0 oy
1,453 göst.
Aile kategorisinde (45 puan) tarafından
kizlar dort yillik evliyim iki de cocugum var. ikimizn de karakteri soguk ciddi. oturup pek bisi paylasmiyoruz konusmuyoruz. kus de degiliz cinsellik var geziyorz cocuklara bakiyoruz ailelerle problem yok. ama ne ben cilveli sornasik biriyim ne esim. bi romantizm bi dusunce birbirimize karsi yok ikimiz de benciliz. ben baslarda oyle degildm baktim esim bencilce davraniyo ben de oyle oldum bu dort yilda. bencillik dedigim mesela cayi doker icer bana sormaz beni dusunmez yani kendi halinde yasiyo. bana para da verir istedgmi yer icer harcarm karismaz. evde hicbissiye kariamaz genel olarak. ama varligi yoklugu bir. eminim onun icin de ben oyleyim. bizim evlilikten once uzun bi flort donemimiz oldu ozmn boyle dehildk. ben ozaman bazi hatalar yaptim ve bana onlardan dolayi kin tuutttugunu soyler keske evlenmesehdm cocuklar var artk der bikac ayda bir kavgada. o da ozamnki yaptgm hatalardan dolayi. onlari sindiremeyip beni birakms durumda cocujlar oldugu icin de ayrilamiyo ben oyle anliyorm. tabi o bana mesafeli olnca ben de oyle takildm yillardr. evde pek sohbet yok cok bisi paylasmiyorz esim zaten iskolikde  geckiste yaptgm seyler oldugu icind e duzeltemiyorm artk ama esim orda yasiyo hala. ben de beni istemeyeni artk isteyemiyorm cpcuklarimi krese verip kendme is kurup bi yer acip ayriomak istiyorm cunku hayat boyu boyle yasayamicam istenmedgm yerde. sizce bu evlilik kurtulur mu? 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Esin hatani kabul edip seninle evlenmis yuzune vurmasi ne kadar yanlis o zaman evlenmeseydi niye simdi evliliginizi zehir ediyo
(45 puan) tarafından
belki de olur sandi ama olmuyo erkek kismi o seylerle yasiyo bana sana saygi duyamiuorm diyo
-Reklam-
0 oy
tarafından
Eşine sıcak davranırsan yakın olursan düzelir bence hatan ne bilmiyorum ama telafi edebilirsin eşine ilgi göster yakın ol uzaklaşma soğuk davranma kadın isterse erkeği her yola getirir bence 
0 oy
tarafından
O hata sevgiliyken olmuş madem sindiremiyo evlenirken aklı nerde hadi evlendi 1. Çocuğu yaparken aklı nerde hadi 1. Yaptı 2.yi ne b.k yemeye yapmış 
(45 puan) tarafından
ben ikinciyi istemedm o cok istedgi icin oldu benm istemedgimi bile bile yapti.
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Hayır kurtulmaz aşk yok bı kere onu geçtim sevgi de yok bence katlanmak zorunda olmak ne kadar ağır bı kelime siz o kadar berbat bı şey misiniz ki size katlanıyor çocuk için kendinize bunu dedirtmeniz bile yanlış bana katlanmana gerek yok çocukları istediğin zaman gorebilirsin deyip basip git bence
(45 puan) tarafından
bizim sadece mantik kalmis ben de cocuklara gore gidemiyorm kucugmn kirki daha yeni cikti korona var. bi iki yila duzelmezse bitirmek istiyorum. ona da soyledim ben de cocukalrin biraz buyumesini bekliyorum dedim. en azindn krese giderler ben de is bulup calisirm.
(2,323 puan) tarafından
Evet canım öyle yaparsın tabi sen sıkma canını çocuklarına bak o yok gibi davran o üzülsün

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 311 göst.
2 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Sirine_36 (205 puan) tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 616 göst.
2 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Sirine_36 (205 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 500 göst.
6 Eylül 2022 Aile kategorisinde Canan1307 (31 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 535 göst.
14 Ağustos 2021 Aile kategorisinde EsleminAnnesi (3,099 puan) tarafından soruldu

384,669 soru

11,506,974 cevap

35,160 kullanıcı

...