lirm var açoyırmu
tarafından
Benim güneş yanığı geçti kuzum onu bilemiyorum bende leke yoktu hani ama dene 15 20 dk dursun 30 dk dursun hiçbir zararı yok bide eşşek sütü sabunu mu ne diyorlar onu da deneyebilirsin araştırıp
(5,305 puan) tarafından
Ben nivea sabunu her sabah yıkıyıurm ama cildim çok kuruyor yaa nivea sabunu çok memnum vala hani sivilce gözenek hiç çıkmıyor ama kara leke geçmiyor hiç bde doğumdan sonra daha artı
-Reklam-
0 oy
(1,121 puan) tarafından
pirinç suyunu duymuştum canim ama denemedim hiç 
0 oy
(2,359 puan) tarafından
Arap kızı sabunu diyolsr netten arastr beyazlatan cok
0 oy
(5,305 puan) tarafından
Vala ben bunları duydım yaş maya sürülüyor kahve tilvesi sürülüyor limon şeker yüzüme sürdüm çok rengimi açmıştı bide youtu.be den şey gördüm salatalık suyu brqz limon suyu patates suyu ama daha denemedim 
tarafından
Dediğin herşeyi kullandım en etkili hangisi sence tek bir maske kullanmak istiyorum
(5,305 puan) tarafından
Ben bekarken kahveyi mayayı kullandım hiçbişeye yaramadı ama bi çoçuk var youtu.be istersen izle limona şeker sürüyor bendd kaç kez denemştimm yüzüm porselen gbı olmuştu bekarken işte doğumdan snra baya leke artı bende salatalık suyu patates suyu bıde limon sıkıp deneyecem inşşalah
tarafından
Bende bekarken herşey deniyordum 2 hafta sonra dogumum doğurduktan sonra yapicam artık şuan cildim mahfolmus yapsam da fayda etmez
(5,305 puan) tarafından
40 ın çıksın geçer kız merak etme benmde oyleydi
0 oy
(1,520 puan) tarafından

Son gunlerde pirinç unu süt krem kivami getirip suruyorum 15 dk felan bekletiyorum güzel oluyo kaymak gibi :) beyazlatici da izler varsa onlar icin de etkili 

tarafından
Nasıl yapıyorsun pirinci canim
(1,520 puan) tarafından
Pirinç unu canim hami bebek mamalari icin kullanılıyor ya ondan , yuzunde leke iz varsa şayet 2 gunde bir sadece cilt renk tonunu açmak icinse hafta 2 defa duzenli kullanman yeterli oluyor , benim cok alerjik yapim var her maske kesin kızarıklık poturluk yapardim ilk defa bu ise yaradı tavsiye ediyorum gercekden
tarafından
Teşekkürler canim denerim
0 oy
(608 puan) tarafından
Doğal Pirinç unu sabunu kullanabilirsin canım
0 oy
(7,661 puan) tarafından
Zerdeçallı bir tarif vardı ya. Hintler yapıyor çok güzel beyazlıyorlar da denemeye cesaret edemiyorum ben de
tarafından
Ben bı ara zerdeçalli bı maske denemiştim yüzümü tahriş etmisti
(7,661 puan) tarafından
Evet alerjik olduğu için önce bir yerde denemek lazım
tarafından
Aynen canim deneme bence yüzü tahriş eder bu
(7,661 puan) tarafından
Küçük bir yere demeyip uygularım eğer kötü bir durum olmazsa

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 338 göst.
14 Ekim 2020 Güzellik-Bakım kategorisinde Ecrinin annesi6 (992 puan) tarafından soruldu
+1 oy
22 cevap 722 göst.
0 oy
22 cevap 356 göst.
0 oy
0 cevap 74 göst.

378,318 soru

11,323,579 cevap

34,775 kullanıcı

...