0 oy
527 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar eşim sosyal medyada kadınların açık saçık videolarını beğeniyor aldatma oluyor demi yapma dedim halde başına da söylüyorum gine yapıyor nefret ediyorum ondan artık öylesine beğeniyorum diyo 

11 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Aldatmadan ziyade yavsaklik oluyo sen nebok yemeye elin acik karilarini izleyip begenirsinki daha fazla kifur etmiycem susucam 
tarafından
Uf kocamda oyle diyo yaa jgjfuf kufur yok piskolojisi etkilenmiycekmis bddhhcjch
tarafından
Hahahaha doğru diyo adam
tarafından
Aman su adami desteklemeseniz olmuyo beee djdjhd
tarafından
Haklı adam ne diyek anam bacim
Benim posta bak lan
tarafından
Geldim kostum yettim bacim ☺️
-Reklam-
0 oy
(3,162 puan) tarafından
Ben de öylesine erkek beğeneyim bari ne yapayım de canım 
0 oy
(4,282 puan) tarafından
Ben evli insanların sosyal medya kullanmasina bile karşıyım aslinda ya da kullanilicaksa faydalı şeyler için kullanilmasindan yanayım. Adam akıllı kullanamiyorsa kapatmalı hesabini
0 oy
(2,467 puan) tarafından
Yani aldatma olması için birşeyler yaşaması gerekir ama bu yaptığı çok yanlış evliliği bitirecek noktaya bile getirebilir kapatmasını söyleyin hesabı
(183 puan) tarafından
Niye? Millete pis niyetle bakmak yetmiyor mu? İlle aynı yatağa mı girmesi lazım.
(2,467 puan) tarafından
Kapattiracak o zaman hesabı
(183 puan) tarafından
Böyle insanları engelleyemezsiniz. Sosyal medya kullanmazsa dışarı çıkınca bakar. Dışarı çıkmazına da gerek yok, evdeyken düşünür yine aynı kapıya çıkar. Kişinin kendini bilmesi lazım yoksa istediğin kadar çırpın
(2,467 puan) tarafından
Evet yapan her türlü yapar burda sorun benim sorunum değil karakter ön planda olması lazım yoksa ne yaparsa yapsın boş.
(183 puan) tarafından
Aynen ben de onu söylüyorum
0 oy
(15,820 puan) tarafından
Öylesine......

Kız sende ağzına burnuna bı terlik dose öylesine
0 oy
(4,991 puan) tarafından
Oylesine begenmek nasıl oluyor biri bana açıklasın lütfen 
(4,991 puan) tarafından
Anlat kuzum sende olmasan varya ☺️☺️☺️
tarafından
Simdi bu elini ... Min p...u el aliskanliginda hep ciplak karilarin videosunu begenmis ama hic farkinda degil oylesineymis bahaneside beynine s....m dkjdj

Yeterlimi askim anladinmi
(4,991 puan) tarafından
Ooooooooo
Yeterli bebem
☺️☺️☺️☺️☺️
tarafından
Cok guzel anlatirim sahane anlatirim dkjdhd
(4,991 puan) tarafından
Üstüne tanimam ☺️☺️☺️❤️
0 oy
tarafından
Beğenecek başka bir şey yokmuş mu birde öylesineymiş yok daha neler yani saçmalamasın evli adamın sosyal medyayı nasıl kullanacağını bilmiyorsun burnunu sokmasın o mecralara uzak dursun 
0 oy
(803 puan) tarafından
Yani bu erkeleri anlamıyorum ne var bu teldeki karilarda evde gül gibi karın var daha güzel 
0 oy
(852 puan) tarafından
En tiksindiğim şey. 
0 oy
(183 puan) tarafından
Tabi ki aldatma oluyor. Uyarmana gerek olmaması lazım zaten eşinin bunu kendiliğinden yapmaması lazım.  Sevgi ve saygı olmayan evlilik de birmiştir zaten.
0 oy
(118,473 puan) tarafından
bana gorede yavsaklildir

İlgili sorular

+1 oy
13 cevap 302 göst.
0 oy
9 cevap 407 göst.
0 oy
5 cevap 421 göst.
27 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

374,550 soru