0 oy
570 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Arkadaslar uzun yazmak istemiyorum .. Ben 3 senedir evligim 7aylik bi oglum var esimlem anlasamiyoruz hep kendini hakli goruyor hep beni suclu goruyor 7 aydir ayri yatiyor bosanma derecesine kadar geldim ailem bosanmami istedi yok oglum. Icin bosanmadim ama simdi artik sabir edemiyorum bana dun gece diyo ki sen o odada çuruyeceksın. Yada oglumu birakip gitceksin diyo artik dayanamiyorum esim iicinden abimlere arkami dondum simdi cok yanlizim ailesiyle yasiyorum. Annesiylede. Aramiz iyi degil sivri dilli ne yapcamm 

16 Cevaplar

0 oy
tarafından
Neden 7 aydir ayri yatiyorsunuz ki canim o odada çürüyeceksin derken acaba yaninda yatmadigin icin kaprismi yapiyor 
tarafından
Adam yanimda yatmak istemiyor yaa oglumu birakip gitceksin yada o. Odada çürü diyo
tarafından
Neden ama sebep ne olabilirki konusmayi denedinmi hic
-Reklam-
0 oy
(554 puan) tarafından
Cnm ailen çocuğunu kabul ediyor mu
tarafından
Ailem cocugu da kabum etti ben ***** gibi. Gitmedim esim duzelirt sandim dahakotu oldu
(554 puan) tarafından
Şimdi kabul etseler git derim düzelmz başta neyse sonda odur ha çocuk büyüdükten sonra belki biraz düzelir tabi o zamana kadar kim gider kim kalir
tarafından
Sabrim kalmadi adam bekar gibi takiliyor
(554 puan) tarafından
Eğer öyleyse cnm bence ailenin yanına git çocuk her türlü senin kocalık yapmıyorsa ailesine neden hizmet edesjnki ailesi aile olsa oğullarıyla konuşur bence zaten baştan oylemis git derim cnm
0 oy
tarafından
Oğlun için bu hayatı cekicek misin ? Ailende istemiş neden bekliyorsun. Bekleyerek ömrünü curutucen bu adamla
0 oy
(14,032 puan) tarafından
Ailen arkanda daha neyi bekliyorsun canım benim. Oğlunu alsa bakabilecek mi acaba kaynanana guveniyor kesin. Mahkeme vermez ona merak etme 
0 oy
(735 puan) tarafından
Beddua etmeyin , etmeyim diyorum ama böyle insanlar için elden başka bişey gelmiyor Allah onu bildiği gibi yapsın senin için diyo ya o odada çürüyeceksin diye Allah görsün kendisine o odada çürümek nasip olsun

Kusura bakmayın sinirlerim bozuldu.
0 oy
(2,616 puan) tarafından
Zaten dinimizce bosanmaya hakkin var 7 aydir ayri yatiyo sen insan degilmisin? Isteklerin yok mu? 

Bide odada curuyeceksin diyomus ***** midir nedir?

Bacim ailen arkandaysa çek git insan ne icin sabr eder ki?

Kari koca iliskiniz kalmadiysa zaten o evlilik bitmistir bosuna hayatini mahvetme birak o ***** kaynanani da esin çeksin sanki bu devirde senden saha iyisini mi bulcaklar 
tarafından
Bosancam diyorum hayir mahkeme cocugu sana vercek diyo ne istiyorsan vercem. Git diyo
(2,616 puan) tarafından
Ayy yok artik ya ailen cocugu nu istemiyo mu?
Tabi ki mahkeme sana vercek bence gencligini yakma boşan bu adamdan
Sanki çocuk dogurnaya gelmissin gibi hakaret ediyo
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Eden bulur doğru duvat yıklmaz sen doğru isen al evladını git ailene  hemen dava açma karşı tarafdan açmasını bekle gerekirse   çünkü senin açacagın davada bişey taleb edemeye bilirsin belki uzak durman daha hıyırlı olcakatır git bacım anne baba arkanda iken çık git
tarafından
Hayir ya o dava acsada bisey talep edebilir . Sonucta bosanma  isteme nedeninj  yazacak
(5,311 puan) tarafından
Okadarını bilmiyorum kuzum o yüzden net bilgi vermedim
0 oy
tarafından
Ailen arkandaysa bı dakika bile durma derim hayatını bitirme böyle insanlarla
0 oy
(71 puan) tarafından
keske benimde ailem arkamda olsa bi saniye durmaz giderim bu evden bizde 4 sene olucak asla asla anlasamiyoruzz biktim katlanamiyorum  
tarafından
Vallh canm eilem herdefasinda arkamda durdu bosan sanada oglunada bakarz dedi yk dedim ve simdi adam resmen benim kendime bisey yapmami istiyor bosancam diyorum yok diyo cocuk sende kalir mahkeme sana vercek diyo birak git diyor bana
(71 puan) tarafından
yarin git  ve ac bosanma davasini
0 oy
(582 puan) tarafından
Ailen arkanda ne diye oğlun için boşanmıyorsun? Bazen gerçekten herşeyi siz kendinize ediyorsunuz ya .
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Huylu huyundan vazgeçmez ve çocuğu da senden alamaz
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Katlanmam hiç bir şey için mutsuz olduğum yerde durmam boşanırdım işe girerdim çocuğuma da annem bakardı çürüyen o olurdu ben değil güçlü olmadığını gördüğü için böyle diyebiliyor göster kendini
0 oy
tarafından
Ne yap et annesiyle Armani sicak tut  lutfen belki oyle duzelir  cunku ayni evdesiniz  ve o goruo senle yatmadgni  ama bisey yapmio  belliki isine gelio be yap et kadinla iyi ol
0 oy
tarafından
Boşancan çok basit bişi yani ailenin yanına gidecen çocuğun da sende kalacak mahkeme babaya vermez küçük daha 
0 oy
(16,504 puan) tarafından
Valla Allah sabır versin 
0 oy
(139 puan) tarafından
Özel değilse enson ne oldu ki ipler bu denli kopmus

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 304 göst.
25 Mayıs 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 181 göst.