0 oy
1,306 göst.
Diğer kategorisinde (456 puan) tarafından
Kızlar çok özür dilerim böyle bir post açıcağımı hiç düşünmezdim ama çok kötü bi haldeyim internetten baktım doğru düzgün bir sonuç alamadım bide size sorayım dedim belki başına gelen cevap yazar diye. 

Bi kaç gündür aşırı derecede vajinal kaşıntı çekiyorum çok kötü bir durum bı türlü geçmiyor çocuklarım küçük doktora da gidemiyorum ne yapicam nasıl geçer bilmiyorum artık dayanilicak gibi değil. Lütfen linçlemeyin tekrar dan özür dilerim.

44 Cevaplar

+1 oy
(1,578 puan) tarafından

Canim

image krem bu inşallah ise yarar

(456 puan) tarafından
İnş canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Mantar kaşıntı yapar ama doktora gitmeden ne olduğunu bilemezsin ilaçsızda düzelmez..
(456 puan) tarafından
Off yaa biturlu geçmiyor mecbur doktora gidicem galiba
0 oy
(1,578 puan) tarafından
Ayy bende aynı durmdaydim ya sürekli kasiniyordu. Hiç durmadan. Ama sonradan hastaneye gittim idrar yolu enfeksiyonu var dedi ilaç falan verdi doktor. Geçti allaha şükür.  Bende yaşadım ya çok zor oluyordu rabbim şifa versin canım 
(1,578 puan) tarafından
Evet benimde öyleydi. Sen yinede bi doktora git canım.  Çocuklara bakacak kimsen yok mu yakında akraban komşun falan 2 saat bakiversinler.
(1,578 puan) tarafından
Travazol krem vermişti bana. Eşine söyle istersen eczaneden alsın bi tane. Gidemeyecek durumdaysan
(456 puan) tarafından
Maalesef canım gurbetteyim hiç kimsem yok çocuklar küçük ikisiyle de çıkarsam baş edemem eşime diycem o alsın yaa bide kahverengi akıntım var oda tedirgin etti beni
(1,578 puan) tarafından
Akıntı mantar yada enfeksiyondan olabilir. Eşinin izin alma durumu falan varsa en azından bi acile git derim. Şimdi biz ne desek doktor kadar bilemeyiz sonuçta...
(456 puan) tarafından
Öyle canım
0 oy
tarafından
Hamilemisin canım bendede oluyordu çünkü hamileyken mantardan dolayı öyle oluyor ama istersen bir doktora görün
(456 puan) tarafından
Yok canım hamile değilim
(1,165 puan) tarafından
Yukarıda kahverengi akıntı var demişsin hamile olmadığına emin misin peki. Hamilelige bağlı enfeksiyon yada mantar olabilir
(456 puan) tarafından
Yok kız Allah korusun 2 aydır 3 aylık iğne vurdur tum bebeğim 6 aylık yok sanmam
0 oy
(1,597 puan) tarafından
Mantar ola bilir

linclenicek durum yok ki canm
(456 puan) tarafından
Olabilir canım
0 oy
(5,491 puan) tarafından
Evde geçmez canım yüksek ihtimalle mantar olmuşsun, bi doktora gitmen lazım, yoksa Allah korusun tüm rahşme sıçrar daha kötü olur
(456 puan) tarafından
Ayy kız Allah korusun of bu virüs olmasa giderdim de malum nur topu gibi bir virüsümüz var
0 oy
(166 puan) tarafından
Bende de öyle oldu originall elma sirkesini suyla karıştırdım biraz ve yıkadım tek Sefer yetti hemen geçti KESİNLİKLE tavsiye ederim tek seferde öldürüyor mikrobu hemen geçiyor. Ben 1 gün öyle yaptm sonra yapmaya gerek kalmadı kaşıntı geçti 
(456 puan) tarafından
Yaa canım nerde aldın orijinal elma sirkesini ismini verebilirmisin
(166 puan) tarafından
Bende hemen etki etti. Elma Sirkesi orijinal miydi canm. Orijinal ise demek ki bunye ile alakalı da olabilir ama bende bir yıkama tek Etki  Etti. 1 gün yine de ne olur ne olmaz diye yıkadım çok şükür geçti
(166 puan) tarafından
Vala canm eşim batmanda aktarci da almıştı zaten orijinal olduğu renginden belli idi. Rengi değişir bu bozulma sebebi değildir orijinal Olanlarda tabaka alta iner diye not düşmüşlerdi. Bozuldu sanıp atmayalm diye. Eşim Gelince sorarım ismini öğrenirim canm biliyorsa ama o not orijinal olan hepsinde vardır. Son kullanma tarihi olmaz orijinal Olanlarda. Ama o not olur bozuldu sanıp atmayalım diye
(456 puan) tarafından
Tmm canım çok teşekkür ederim bide senin kahverengi akintin da varmiy di
(3,274 puan) tarafından
yok cnm orjinal değil kemal kükrer markaydı sanırım market yani
0 oy
(776 puan) tarafından
Travazol krem sür hemen rahatlatır mantardır 
(456 puan) tarafından
Emziriyorum bı sakıncası olmaz dimi
(776 puan) tarafından
Olmaz cok kullanan var
(456 puan) tarafından
Sağol canım cevapladigin için
0 oy
(119,131 puan) tarafından
Lincleyen olmaz boyle bisiden mantar olabilir dr gitmelisin
(456 puan) tarafından
Virüs ten dolayı gidemiyorum
0 oy
(2,633 puan) tarafından
travazol krem hem gebelikte hemde normalden kullanılabilir. 

