+1 oy
419 göst.
Aile kategorisinde tarafından

kadin kistlanmasi  cidden mantiksiz . Cunku bilincli   kadin nerde nasil davranip ne giyicegini bilir . Erkekler asil ceki  duzeni  hakediyor asil onlar kendine ceki duzen versin. Bazisi peerde  actrmyo  disari salmio     kadini . Gercetekn asiri kisitlanan bi kadin  esini ne kadar mutlu edebilecek ki . Cunku kendisi mutsuz iken nasil mutlu edebilir!!!

Kadin cok degerli  haddini bilsin erkekler!

12 Cevaplar

+2 oy
(3,921 puan) tarafından

• <3Sana artiiiii ++++
tarafından
Kiz sen arti nasil atcan dur ben sana atamm:))
(3,921 puan) tarafından
Haha tesekkur ederim canimm❣
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kadınız biz köle deil 
tarafından
Aynen  ruh hastalari kadini  kole  ve meta olarak goruoo
0 oy
(163 puan) tarafından
Çünkü  kendilerine  güvenmiyorlar  herkesi  kendileri  gibi  sanıyorlar  o yüzden  de yok  şunu  giymeye  yok  dışarı  çıkma  öyle adamlar  yüzünden   bizim  gibi  kadınların  hayatı  kararıyor  mutsuz  psikolojisi  çökük  kadınlar  olduk  gitti   annalarının  adam  edemediği  kişileri  adam  etmeye  çalışıyoruz  ve sonuç  olan biz  kadınlara  oluyor  her gün  milyonlarca  kadın  ölüyor  ne için  biri  hiç  için 
tarafından
Aynen ruh hastalalri.
Demek ki onlar elin karsina  bacisina  anasina  kizina  art niyetle bakio  ki millet benim karima  da o gozle  bakacak dioo
0 oy
(582 puan) tarafından
Aynen öyle  haddini bilsinler !!!!!! :D aynı düşünüyoruz  canım.
tarafından
Dur arti atam:)
(582 puan) tarafından
Canımsın:D ❣
0 oy
tarafından
Sonuna kadar katılıyorum. Sahsi dusuncem baskıcı erkekler eşlerini sadece bir seks objesi gibi görüyor, o nedenle dışarı çıkınca tüm erkekler de seks objesi gibi görecek diye bin tane yasak koyuyor. Böyle baskıcı bir ortamda çocuk yetiştirmek bile çok sağlıksız bence.
tarafından
Aynen bu beyinlerin Tedavi edilmesi lazim
0 oy
tarafından
Bencede bizi kisitlayacaklarina kendi gozlerini kısıtlasınlar 
tarafından
Aynen   hastalikli  beyinleri var
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Valla bazı kadınlar ruh hastası olduğu için hoşuna gidiyor bu durum.Kolelik yapıyor ama haberi yok
tarafından
Bu hos karsilanacak bisey degil  cok nahos. Kisitlanmak sevgi degildir
0 oy
tarafından
Çok haklısın dervişin fikri neyse zikrinde o olur derim hep kafada ne kuruyorlar kadınlara bakınca ne düşünüyorlar kim bilir ki kendi karılarına o kısıtlamayı yapıyorlar erkekler de anaa bakımca böyle der düşünür diye allah ıslah etsin hepsinide 
tarafından
He valla... al artti
0 oy
tarafından
Kadının gözünün açılmasını istemiyor da ondan akıllanır da lafımı dinlemez diye
tarafından
Yazik ya kadini Meta  gorene
0 oy
(3,231 puan) tarafından
++++++++++++ sonsuz 
tarafından
Al sana arti:)
(3,231 puan) tarafından
:))) teşekkür ederim. Yaşasın kadınlar
0 oy
tarafından
Canım bizim büyükler okadar geri kafalılar ki pantolona okadar karşılarki korkudan evde bile giyemiyoruz eşim izin verse kaynanam izin vermiyor neymiş etek daha edepliymis yok bilmem ne bu arada kaynanamla anlaşamıyoruz
tarafından
Nereli ki bunlar.
Bide ayni evde msnz
tarafından
Bitlisliyiz ama sadece eşimin ailesi bu düşüncede diğer akrabalarımız gayet normel giyinirler annem bile gelinlerine tek laf etmez  kaynanamla aynı evdeyiz boyle biri olduğunu bilseydim gerçekten evlilik yapmazdım 4 aydır hamileyim 1 gün merdiven silmeden evi temizlemesem yüzüme vuruyor eşim burdayken yada bir başkası dün sildin niye bugün siliyorsun ev temiz der biyere gitmiyim diye evin anahtarını sürekli kendiyle götürür kısıtlamak bu kadar güzel.bisey değil ben evliliğimden hiç bir tad alamıyorum eşimle tek kalıp bı televizyon izlemisligimiz yok yeni evliyiz erken odalarına gitsinler diye bişey yok 1 1bucuga kadar ayakta kalıyoruz ben yoruluyorum eşime gıdım yarım diyorum büyükler kalkmamış sen niye kalkıyorsun diyo
tarafından
Dubleks  mi ev.
Ya ne kadarlik  evlisin.
Esin tek erkek mo neden ev ayrlmioo
0 oy
(1,113 puan) tarafından
Ben sana aynen katiliyorum esim beni hic kisitlamaz çünkü beni gordugunde ben boyleydim asla ona kendimi kapatırım sokaga adim atmam kimseyle grousmem gibi sacma sapan seyler soylemedim ama cogu kadinin hosuna gidiyor kısıtlanmak seviyor diyolar bunu sevgi saniyolar cok üzülüyorum 
tarafından
Erkek Seni sevdiğim için kısıtlıyorum diyecek Peki soruyorum o erkeklere Siz öldükten sonra kim bu kadınları koruyacak o zaman bir kadını Seni seviyorum bu yüzden kısıtlıyorum demek çok saçma yarın öbür gün öleceksin karından önce ölürsen o zaman kim karını koruyacak Bu çok saçma bu kadını korumak değil bu %100 kadına aşağılamak

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 920 göst.
0 oy
16 cevap 656 göst.
25 Ekim 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
44 cevap 1,305 göst.
0 oy
2 cevap 51 göst.

377,990 soru

11,313,885 cevap