0 oy
295 göst.
Diğer kategorisinde (7,441 puan) tarafından
Bugün pozitif çıktım belirtilerin vardı ama ben evde oturuyorum eşimde bı belirti yok nerden nasıl kaptım anlamadım.6.5 aylık kizim var şu an bı belirtisi yok ama keisn pozitiftir diye düşünüyorum diş çıkarma döneminde sürekli yüzümü yaliyor ısırmaya calisiyirdu.bebekleri olanlar nasıl sıkıntılar yaşadınız bilgilendirirseniz sevinirim 

5 Cevaplar

0 oy
(27,337 puan) tarafından

Rabbim sifa versin tez zamanda

(7,441 puan) tarafından
Amin canım Allah  kimsenin başına vermesin inşallah
-Reklam-
0 oy
(48,491 puan) tarafından
gwcmis olsun canim
(7,441 puan) tarafından
Sağol canım teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Bebeklerde pek belirtisi yok diye biliyorum ama yine de çok geçmiş olsun
(7,441 puan) tarafından
Aynen canım insan kendisi için değil de onlar için dert ediyor zaten
tarafından
Aynen öyle sen yine de bebeğinle fazla temas etme emzirirken falan maske takdezenfekte ol bol bol tedbiri al takdiri Allaha bırak. Çok geçmiş olsun
(7,441 puan) tarafından
Emmiyor canım zaten ama dış ten dolayı çok huysuz sürekli kucağımda olmak istiyor
tarafından
Hmm tüh ya aksilikler üst üste gelmiş. Allah yardımcın olsun. Ama sakın korkma 10 gün içinde atlatacaksınız Allahın izniyle
(7,441 puan) tarafından
İnsallah canım çok sağol
0 oy
(2,332 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım Allah şifa versin. inşallah tez zamanda atlatırsın
(7,441 puan) tarafından
Amin canım Allah kimseye göstermesin inşallah
0 oy
tarafından
Korkma kuzum benim kızımda 4 buçuk aylık tı ben korona olduğumda şükür bebeğime geçmedi maskeyle emzirdim ellerimi sürekli yıkadım dikkat et yeter 
(7,441 puan) tarafından
İnşallah gecmemistir canım ama uyurken kucagumda elini ağzına falan sokuyordu sonra kendi dışı kaşınıyor ağzını sokuyor elini bende de 3 gündür belirti vardı dikkat ediyordum ama covid olabileceğimi hiç dusunmed evden çıkmıyorum tek eşim çıkıyor onda birşey yok o yüzden beklemiyordum
tarafından
Benim eşimde hep dışarıda o negatif çıktı ben hep evdeydim pozitif çıktım lime bulaşacağı hiç belli olmuyor eve sağlıkçılar gelmedi mi onlar bilgi verir sana hem korkma bebekler bizden daha güçlüler

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 249 göst.
24 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Eda00 (731 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 515 göst.
18 Kasım 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Pinarice (255 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 336 göst.
14 Kasım 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ekim ışık (1,630 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 376 göst.
5 Ekim 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Seda yavuz (3,888 puan) tarafından soruldu

378,118 soru

11,317,381 cevap

34,763 kullanıcı

...