Ic çamaşırını temiz tut ve ütüle. 

Buradaki kızlar elma sirkeli suyla sildiklerini söylemişlerd, hiç denemedim aklında bulunsun ama. 

Vajinanı güzelce yıkayıp kurula bide. 

Annem eski atletini ütüle kilosunun içine koy derdi bende yapardım oda iyi gelirdi. Gecmis olsun 
(456 puan) tarafından
Haa canım çok sağol deniycem
0 oy
(135 puan) tarafından
Travazol kullanabilirsin
(456 puan) tarafından
Emzirmeye bir sakınca si olmaz dimi canım
(135 puan) tarafından
Hayir krem zaten o kasinti ve mantar icin kasintiyi direkt kesiyor canm
0 oy
tarafından
Eczanede travazol krem var al sur hemen geçecek ,
(456 puan) tarafından
Alıp kullanicam inşaallah geçer bide olur olmaz yerde kaşınıyor artık insan ne yapacağını bilemiyor
tarafından
Sen al kullan bak etkisini hemen gorecen
0 oy
(1,558 puan) tarafından
Canm sirkeli suyla tahret yap yada travazol krem var aynı sıkinti bende vardı doktorum o kremi vermisti ben 6 yil eczanede çalıstım bu tür sıkıntısı olana hep o kremden verdim yakın zamanda eltimde aynı durumdaydi o kremden bnde vardi onada verdim çok dua etti valla sende al kullan
(456 puan) tarafından
Yaa çok sağol canım kremin fotosunu varsa atabilirmisim eşime diycem o isimden anlamaz:D
(1,558 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Tamam dur atim
(456 puan) tarafından
Canım sana bişey de sorucam benim bide kahverengi akıntım var acaba mantar belirtisi mi??
(1,558 puan) tarafından
Olabilir cnm ama kesin konuşmim yine bi muayene ol
(456 puan) tarafından
Tmm canım çok sağol ♥️
0 oy
(8 puan) tarafından
Sirkeli suyla taharet al. İdrar yolu enfeksiyonudur. Bunu doktor söylemişti bana
(456 puan) tarafından
Deniycem canım çok sağol
0 oy
(471 puan) tarafından
Hamile değilsen travazol yada travacort sür iç çamaşırını sık değiştir kuru tutmaya çalış sürekli yıka . Bu kremi ilk surdugunde yanma kaşıntı oluyor ama iyilestiriyor dayan ve yıkama 
(456 puan) tarafından
Ayyy kaşıntı gecsinde varsın acısın bişey olmaz
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Bunda linç edecek bişey yok bekleme dr a git.mantar flan olmuştur geçmez durduğu yerde kendine eziyet etme bi görün
(456 puan) tarafından
Ahh canım gerçekten eziyet okadar kötü ki
(6,825 puan) tarafından
Haklısın çekme boşuna bi krem bişe verir hafifler düzelir en azından
0 oy
tarafından
Sağlık ocağına git canım anlat ilaç yazar mantardır büyük ihtimalle
(456 puan) tarafından
Olmazsa oraya gidecem
0 oy
(2,792 puan) tarafından
Travazol krem kullan canım 
(456 puan) tarafından
Tmm canım sağol kullanicam
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Sen sirke ile yika orani yakar ama rahatlatir. Hic bi yere gidemiyosan eczaneye anlat derdini o muhakkak fitil verir birde ic camasirini utule giy
(456 puan) tarafından
Sirkeyi deniycem geçmezse mecbur doktora gidicem
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Soğuk su içme acı ve turşu yeme eczaneden kaşıntı kremi al
(456 puan) tarafından
Tmm canım deniycem inşaallah geçer

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 197 göst.
0 oy
21 cevap 920 göst.