0 oy
812 göst.
Diğer kategorisinde (249 puan) tarafından
Lisede  çıkma teklif ettiğim oğlan Bime girmiş kasada onu görünce şok oldum çok utandım bide teklifimi kabul etmemişti butun okula da yaymısti ondan hoşlandığımı cok utandım ya resmen rezillik :/// 

12 Cevaplar

0 oy
(4,859 puan) tarafından

Benimde okulda rezil olduğum an en yakın arkadaşım regli olmuş sabahın ilk saatleri daha sınıflara gitmedik ama cantalarinizi koyabiliyorduk çıktık yukarı Orkid aldık WC ye gittik megersem yanlış alarm mis regli olmamış sonra zil çaldı o aceleyle çantaya koyamadim formanın içine koydum marşımızı okurken formanın altından düşmüş arkamdada erkek arkadaş aldı cebine koydu hatta senin mi bu diye sordu değil dedim ama kızardım tabi çok utanmıştım :pinch:

(1,908 puan) tarafından
Neyseki görüşmüyoruz hiçbiriyle :D
(4,859 puan) tarafından
Ben orkidi vereceğim arkadaşla görüşüyorum hala :)) bütün suç onun :) istemeseydi rezilde olmayacaktim
(4,859 puan) tarafından
Cebine atan arkadaşta vefat etti zaten aklıma simsi geldi nurlar içinde yatsın inşallah
(1,908 puan) tarafından
Allah rahmet eylesin
(4,859 puan) tarafından
Amin canım ölümü herkesi çok şaşırttı inanamadim desem yeridir
-Reklam-
0 oy
(735 puan) tarafından
Okulda herkesin önünde şiir okurken sözlerini unutmuştum sonra kağıda bakmama rağmen okuyamamıştım sonra kağıdı yırtıp ordan gitmiştim bütün okula rezil olmuştum :Ddd 
(323 puan) tarafından
Hahahah b
Vala ben bile su anda güldüm
(735 puan) tarafından
Ehehehe bende aklıma geldikçe gülüyorum :Dd
tarafından
Hahaha hatirladim ben cok uzulmustun kotu olmustun:))
(381 puan) tarafından
Ayyy gece gece sesli güldüm :)
0 oy
(1,908 puan) tarafından
Ay ortaokulda bana aşık bi çocuk vardı galiba bi gün çıkmışız hatrlamıym bile nilan ve  düğün fotografcımdı ben tanımadım bile çocugu  kankamla samimiydi ona söylemişti seninkine benzer bi bu geldi oysa çok rezilliklerim :D
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Düğünüm de dusmustum :)çok olmasa da azıcık utandım. Beni düşüren daha çok uyandı:)
(94 puan) tarafından
:D aahahah bende düğünümde düştüm eşimle göz göze geldik o ara halay başını çekiyordu direk kafasını çevirdi dikkati benim üzerime çekememek için :D bide böyle baya yaylana yaylana :D
(7,118 puan) tarafından
Nazardan hepsi :D
0 oy
(323 puan) tarafından

Bı kız arkadaşım dersteyken adet olmus eteği falan kan olmuş hep fark bile etmiyo saff şey hoca tahtaya kaldırdı eteğinde kan vardı bız kızlar birbirimize baktık erkeklerde bize baktı hem.cok üzüldük hem güldük hem heycanlanmistik öğretmen geldi defterine Cemile cim eteğin kan olmuş dedi tenefüste ona ped vermisti ama sonuç r zil olmuştu insan nasıl anlamaz o kadar kanı akarken :unsure:

0 oy
(323 puan) tarafından

Bı rezil olma anı daha anlatayim müdür yardımcısı beni çağırmış gittim çalmayı unuttum dan diye girdim içeri hoca niye çalmadan kapipi giriyorsun odama dedi unuttum hocam dedim dosya verdi çıkarken kapı yi acmadan kapıyı çaldım öyle çıkacaktim hoca kızım sen.tersmi doğdun dedi:D 

