0 oy
696 göst.
Aile kategorisinde (1,217 puan) tarafından
Ben malesef birlik oturuyorum elimde olsa asla istemem ama napalım varmı oturan nasıl sorunlarınız oluyor 

38 Cevaplar

0 oy
(582 puan) tarafından
Iyiki oturmamışım düğün günü sokakta kalırdım.
-Reklam-
0 oy
(514 puan) tarafından
Esim gorevdeyken oturduk toplasan 2 at falan esim gelince problem oldu ama 8 gun 8 yil gibiydi 24 saatte 24 Kere laf carpilirdi
0 oy
(1,790 puan) tarafından
İki buçuk sene birlikte yaşadım çok çok şükür şimdi kendi evimdeyim Rabb'im tez zamanda sana da nasip etsin inşallah çok zor çünkü eşine eş evladına anne olamıyorsun sadece hizmetçi gibisin birlik olunca tabi 

anlayışlı anne gibi olan kayınvalidelerle yaşamak problem değildir ama öylesi sahsen bana denk gelmedi :(
0 oy
(7,940 puan) tarafından
Ben varım 6 yildir Birlik yaşayan hayattan soğudum resmen saçlarımın yarisi beyazladi dayanamıyorum artık cikmayi düşünüyorum
0 oy
(554 puan) tarafından
Ben üç sene oldu cnm ne olmuyor ki kendi çocuğuna yemek yedirsen benimkine neden vermiyorsun birşey yaptığında bizim zamanımızda yoktu kızım öyle yapmazdı neler neler inşallah çıkarım :(
0 oy
(1,517 puan) tarafından

Allah' kimseye yaşatmasın :angel:

Çok şükür bn oturmuyorum

0 oy
(2,537 puan) tarafından
Şu an eşimin tayin sebebiyle ayrı oturuoz ama nasipse seneye beraberiz ve isterimm niye istemiyim onlar da ailemiz
0 oy
(966 puan) tarafından
Birlik oturuyoruz sesleri kavgaları hiç bitmiyo yemek iş güç . Çok bunaldım anlaşamadığı kız noktalarda oluyo ama işte bazen susmak zorunda kalıyorum. Şu borclar bı bitsin ayrı ev o zaman inşallah olur. .
0 oy
(536 puan) tarafından
Ben oturmuyorum eşim istemez asla öyle birlik ama kendisi çok iyi biri sanırım sorun yaşamazdım kayınvalidemle
0 oy
(838 puan) tarafından
Altli ustlu oturuyoruz :) 
0 oy
(347 puan) tarafından
 Ay ben  oturmuyom  çok sukur  bin sukur
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Allah mecbur birakmasin diyelim 
0 oy
(267 puan) tarafından
Ben kaynanamla yaşıyorum mis gibi valla 
0 oy
(370 puan) tarafından
1 sene oturdum agzima sıçtı resmen seytan gorsun yuzlerini
0 oy
tarafından
Büyük konuşmayım ama Allah herkesi kendi evinde sağ etsin 
0 oy
(94 puan) tarafından
6ay yemeklerini yaptım sabah evlerine giderdim akşam eve gelirdim ama evimde yatardim o bile zor du artık birlikte olmayı düşünemiyorum bile Allh var çok iiiler ama kendi evin gibisi yok 
0 oy
(1,578 puan) tarafından
Ben oturuyorum. Evimiz yan yana. Bütün gün beraberiz. Sadece geceleri yatmaya geçiyorum evime:)
0 oy
(1,618 puan) tarafından
Birlik değilim ama oturmam da demiyorum büyük konuşmuş gibi olmayım böyle gayet iyiyiz birbirimize saygımız var en azından 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 351 göst.
27 Şubat 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 249 göst.
14 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,343 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 1,809 göst.
0 oy
61 cevap 1,080 göst.

379,193 soru