0 oy
828 göst.
Diğer kategorisinde (12,264 puan) tarafından

Konuştuğu kişi de yaşıtı ❌❌❌❌

Ve oglunuzun biriyle konuştuğunu bilseniz mesajları okurmusunuz

30 Cevaplar

+3 oy
(3,152 puan) tarafından
Valla annesi biz de o yaşlarda sevdik ama çıkmaktan utanirdik sevmenin güzel bişey olduğunu anlat ama ileriye girmemesini soyleyebilirsin ergenlik çağı sahada kötü olabilir mesajlarını okuduğunu bilirse
(12,264 puan) tarafından
Aynen öyle bilm sin istiyorum zaten
Anlattım da çok gizliyor tlfnu beni daha da merakladiriyur bu tavrı
(3,152 puan) tarafından
Ben o yaşlarda birirni çok aşıktım çocuk aklı onun başkasını sevdiğini öğrenince çok aglamistim okula bile gitmemiştim hastalık bahane ettim ama annem bana bunu güzelce anlatmadi babama söyleyip dalga geçmişlerdi ve ben o zaman içime kapandim. Sevmek kötü biseymis gibi algilamistim
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Ergenlik cagi dikkat ederdim okurdum 
+1 oy
tarafından
Tabiki okurum cocuk daha o
+1 oy
(15,823 puan) tarafından
Okurdum kesinliklee...... Gizliden takibimde olurdu
0 oy
tarafından
Yorumsuzum gğn geçtikçe hayat daha da değişik oluyor zaman neyi gösterir bilmiyorum o yüzden sustum
0 oy
(13,801 puan) tarafından
Tehlike kız erkek ayrimı yapmıyor. Bu devirde erkek çocuk için de sapiklar var. Kesin ve net kontrol ederdim. 
0 oy
(2,075 puan) tarafından
Bence konuşmasa anormal olmalıydı. Direk belli etmem ama gizliden de olsa kontrol ederdim yanls bisey olursa önlem alabiliyim diye.
0 oy
(841 puan) tarafından
Benim baci da konuşuyor abim yakalamış okumuş  daha çok ufaklar konuştuğu da ufak biz okuduk evdeki İnterneti bile kapatcaz
(12,264 puan) tarafından
Benim kaşmer de konuşuyor kızın fotoğraf onuda gösterdi ama daha çok kontrol etmek istiyorum
0 oy
(12,510 puan) tarafından
Büyüyünce daha zor ya her sey cok korkuyorum yetistirmekten 

Okurdum canım bilmek hakkımız onlar daha cocuk doğruyu yanlısı bilmiyorlar dünya ne halde Allah muhafaza 
0 oy
tarafından
Okurum elimden geldiğince takip ederim konuşmayı ergenler ve ne olacağı belli olmaz. Rabbim bütün evlatlara akıl fikir versin inşallah
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Evet tehlikeli biri mi diye araştırırım.
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Okurdm cnm daha küçük
0 oy
tarafından
Tabiki normal artık canım ergen o artık senden saklaması normal cekinmistir utanmistir belli etmeden oku bnce
0 oy
(580 puan) tarafından
Kesinlikle okurdum cnm takip ederdim gizli gizli
0 oy
tarafından

14 yaşındakiler kocaya kaciyo :D ben yüzde yüz okurdum 

0 oy
tarafından
Eşimle tanıştığım da tam 14 yaşındaydım çok normal Allah hayırlı insanlar ile karşılaştirsin benimle beraber başka kişilerle sevgili olan yaşıtlarim da çok oldu bı çoğu mutsuz oldu bı ben evlendim ilk konuştuğum ile
(48,496 puan) tarafından
keske benimde iyle olsaydi bende gereksiz kisileri sevdim esimi bulana kadar
tarafından
Kader canım Allah her daim hayırlı insanlar ile karşılaştirsin evlatlarımızı da bizi de
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Cinsi ise olabılır ama erkek ise konusmalara bakarım ayrıca benim kızım kucuk suan ama  ozmanlara geldıgı zaman ebeveyin kontrolu yapıcam telefonuna o sekılde kullanıcak basta bu sekılde sart kosucam yoksa yok 
0 oy
(185 puan) tarafından
bence okumamalisin okucaksanda ona hic belli etme ya da caktirmadan sevgi ve sevgili gibi seyleri anlatmaya calis ben gunluk yazardim mesela annem okurdu cok sinirlenirdim icimi dokcek biri yoktu bende yaziyodum hep ama okudugu icin ne yazmak istedim ne anlatmak hep icime atarim icime kapanik biriyim
0 oy
(3,794 puan) tarafından
Sana bahsettimi bu arkadaş 'tan.  Ne tür konuşuyor.  Normal arkadaş gibimi yoksa duygusal bi durum mu.  Ben olsam bi konuşurdum     erkek tir deyip onemsememezlik yapmazdim. 
(12,264 puan) tarafından
Duygusal olarak konuşuyor bahsetti biraz adını nerde oturduğunu kaç yaşında olduğunu söyledi
(3,794 puan) tarafından
Uygun dille konuş canım.  Başıma gelmeden de bisey demek boş olur. Ben olsam napardim bilmiyorum.  Babasi ile konuşsun.  Daha küçüksun böyle şeylerle kafanı meşgul etme oğlum de. Önce okulunu oku mesleğini eline al de.  Duygusal arkadaşlık kurmak için uygun yaşta değilsin de.
0 oy
tarafından
Okurum ki zaten sosyal hesapları bnm tlfonumda da açık :) o kapattım sanıyor ama açık :) zaten öyle bişeye fırsatı da yok erkek kuran kursunda yatılı hafızlık okuyor öğlene kadar imamhatip öğleden sonra ezber derleri kurs etkinlikte düzenliyor  futbol veya internet üzeri oyun saatleri filan var akşam 10 olunca kafalarını yastığa kor komaz uykuya dalıyorlar :) ha sevdiği vardı ama uzaktan uzağa kız ona gelip sen çok tatlısın saçlarında çok güzel demiş bnmki utanmış :)) anlatır öyle saklamaz da :)  tabi şuan küçüğüz 11 yaşındayız ilerde nolur bilemem..

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 547 göst.
10 Mayıs 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 336 göst.
+1 oy
13 cevap 310 göst.
0 oy
9 cevap 413 göst.

378,282 soru

11,322,449 cevap