(735 puan) tarafından
Sesli güldüm eheheheh
0 oy
(778 puan) tarafından
Abim sozlenmisti sözlüsü ve ailesi ilk defa bize geldiler bekardim bende kolonya şeker tutuyordum abimin kayinbabasina geldim kolonyayi bı sıktım kolonya patladı ucu fırladı adamın gözü yüzü heryeri kolonya oldu yandı adam ayy çok utandım rezil oldum:D
tarafından
Görümce terörü gibi olmuş jsfuskdj
(778 puan) tarafından
Ayy vala aynn ama çok kötü oldu şimdi 8 sene oldu olay olalı adamı her gördüğümde aklıma gelir:)))
(153 puan) tarafından
Sesli güldüm  Allah iyiliğini versin:D
(778 puan) tarafından
kız çok kotu yaa:D
(2,874 puan) tarafından
Ayy hiç gulecegim yoktu kizz :-D
0 oy
tarafından
Sen evine gittinmii
tarafından
Peki kardesin neden esine bu kadar yakin
(249 puan) tarafından
Bunu bende söylüyorum ama kabul etmiyorlar sen kafadan hastasın herşeyi yanlış anlıyon diyolar
tarafından
Ya bide mesaj da demis ya bu gelevek falan kardesin de yok gelemez demis yani bunu sordun  mu kardesjne??
(249 puan) tarafından
Evet yol uzak olduğu için çocukla gelemez demek istemis
tarafından
Ha ya peki ramazanda esin ve kardesin seni dovmus onu anlatir msn birde  seni sorguya aldim gibi  dusunme . Sadece bnde yuvan da mutlu ol esinle diye sorup  aklima gelen yontem olabilr  die boyle soruom
0 oy
(82 puan) tarafından
Dün esime belimi kutlettirken gaz kaçırdım :)
0 oy
tarafından
Kınamda pistin ortasında kicimin ustune denerek düştüm cok utandım ben dusene cok gulerim o an kendimi tutamadim ve güldüm kendimede hala esimle izliyip dalga geceriz
0 oy
(381 puan) tarafından
Durun bende rezilliğimi anlatayım :) lisede 19 mayıs etkinliği için törene gidecektik sınıfta okul bahcesinde toplandık sonra tabi boy kısa en öndeyim diye okul müdürü beni cagırdı ve defteri sınıftan al ordama bırak dedi ( tabi bahsettiği sınıf defteri) benle bi arkadas yukarı cıktık tabi yanlıs anlamısız adamı bütün sınıfın defterlerini topladık hatta mont canta ne varsa toplayıp mudürün odasına götürüp dolabına doldurduk :) :) :) :) tabi jeton düser mi düsmedi tabi :) neyse tören bitti sınıfa geldik millet sok hiç bise yok  bi baktık müdür çantalar la geliyor :) :) gerisi bende kalsın :) tam 3 sene konustu tüm okul :) :) rezillik diz boyuuuu ayyy aklıma geldikce gülüyorum 
(110 puan) tarafından
Hiç gulcegm yoktu :)
(249 puan) tarafından
Kız milletin cantasini da mi topladnz koptum ya :D Ay iyiki bu postu açmışım baya güldüm:D
(381 puan) tarafından
Kız hepsşni toplamısım defter  canta mont  tam bi rezillik :)
0 oy
tarafından

Sınıfta 2. Oğlanin biri okumayi bilem sökememişti herkez dışlardı ben yanina oturur ders gösterirdim ya bi gün yanina oturdum a b c falan yazi yazdiriyorum oglan altina işemiş eteğim islanmişti herkez bana güldü rezil olduydum:)

(249 puan) tarafından
Bende güldüm:D Oğlan çok heyecanlanms galiba senin yanînda :D
tarafından
Yok genel olarak yapardi cişlerdi sınıfı bende acidiğimdan yardim ederdim ne biliyim :)

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 232 göst.
0 oy
33 cevap 1,254 göst.
24 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 793 göst.
0 oy
26 cevap 1,444 göst.
15 Ekim 2020 Aile kategorisinde Mekiye (1,217 puan) tarafından soruldu

379,949 soru