0 oy
338 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,630 puan) tarafından
Kızlar merhaba, 

Bu covid 19 belası bana da geldi. Kayınvalidem çok dikkat eder, kayınpederim de tam tersi ve birisi 70 diğeri 75 yaşında ve kalp pilleri var ona rağmen kayınpeder hiç dikkat etmez, bir sürü hastalığı olmasına rağmen o market bu manav bu pazar gezer durur. 

Velhasıl, geçen hafta yazlıktan izole hayattan geldiler diye onlara gittik ve korona olduk. Annemleri de çaya çağırmışlardı annemler de hasta şuan, sonuç çıkmadı henüz, ama kayınvalide, görümce, kayınpeder, ben pozitif, eşimin işleri yoğun idi gelmemişti o, biz oğlumla gitmiştik. Pazartesi eve döndük bana Bi halsizlik çöktü falan derken sonunda olduk. O kadar dikkat etmemize rağmen biz olduysak, daha da dikkat edin, çok fena bir şey bu hastalık, çok ağır değilim ama daha iyi günlerim oldu, en ağırı oğlumun kokusunu alamıyorum bu çok dokunuyor şuan bana, oğlumun sadece burun tıkanıklığı var o bile uykusundan ağlayarak uyanmasına sebep oluyor. Açıyorum tekrar tıkanıyor açıyorum tekrar tekrar. 

Lütfen çok dikkat edin lütfen. 

12 Cevaplar

+1 oy
(16,503 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım 
(1,630 puan) tarafından
Sağ olasın canım
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Bende 2 aylık bebeğimle geçirmiştim gerçekten çok zor bir dönemdi .  Allah acil şifalar versin 
(1,630 puan) tarafından
Sağ olasın canım sana da geçmiş olsun, tekrarı olmaz umarım. Zor geçiyor, çok ağır değilim ama oğlan ağladıkça ben ağlıyorum.
+1 oy
tarafından

Aaaa cok gecmis olsun abla :(

(1,630 puan) tarafından
Sağ olasın kuzum. O kadar dikkat et et, kayınvalidem neredeyse çamaşır suyu içecekti düşün o kadar dikkat eden insan oldu.
tarafından
Cok üzüldüm  :(
(1,630 puan) tarafından
Hastanelik olmadan hepimiz kurtulsak. Babamın da ciğeri çocukluktan kötü, ciğerine inmese bari :(
tarafından
Ay insallah Allah korktugunuza ugratmasin abla Allah a emanet olun  :/
(1,630 puan) tarafından
Sağ olasın canım sen de öyle ❤
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Bence olmuşsun suçlu arama artık yapacak bişey yok benim de kardeşim pozitif oldu annem diyor ki yengenin kardeşi getirdi biz de onlara gidip geliyoruz öyle bulaştı ama yengemlerde abimlerde bişey yok sadece kardeşim oldu illaki dolaşacak herkesi bulacak. Çok geçmiş olsun inşallah hafif atlatirsiniz
(1,630 puan) tarafından
Teşekkürler, kayınpeder pozitif olmasına rağmen hala bugün dışarı markete gidicem demiş, adam çocuk gibi oldu iyice
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım 

Bebeğinde belirtiler nedir canım 
(1,630 puan) tarafından
Sağ olasın canım
Burun tıkanıklığı ve uykuda huzursuzluk
(12,264 puan) tarafından
Kıyamam ben canım Benim
Allah'a emanet inşallah sende kendine dikkat et bil c vitamini tüket
(1,630 puan) tarafından
Sağ olasın canım
0 oy
tarafından
Gecmisnolsun inşallah biran evvel atlatırsın bol bol sıvı alın c vitamini alın rabbim şifa versin artık hastalanmayan kalmayacak herkese bulaşacak bu hastalık 
(1,630 puan) tarafından
Öyle görünüyor canım. Kanser hastaları ve ciğeri hasta olanlar olmasın onların kurtulması çok zor.
Alıyorum canım çok teşekkür ederim, zaten emziriyorum diye devlet ilaç vermedi sen emzir dediler
tarafından
Evet sen antikor ürettiğin için sütten direkt bebeğine geçiyor zaten o şuan aşılanıyor inşallah biran evvel atlatırsın
0 oy
(8,318 puan) tarafından
Gecmıs olsun en yakınından gelıyor kurban bayramında bende konyadan cıkıp erzuruma gittim o kadar ay korunurken kaynanadan kaptım geldim eve Allahtan memlekette aıleme bulastırmadım konyaya gelınce ortaya cıktı 
(1,630 puan) tarafından
Sağ olasın canım, sana da geçmiş gitmiş olsun Bi daha gelmesin
0 oy
(10,026 puan) tarafından

Ayy bunu okurken ağladım yaa :'( Bende oldum gecti sukur ama gercekten en zoru oglumun ağzının süt kokusunu alamamakti:'(

(1,630 puan) tarafından
Valla ben 2 gecedir ağlamaktan helak oldum
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Geçmiş olsun cnm kime kimden geçtiği belli olmaz belki senin ailenden bulaştı herkese Allah şifa versin. 
(1,630 puan) tarafından
Yok canım biz kayınvalidemlere gittiğimiz zaman öksürüyordu o, bilseydim öksürüğü var gitmezdim hiç.
0 oy
(4,853 puan) tarafından
insalahtez vakitte atlatirsiniz
(1,630 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun canim bi an önce atlatırsınız insallh 
(1,630 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(255 puan) tarafından
Nasıl oldunuz? Benimde dün gece tomografi pozitif çıktı ciğerimde olduğu için korkuyorum göğsümde baskı vw doluluk hissediyorum :( koku tat yok bebeğimin kokusunu özledim bende :(
(1,630 puan) tarafından
Canım çok geçmiş olsun. Ben daha iyiyim ağrılarım geçti gibi. Bugünü ağrı kesici parol içmeden atlattım. Koku tat yok hala. Oğlan kaka yapmış koku almadığım için farketmedim banyoya sokarken gördüm kim bilir ne kadar kaldı üzerinde o kaka, kıpkırmızı olmuştu çocuk neyseki pişik kremi ile geçti. Bugün 5.gün karantina bitti. Umarım ciddi sıkıntılar yaşamadan atlatırız ❤️
(255 puan) tarafından
Koku tat bende de yok kızımın kokusunu özledim çok :( geçicek Allah'ın izniyle iyi düşünmeye çalışıyorum canım ❤️

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 521 göst.
18 Kasım 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Pinarice (255 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 305 göst.
24 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Eda00 (731 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 166 göst.
26 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Emine. (69 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 298 göst.
20 Kasım 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Pinarice (255 puan) tarafından soruldu

379,583 soru

11,363,115 cevap

34,840 kullanıcı

...